Tauragiškiai Veisiejų triatlone: pirmas bandymas ir plyšęs nagas
Įkelta:
2022-08-26
Nuotrauka
triatlonas
Aprašymas

Povilas Bartušis savo grupėje buvo pirmas. Povilo Bartušio feisbuko nuotrauka 

 

,
Nuotrauka
triatlonas
Aprašymas

Ignas Dombrauskis džiaugiasi savo pirmuoju pasirodymu varžybose. Igno Dombrausko feisbuko nuotraukos

 

Praėjusį savaitgalį Lazdijų rajono Veisiejų miestelyje vyko priešpaskutinis, šeštasis, Lietuvos triatlono taurės etapas. Į šias varžybas susirinko didelis būrys triatlono entuziastų. Veisiejuose atkakliai varžėsi beveik 300 šio sporto atstovų. Šiame etape dalyvavo ir tauragiškiai, vienam jų tai buvo pirmasis startas triatlono varžybose. 

Skausmas finišui nesutrukdė

Šio etapo varžybose dalyvavo tauragiškis badmintonininkas Povilas Bartušis. Plaukimo rungtyje nuo lyderių jis atsiliko apie 6 minute. Pradėjęs važiuoti dviračiu pajuto skausmą kojos nykštyje.

„Pradžioje galvojau, kad tiesiog po plaukimo spaudžia batas. Myniau toliau. Geriausias dviratis šį sezoną! Įdėta mažiausiai pastangų, apie 310W, puiki savijauta ir geras greitis!“ – savo  įspūdžiais dalijosi Povilas. 

Jis dviračių  rungtyje finišavo trečias.

„Nulipęs nuo dviračio pamačiau ne patį gražiausią vaizdelį – kojos nykščio nagas visiškai nuplyšęs į kitą pusę, batai kruvini… atsargiai apsiaviau bėgimo batus ir pradėjau bėgti. Prabėgęs pirmą kilometrą supratau, kad pulsas užkilęs, varžybų adrenalinas ir to skausmo praktiškai nejaučiu. Bėgu!“ – savo  įspūdžiais dalijosi Povilas. 

Bendroje įskaitoje sportininkas užėmė 8-ąją vietą, o savo amžiaus grupėje tapo  čempionu. Vaikinas džiaugiasi savo pasiekimu. Jis teigia tapęs neblogu duatlonininku, o iki triatlonininko dar esą reikia „prisijaukinti“ plaukimą.

Pirmas kartas

Veisiejų triatlone dalyvavo ir kurį laiką Kaune gyvenantis tauragiškis „Adeo Web“ įmonės vadovas ir KTU mentorius studentams  Ignas Dombrauskis. Jam tai buvo pirmos tokios varžybos.

– Kalbant apie profesiją – padedu komandai augti ir vystyti didelės apimties elektronines komercijos sistemas. Bet būta įvairių etapų – kažkada bandžiau būti jutuberiu, kažkada blogeriu (begikouzrasai.lt, dombrauskis.lt), kažkada aktyvaus gyvenimo būdo skatintoju (www.5km.lt) ir treneriu (Myhero, ŠešiosTrim). Apie šeimą – bandau būti geru (būsimu) vyru ir auginu tris atžalas, – „Tauragės žinioms“ save pristatė Ignas.

Laisvu laiku Ignas daugiausiai laiko skiria aktyviam gyvenimo būdui – bėgimui, pliažo tinkliniui,  sportuoja namuose. 

– Šią akimirką nebežinau, kuo skiriasi profesionalus atletas nuo mėgėjo. Jei profesionaliai reiškia, kad gyvenu iš to, tuomet ne – aš mėgėjas. Jei profesionaliai reiškia, kad sportuoju su treneriu, kineziterapeutų pagalba – tuomet taip, esu labiau profesionalaus sportininko pusėje. Kadangi sportuoju laisvu laiku ir tam skiriu nuo 5 iki 10 valandų per savaitę, manau, kad esu pažengęs mėgėjas, – paklaustas, yra mėgėjas ar profesionalus sportininkas, atsakė I. Dombrauskis.

Triatlono varžybose tauragiškis oficialiai startavo pirmą kartą ir trasą įveikė per 1 valandą ir 19 minučių. Nors tai pirmosios oficialios varžybos, bet savarankiškas apšilimas prieš varžybas buvo atliktas.

