Nusikalsti sugundė uogienės ir sultys
Įkelta:
2022-01-08
Nuotrauka
uogiene
Nuotraukos autorius:
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka

Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 

Pareigūnai išsiaiškino, kad vidurinį išsilavinimą įgijęs, jau anksčiau už neteisėtą alkoholio gamybą teistas A. M. ir vėl rezga planus įvykdyti nusikaltimą. Jo namuose atlikta krata, kurios metu rasta 35,9 litro naminės degtinės, 109 litrų brogos (raugalo) namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Be to, netikėtai pareigūnai namuose rado ir ginklą.

Kaltinamasis A. M. teigė, kad šių metų pavasarį savo namuose pasigamino naminės degtinės gamybos aparatą. Vyras teigė, kad, namuose turėdamas senų uogienių, sulčių, norėjo iš jų pasigaminti naminės degtinės ir naudoti ją savo reikmėms. Iš senų uogienių, sulčių ir cukraus per tris kartus vyras pasigamino 38,5 litro iki 39 laipsnių koncentracijos gėrimo, kurį ragavo pats. Teisme kaltinamasis sakė, kad kitų asmenų nevaišino ir minčių apie alkoholio pardavimą neturėjo. 

Vyras nurodė, jog niekas nežinojo, kad jis turi degtinės gaminimo aparatą ir jau yra  jos pagaminęs. Jis teisme pripažino, kad padarė nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailėjosi.

Be kita ko, A. M. aiškino, kad nelegaliai laikomą šautuvą rado ardydamas seną nenaudojamą krosnį. Pasak jo, kadangi buvo savaitgalis ir  ruošėsi išvykti į užsienį, jis nespėjo šautuvo nunešti į policijos komisariatą. A. M. teigė, kad namą, kuriame atlikta krata, paveldėjo, o krosnis pastatyta seniai, tad kas ten padėjo šautuvą, jis nežino. Vyriškis teigė šiame name gyvenantis jau apie 20 metų, o krosnis buvo visiškai nenaudojama ir niekas nežinojo, kas joje yra. Vis dėlto dėl ginklo laikymo kaltę jis pripažino visiškai. 

A. M. buvo nuteistas už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą ir už neteisėtą disponavmą šaunamaisiais ginklais. Jam skirta subendrinta 2 tūkst. eurų bauda ir 30 parų arešto. Tiesa, Tauragės apylinkės teismo teisėja Raimonda Pauparienė nusprendė atidėti paskirtos arešto bausmės vykdymą 3 mėnesiams ir paskirti A. M. tuo laikotarpiu intensyvią priežiūrą – nuteistojo buvimo vietos pagal nustatytą laiką kontrolę elektroninio stebėjimo priemonėmis, nustatant jo buvimą namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu. Be to, vyriškis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Alkoholį ir ginklą nuspręsta sunaikinti.

 

Nuotrauka
sautuvas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pranešama, kad  sausio 26-ąją apie 17 val. 24 min. Šilalės rajone, Ruškos kaime, sodybos teritorijoje pareigūnai rado ir konfiskavo neteisėtai laikomas lygiavamzdis vienvamzdis šautuvas. Į laikino sulaikymo patalpą uždarytas vyras, gimęs 1971 metais.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-26
Tauragės apskrities policija antradienį pranešė apie Tauragės rajone įvykdytą vagystę. Skelbiama, kad sausio 23-ąją apie 20 val. 05 min. iš namų Tauragės rajono Kęsčių kaime dingo moters, gimusios 1989 m., pinigai. Padarytas nuostolis – 600 eurų. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-25
Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtą mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-01-25
15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-23
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo.