Sumušęs langą išdaužusį vyrą stojo prieš teismą
Įkelta:
2021-09-02
Nuotrauka
teismai
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Nori netekti draugo – paskolink jam pinigų, sako liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti Tauragės rajono gyventojai V. K. ir M. J., kurie dėl skolos įsivėlė į muštynes. 

Bylos duomenimis, V. K. praėjusių metų gruodžio 6 d., nuo 19 val. iki 20 val., Tauragės rajono Gaurės miestelyje, prie mokyklos, dėl asmeninių nesutarimų tyčia 2 kartus spyrė bei sudavė 4 smūgius ranka M. J. į veidą ir sukėlė jam nežymų sveikatos sutrikdymą – nukentėjusiajam atsirado poodinių kraujosruvų dešinės akies vokuose, kairėje ausyje, smilkinyje, gilius odos nubrozdinimus dešinės akies apatiniame voke.

Kaltinamasis V. K. teisme kaltę pripažino iš dalies ir paaiškino, kad nukentėjusysis bandė ranką pakelti prieš jo vaiką. Prieš tai pažįstami vyrai sukonfliktavo, M. J. skolingas jam 30 eurų. 

Pasak V. K., esą nukentėjusysis įėjo į kiemą ir sudavė į vieną langą, o kitą langą išdaužė. V. K. sakė su vaikais išbėgęs į lauką. Nukentėjusysis neva norėjo suduoti vaikinui, vadino jį  necenzūriniais žodžiais. Taigi, V. K. pasakojo, kad sudavė nukentėjusiajam vieną kartą. Kadangi vėliau M. J. vėl esą pradėjo pulti, tuomet V. K. dar kartą smogė. Pats kaltinamasis pasakojo iškvietęs policijos pareigūnus.

O nukentėjusysis M. J. teisme pateikė kiek kitokią įvykio versiją. Jis teigė, kad iki įvykio gruodžio 6 dieną judviejų santykiai buvo kaimyniški, jie nesipyko, bet tą dieną jis pasivijo V. K. ir paklausė: „Kada skolą grąžinsi?“.

Tą dieną nukentėjusysis neslėpė buvęs išgėręs. Jis sakė vėliau, apie 16 val., ėjęs girtas nusipirkti cigarečių, norėjo nusišlapinti ir netyčia išdaužė langą. Tai įvyko prie V. K. namų. Tad kaltinamasis su savo sūnumis išėjo į lauką. V. K. pasakė nukentėjusiajam, kad iškvietė policiją. M. J. teisme teigė, kad atsisėdo ant suoliuko ir paklausė, kada V. K. grąžins skolą. Esą po to pasipylė smūgių kruša. 

Teisme M. J. teigė patyręs žalą dėl sumušimo, nes savaitę gydėsi.

V. K. pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir Tauragės apylinkės teismo nuosprendžiu jam skirti 8 mėnesiai viešųjų darbų, per šį terminą dirbant 40 valandų per mėnesį visuomenės labui. 

Ne to, iš V. K. nukentėjusiajam buvo priteista 500 eurų neturtinės žalos bei 70 eurų bylinėjimosi išlaidų. 

 

 

 

Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 13 valandų
Policijos pareigūnui suplanuoti savo laisvalaikį – misija sudėtinga. Net tada, kai išsirengia į kokią šventę ar koncertą, iki jo gali nenuvažiuoti, jei jo kelyje pasitaikys grėsmę kitų sveikatai ar gyvybei keliantys žmonės, kuriuos palikti likimo valiai būtų neatsakinga. Juo labiau, kad policijos pareigūnui užmerkti akis prieš negeroves, pamatytas kad ir nedarbo metu, neleidžia jo duota priesaika „Ginti. Saugoti. Padėti“. Viena tokių istorijų pasidalyta Lietuvos policijos puslapyje.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 19 valandų
Vakar, pėsčiųjų perėjoje ties „Lidl“, partrenkta penkiolikmetė. Po medikų apžiūros paauglė išleista namo, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Nuotrauka
policija
Nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 19 valandų
Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Tauragės apylinkės teismo žingsniavęs vyras pastebėjo tris itin agresyvius asmenis, kurie, anot jo, konfliktavo tarpusavyje bei daužė kelio ženklus. Vyras nedelsdamas paskambino į policiją ir tuo pat metu sekė jaunuolius.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Viename Tauragės prekybos centre dirbusi kasininkė už svetimo turto pasisavinimą rugsėjo 17-ąją stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Pareigūnai nustatė, kad moteris pasilikdavo pinigus, kuriuos už prekes sumokėdavo pirkėjai, nepasiimdavę kvitų. Darbuotoja atlikdavo prekių grąžinimo operaciją, nors realiai pirkėjai prekių negrąžindavo. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-17
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistės apstulbo, kai apsilankiusios vienos šunų savininkės namuose patyrė jos smurtą. Byla pasiekė teismą. Smurtautoja, šunų savininkė, rugsėjo 13-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
2021-10-15
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.