– Veisėjų triatlonas vyko šeštadienį, tačiau tos savaitės trečiadienį aš savarankiškai Trikojo ežere plaukiau 800 m, įšokau į bėgimo batus ir bėgau iki Veisiejų stoties (12 km), tuomet pasiėmiau dviratį, kurį kaip tik tuo metu pristatė autobusas iš Kauno, ir juo nuvažiavau 20 km, tai gal ne tuo eiliškumu ir su kiek per daug kilometrų bėgant, bet savarankiškai įveikiau triatlono sprinto distanciją. Tik tuomet ją įveikiau per 2 val. 15 min., – pasiruošimo įspūdžiais juokaudamas dalijosi Ignas.

Jo lūkesčiai triatlone buvo pabandyti įveikti trasą ir kad nediskvalifikuotų. Dviračių rungtį įveikė su varžyboms nepritaikytu dviračiu, be dviratininko batų. Tauragiškis džiaugiasi lūkesčius visiškai, ir net su kaupu, išpildęs. Jis finišavo 43-ias tarp visų dalyvių, o savo amžiaus grupėje – septintas. 

– Dabar turiu atspirties tašką, aišku, ką verta labiausiai tobulinti. Pavyzdžiui, elementariai startavau su tokioms varžyboms nepritaikytu dviračiu, be dviratininko batų, o su paprastais sportbačiais. Plaukimo treniruotės padėtų sutaupyti dar ne vieną minutę iki finišo. Tad vietos tobulėjimui – sočiai. Rugpjūčio 23-iosios vakare bėgiojau su Tauragės rajono meru, kuris dabar ruošiasi pilnai „Ironman“ distancijai, tai pasakojo, kad ir jo pirmasis startas vis dar yra geriausias asmeninis rezultatas ir per eilę bandymų jo nepagerino, – savo įspūdžiais po pirmojo finišo dalijosi I.Dombrauskis.

Trijų vaikų  tėtis džiaugiasi smagia Veisiejų švente, kur sulaukė daug palaikymo bei galėjo  pasigrožėti nuostabiais miestelio  vaizdais. Jam patinka visos šventės, kurios skatina žmonių  judėjimą, bet ši paliko itin gerą įspūdį.

