Varomas lauk nekviestas svečias dantimis kibo į nykštį
Įkelta:
2021-09-13
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
Autoriaus nuotrauka

Įėjęs į pažįstamo namą, R. J. pasijuto lyg savo namuose. Nevedęs, vidurinio išsilavinimo, anksčiau neteistas vyras nusprendė, kad pasiliks pas pažįstamą miegoti. Namo šeimininkui ši mintis nepatiko, kadangi nekviestas svečias buvo girtas, elgėsi agresyviai. Tarp vyrų kilo muštynės. Rugpjūčio 6-ąją Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį šioje byloje.

Ikiteisminio tyrimo metu nukentėjusysis P. S. policijos pareigūnams teigė, kad šių metų sausio 27-ąją,  apie 21 val., buvo savo namo kieme. Tuo metu prie vartų priėjo vyras. Tai buvo pažįstamas R. J., kuris pasakė, kad atėjo į svečius, nes nori pažiūrėti nuotraukas. Nukentėjusysis įsileido kaltinamąjį į namo vidų ir tada suvokė, kad svečias yra neblaivus – šis pradėjo elgtis neadekvačiai, tampyti jį už rankų. Nieko nelaukęs nukentėjusysis liepė kaltinamajam išeiti iš namų, o tuomet esą svečias ranka sudavė smūgį į lubas, pradėjo sakyti, kad eis į antrąjį aukštą ir miegos. Namo šeimininkas P. S. buvo visiškai apstulbęs dėl tokio R. J. elgesio. Neleidęs lipti į antrąjį aukštą, nukentėjusysis sulaukė keleto smūgių kumščiu į veidą. Nuo suduotų smūgių P. S. griuvo ant žemės, o R. J. keletą kartų dar koja spyrė nukentėjusiajam į įvairias kūno vietas. Sukaupęs jėgas ir atsikėlęs namo šeimininkas ėmė tempti smurtautoją lauk, tačiau R. J. nusprendė taip lengvai nepasiduoti ir įkando nukentėjusiajam į dešinės rankos nykštį. Pagaliau ištempęs lauk įžūlų svečią, P. S. užsirakinęs duris dar girdėjo, kaip kaltinamasis kieme kažką šaukė, o tada nuėjo.

Ikiteisminio tyrimo metu apklausta liudytoja M. L. teigė, kad kitos dienos rytą, apie 7.30 val. paskambino jos tėvas P. S., kuris pasakė, kad yra sumuštas, sulaužytos namo lubos, o jo paties veidas labai sutinęs. Dukra paskambino kaimynams ir paprašė, kad šie tuoj pat nueitų pas jos tėvą į namus ir jį apžiūrėtų. Šie jai pranešė, kad reikia kviesti medikus. Medikai apie įvykį informavo policijos pareigūnus.

Teisme sumušto nukentėjusiojo dukra sakė, kad dėl patirto išpuolio tiek ji, tiek tėvas jaučiantys baimę, nesaugumą.

Kaltinamasis R. J. teisme prisipažino, kad padarė nusikaltimą, atsiprašė nukentėjusiojo ir sakė, kad įvykio metu buvo išgėręs, o tai greičiausiai ir turėjo įtakos jo veiksmams. Tiesa, jis nesutiko su nukentėjusiojo pareikštu civiliniu ieškiniu, siekusiu 2 tūkst. eurų, nes, anot kaltinamojo, ši suma itin neadekvati ir didelė. 

„Šiuo atveju teismas atsižvelgia į tai, kad nors sveikata nukentėjusiajam nebuvo sutrikdyta ilgam laikui, tačiau, bylos duomenimis, nukentėjusysis patyrė tiek fizinį skausmą, tiek ir išgąstį bei stresą. Teismo vertinimu, pakankamai intensyvus ir dėl to itin pavojingas nusikalstamų veikų pobūdis sudaro pagrindą nukentėjusiajam priteisti neturtinės žalos atlyginimą, kuris vadovaujantis teismų praktika ir teisingumo bei protingumo kriterijais šiuo atveju atitiktų 1 000 Eur sumą“, – teigiama teismo nuosprendyje. 

Negana to, nukentėjusysis už jo atstovavimą ikiteisminio tyrimo metu ir teisme iš kaltinamojo prisiteisė ir 1,2  tūkst. eurų bylinėjimosi išlaidų – tiek atsiėjo advokato paslaugos. 

R. J. buvo pripažintas kaltu dėl skausmo sukėlimo, tačiau jis atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės perdavus jį laiduotojos – kaltinamojo mamos – atsakomybei. Teisme nusikaltėlio motina paaiškino, kad jos sūnus ramus, geranoriškas, mandagus, nėra girdėjusi blogų atsiliepimų, dėl to ir sutinka laiduoti už savo sūnų, nes yra įsitikinusi, kad jam gali daryti gerą įtaką. 

 

Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 14 valandų
Policijos pareigūnui suplanuoti savo laisvalaikį – misija sudėtinga. Net tada, kai išsirengia į kokią šventę ar koncertą, iki jo gali nenuvažiuoti, jei jo kelyje pasitaikys grėsmę kitų sveikatai ar gyvybei keliantys žmonės, kuriuos palikti likimo valiai būtų neatsakinga. Juo labiau, kad policijos pareigūnui užmerkti akis prieš negeroves, pamatytas kad ir nedarbo metu, neleidžia jo duota priesaika „Ginti. Saugoti. Padėti“. Viena tokių istorijų pasidalyta Lietuvos policijos puslapyje.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 20 valandų
Vakar, pėsčiųjų perėjoje ties „Lidl“, partrenkta penkiolikmetė. Po medikų apžiūros paauglė išleista namo, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Nuotrauka
policija
Nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 20 valandų
Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Tauragės apylinkės teismo žingsniavęs vyras pastebėjo tris itin agresyvius asmenis, kurie, anot jo, konfliktavo tarpusavyje bei daužė kelio ženklus. Vyras nedelsdamas paskambino į policiją ir tuo pat metu sekė jaunuolius.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Viename Tauragės prekybos centre dirbusi kasininkė už svetimo turto pasisavinimą rugsėjo 17-ąją stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Pareigūnai nustatė, kad moteris pasilikdavo pinigus, kuriuos už prekes sumokėdavo pirkėjai, nepasiimdavę kvitų. Darbuotoja atlikdavo prekių grąžinimo operaciją, nors realiai pirkėjai prekių negrąžindavo. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-17
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistės apstulbo, kai apsilankiusios vienos šunų savininkės namuose patyrė jos smurtą. Byla pasiekė teismą. Smurtautoja, šunų savininkė, rugsėjo 13-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
2021-10-15
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.