Girtas išvažiavo į sodus ir nulėkė į pievą
Įkelta:
2021-09-03
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Anksčiau už sukeltą avariją teistas Šilalės rajono gyventojas R. J. ir vėl prisidirbo. Vyras, važiuodamas girtas, atsidūrė pievoje, mėgino bėgti, bet buvo sulaikytas pareigūnų. Savo nuotykius jam teko prisiminti Tauragės apylinkės teisme, kuris liepos 16-ąją jam paskelbė nuosprendį.

Kaltinamasis R. J., atvykęs į teismą, savo kaltę pripažino. Vyras teigė, kad šių metų liepos 3-ąją namuose  nuo 17 val. iki 17 val. 50 min. išgėrė apie 300 gramų brendžio. Apie 17 val. 50 min. pas jį atėjo draugas J. J., kuris paprašė pavežti į sodus. Nors jautėsi apgirtęs, kaltinamasis vis tiek sutiko draugą pavežti.

Bylos duomenimis, apie 17 val. 55 min. R. J. sėdo prie savo automobilio „Renault Espace“ vairo ir kartu su J. J. išvažiavo.

Apie 18 val., prisiminė kaltinamasis, jis aplenkė priekyje važiavusį automobilį, kurį vairavo jauna mergina. Iškart po manevro R. J. vairuojamą automobilį sumėtė, ir jis nuvažiavo į pakelės pievą. 

Liudytoja G. S. ikiteisminio tyrimo metu prisiminė, kad važiuodama kelyje per galinį veidrodėlį pamatė, kad neleistinoje vietoje, tai yra važiuojant į įkalnę, ją lenkia pilkos spalvos automobilis. Vos ją aplenkusį automobilį sumėtė, ir šis nuvažiavo į griovį. Mergina sustojo ir išvydo, kad iš automobilio išlipo du asmenys, kurie buvo neblaivūs – jie svirduliavo ir sunkiai orientavosi. Vairuotojas, sakė liudytoja, bandė pasišalinti iš įvykio vietos, tačiau atvažiavo policijos pareigūnai, ir jis buvo sulaikytas. 

Pirmą kartą pareigūnai R. J. nustatė 1,96 prom. girtumą, antrą kartą – 1,75 prom. Vyras buvo sulaikytas.

Nagrinėjant bylą teisme paaiškėjo, kad automobilį „Renault Espace“ kaltinamasis nusipirko vos už 100 eurų. Su automobilio savininku jis pasirašė transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartį. Kadangi automobilis techniškai netvarkingas, jo neperregistravo savo vardu. 

„Transporto priemonę R. J. vairavo būdamas vidutinio girtumo. Iš administracinių nusižengimų registro išrašo matyti, kad R. J. yra baustas už administracinius nusižengimus. <...> Neišnykus teistumui R. J. vėl padarė tyčinį nusikaltimą, atsižvelgiant į jo asmenybę, nusikaltimo sunkumą (nustatytas girtumas viršija ribą, už kurią nustatyta baudžiamoji atsakomybė), ankstesnis teistumas ir švelnesnė bausmė jo nepaveikė taip, kad jis laikytųsi įstatymų ir vėl nenusikalstų, išvadų nepadarė“, – konstatavo Tauragės apylinkės teismas.

R. J. buvo pripažintas kaltu už sukeltą avariją ir jam skirtas laisvės atėmimas 6 mėnesiams, bausmės vykdymą atidedant metams, be to, vyrui teks sumokėti 4015 eurų baudą, taip pat 4 metams jam atimta teisė vairuoti. 

 

Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 13 valandų
Policijos pareigūnui suplanuoti savo laisvalaikį – misija sudėtinga. Net tada, kai išsirengia į kokią šventę ar koncertą, iki jo gali nenuvažiuoti, jei jo kelyje pasitaikys grėsmę kitų sveikatai ar gyvybei keliantys žmonės, kuriuos palikti likimo valiai būtų neatsakinga. Juo labiau, kad policijos pareigūnui užmerkti akis prieš negeroves, pamatytas kad ir nedarbo metu, neleidžia jo duota priesaika „Ginti. Saugoti. Padėti“. Viena tokių istorijų pasidalyta Lietuvos policijos puslapyje.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 19 valandų
Vakar, pėsčiųjų perėjoje ties „Lidl“, partrenkta penkiolikmetė. Po medikų apžiūros paauglė išleista namo, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Nuotrauka
policija
Nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 19 valandų
Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Tauragės apylinkės teismo žingsniavęs vyras pastebėjo tris itin agresyvius asmenis, kurie, anot jo, konfliktavo tarpusavyje bei daužė kelio ženklus. Vyras nedelsdamas paskambino į policiją ir tuo pat metu sekė jaunuolius.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Viename Tauragės prekybos centre dirbusi kasininkė už svetimo turto pasisavinimą rugsėjo 17-ąją stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Pareigūnai nustatė, kad moteris pasilikdavo pinigus, kuriuos už prekes sumokėdavo pirkėjai, nepasiimdavę kvitų. Darbuotoja atlikdavo prekių grąžinimo operaciją, nors realiai pirkėjai prekių negrąžindavo. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-17
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistės apstulbo, kai apsilankiusios vienos šunų savininkės namuose patyrė jos smurtą. Byla pasiekė teismą. Smurtautoja, šunų savininkė, rugsėjo 13-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
2021-10-15
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.