Nuotrauka
futbolas
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Tauragės sporto centro jaunieji futbolininkai iškovojo trečiąją vietą turnyre Mažeikiuose. Tomo Rimo auklėtiniai patyrė tik vieną pralaimėjimą.
Nuotrauka
imtynes
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės sporto centro imtynininkų komanda iškovojo medalius Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo ir jaunučių žaidynėse Šiauliuose. 
Nuotrauka
krepsinis
Tado Rapolavičiaus nuotrauka
Įkelta:
2022-09-27
Tauragės jaunimas demonstruoja charakterį krepšinio aikštelėje. Įvairiuose turnyruose praėjusį savaitgalį dalyvavę Tauragės sporto centro ir Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai kovojo dėl pergalių ir pelnė medalius.
Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-23
„Tauragės“ krepšinio klubas pradėjo pasirengimą RKL sezonui. Sužaistos pirmosios kontrolinės rungtynės su Kauno KTU ekipa. Tauragiškiai sužaidė sėkmingai – pasiekta pergalė.
Nuotrauka
futbolas
FK „Tauras“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-22
LFF II lygos II etapo rungtynėse dėl 1–10 vietų Tauragės FK „Tauras“ futbolininkų likimas vėl sprendėsi per paskutiniąsias rungtynių akimirkas – antrosios antrojo etapo rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Nuotrauka
nojus tenikaitis
LBF feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-21
Lietuvos badmintono komanda dalyvauja Europos U15 badmintono čempionate Ibizoje (Ispanija). Komandai atstovauja tauragiškis, badmintono klubo „Volanas“ narys Nojus Tenikaitis, trečiadienį pradžiuginęs pirmąja pergale. 
Nuotrauka
futbolas
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-19
Tauragės sporto centro futbolininkai pradėjo rudens sezoną. Sužaistos draugiškos rungtynės Jurbarke, taip pat čempionate Tauragėje. Jaunieji futbolininkai džiaugėsi pergalėmis.
Nuotrauka
mtb
Įkelta:
2022-09-18
Spalio 8-ąją MTB asociacija planuoja tradicinį dviračių žygį po Tauragės apylinkes. Žygeiviai planuoja važiuoti apie 100 kilometrų įvairiais žvyrkeliais ir miško keliukais, todėl dalyviams rekomenduojama įvertinti savo jėgas ir atvykti kalnų dviračiais.
Nuotrauka
taurris
Įkelta:
2022-09-17
Panevėžyje rugsėjo 10-ąją surengtose vaikų ir jaunių graikų-romėnų imtynių žaidynėse dalyvavusi Tauragės sporto centro vaikų imtynių komanda iškovojo septynis medalius. Aurimo Kalasovsko ir Sauliaus Buciaus auklėtiniai rudens sezoną pradėjo pergalingai.
Nuotrauka
futbolas
FK „Tauras“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-15
LFF II lygos antrojo etapo rungtynes dėl 1–10 vietos Tauragės FK „Tauras“ pradėjo su Joniškio FK „Saned“. Įvarčius pavyko įmušti tik per pridėtą laiką rungtynių pabaigoje.
Nuotrauka
badmintonas
BK „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-14
Kaune surengtame badmintono turnyre Tauragės badmintono klubo „Volanas“ auklėtinis vienetų finale pelnė antrąją vietą. Dvejetuose taip pat pritrūko sėkmės. Stipresni buvo ukrainiečių sportininkai.
Nuotrauka
aktyvi taurage
„Aktyvios Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-09-13
Aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti asociacija „Aktyvi Tauragė“ rudenį pasitinka su planais surengti įvairių jau tradicija tampančių renginių. Tiek mažiems, tiek dideliems numatyti įvairūs žygiai, pasivaikščiojimai po gražiausias Tauragės krašto apylinkes.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-09-08
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pirmasis etapas baigtas, prasideda antrojo etapo susitikimai. Tauragės FK „Tauras“ pateko tarp dešimties stipriausių lygos komandų.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-09-08
Druskininkuose įvyko Lietuvos triatlono taurės paskutinis įskaitinis etapas, kuriame dalyvavo keletas tauragiškių, tarp jų – ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Šio sporto entuziastai dar galės pasivaržyti neįskaitiniame etape Kaune.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-08-19
Rugpjūčio 12–14 dienomis Liepojoje, Latvijoje, įvyko tradicinis tarptautinis krepšinio veteranų turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Tauragės krepšinio veteranų komanda – ji tarp 10 komandų užėmė 2-ąją vietą. 
Nuotrauka
begimas
Įkelta:
2022-08-18
Rugpjūčio 14 d. Šilalėje vyko jau šeštą kartą organizuotas Šilalės miesto bėgimas. Jame dalyvavo gausu būrys bėgikų – net 752. Bėgime dalyvavo vienuolika Tauragės bėgimo klubo narių. Buvo  apdovanota ir greičiausia tauragiškė.
Nuotrauka
Krepsinis
Įkelta:
2022-08-12
Naujam RKL sezonui besiruošianti „Tauragė“ paskelbė beveik visus komandos žaidėjus. Ekipos branduolys lieka mažai pakitęs. Tačiau klubo vadovai ruošia netikėtumų ir karščiausias naujienas vasaros pabaigai. Vis dėlto vieną netikėtą žinią atskleidė jau dabar: atakų smaigalyje bus praėjusio sezono finalo MVP (naudingiausias žaidėjas) – Dominykas Matutis.
Nuotrauka
triatlonas draudeniai
Įkelta:
2022-08-10
Praėjusį savaitgalį Tauragės rajone surengtas Lietuvos triatlono etapas. Skaudvilėje planuotas varžybas teko perkelti į Draudenius dėl techninių nesklandumų. Tačiau organizatoriai viliasi, kad šis vis daugiau populiarumo Lietuvoje sulaukiantis renginys apsilankys Tauragės krašte ir dažniau.
Nuotrauka
tinklinis
Įkelta:
2022-08-10
Sporto klubas „Šilas“ savaitgalį surengė jau tradicija tapusį vasaros tinklinio čempionatą. Tai jau penktasis klubo turnyras šią vasarą. Dar liko du suplanuoti turnyrai – vienas įvairaus amžiaus dalyviams, kitas – sezono uždarymo.
Nuotrauka
 Lietuvos tautinio olimpinio komiteto nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
​​​​​​​Slovakijoje surengtame Europos jaunimo olimpinio festivalio badmintono varžybose iš Tauragės kilusi Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Finalinėse kovose Viltė įveikė dvi stipresnes varžoves, tačiau fizinis krūvis ir nuovargis palaužė sportininkę pusfinalyje. „Tauragės žinioms“ sportininkė papasakojo ne tik apie emocijas aikštelėje, ateities siekius, bet ir apie pirmuosius žingsnius badmintone.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-08-02
Rugpjūčio 7-ąją Tauragės rajone rengiamos Lietuvos triatlono taurės penktojo etapo varžybos. Vyksta dalyvių registracija, ji baigsis (šiandien). Iš pradžių planuota varžybas surengti Skaudvilėje, tačiau dėl užtvankos remonto darbų nuleidus vandenį nuspręsta varžybas surengti Draudeniuose.