Nusikalsti sugundė uogienės ir sultys
Įkelta:
2022-01-08
Nuotrauka
uogiene
Nuotraukos autorius:
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka

Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 

Pareigūnai išsiaiškino, kad vidurinį išsilavinimą įgijęs, jau anksčiau už neteisėtą alkoholio gamybą teistas A. M. ir vėl rezga planus įvykdyti nusikaltimą. Jo namuose atlikta krata, kurios metu rasta 35,9 litro naminės degtinės, 109 litrų brogos (raugalo) namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Be to, netikėtai pareigūnai namuose rado ir ginklą.

Kaltinamasis A. M. teigė, kad šių metų pavasarį savo namuose pasigamino naminės degtinės gamybos aparatą. Vyras teigė, kad, namuose turėdamas senų uogienių, sulčių, norėjo iš jų pasigaminti naminės degtinės ir naudoti ją savo reikmėms. Iš senų uogienių, sulčių ir cukraus per tris kartus vyras pasigamino 38,5 litro iki 39 laipsnių koncentracijos gėrimo, kurį ragavo pats. Teisme kaltinamasis sakė, kad kitų asmenų nevaišino ir minčių apie alkoholio pardavimą neturėjo. 

Vyras nurodė, jog niekas nežinojo, kad jis turi degtinės gaminimo aparatą ir jau yra  jos pagaminęs. Jis teisme pripažino, kad padarė nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailėjosi.

Be kita ko, A. M. aiškino, kad nelegaliai laikomą šautuvą rado ardydamas seną nenaudojamą krosnį. Pasak jo, kadangi buvo savaitgalis ir  ruošėsi išvykti į užsienį, jis nespėjo šautuvo nunešti į policijos komisariatą. A. M. teigė, kad namą, kuriame atlikta krata, paveldėjo, o krosnis pastatyta seniai, tad kas ten padėjo šautuvą, jis nežino. Vyriškis teigė šiame name gyvenantis jau apie 20 metų, o krosnis buvo visiškai nenaudojama ir niekas nežinojo, kas joje yra. Vis dėlto dėl ginklo laikymo kaltę jis pripažino visiškai. 

A. M. buvo nuteistas už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą ir už neteisėtą disponavmą šaunamaisiais ginklais. Jam skirta subendrinta 2 tūkst. eurų bauda ir 30 parų arešto. Tiesa, Tauragės apylinkės teismo teisėja Raimonda Pauparienė nusprendė atidėti paskirtos arešto bausmės vykdymą 3 mėnesiams ir paskirti A. M. tuo laikotarpiu intensyvią priežiūrą – nuteistojo buvimo vietos pagal nustatytą laiką kontrolę elektroninio stebėjimo priemonėmis, nustatant jo buvimą namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu. Be to, vyriškis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Alkoholį ir ginklą nuspręsta sunaikinti.

 

Nuotrauka
moteris
Įkelta:
prieš 8 minutes
​​​​​​​Tauragės apskrities policija praneša, kad iš 70-metės šilutiškės sukčiavimo būdu buvo išviliota didelė pinigų suma. Moteris pinigus pervedė vyriškiui, su kuriuo susipažino virtualiai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 4 valandas
Bene kasdien girdime apie prie vairo pričiuptus girtutėlius vairuotojus. Tačiau ne visi pasimoko iš svetimų klaidų. Neblaivūs asmenys keliuose itin pavojingi. Visa laimė, kad dalis jų nespėja nuvažiuoti toliau nei kelių šimtų metrų ir būna sustabdomi policijos pareigūnų. Kitiems pasiseka mažiau – juos sustabdo eismo įvykiai. Tauragiškis E. B. gali dėkoti likimui, kad jo sukelta avarija nepareikalavo aukų, o tebuvo aplamdyti automobiliai. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 19 valandų
Tauragės apskrities policija informuoja, kad rugpjūčio 15-osios rytą pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
karve
Įkelta:
prieš 22 valandas
Rugpjūčio 14-osios pavakarę, 18.07 val. ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad Batakių seniūnijoje iš melioracijos griovio negali išlipti karvė.c
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-14
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus.