Trasa lyderiams buvo negailestinga – automobiliai virto ir gedo
Įkelta:
2022-05-18
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

,
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

,
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Antrasis lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas „Tauro akmuo“ autosporto mėgėjus sukvietė į Sungailiškių trasą. Kaip rašoma pranešime spaudai, šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams. Bet pasiekti pergalę nelengva – lenktynės reikalauja ne tik gerų vairuotojų įgūdžių, bet ir ištvermingų automobilių.

„Audi“ krikštas

Į Tauragę susirinko 20 komandų, kurios varžėsi savo klasėse (iki 1,8 l ir per 1,8 l) ir bendroje įskaitoje dėl pagrindinės rėmėjų įmonės „Tauro akmuo“ įsteigtos taurės. Važiavimai prasidėjo nuo laisvųjų treniruočių, po kurių sekė dalyvių paradas, o jau tada automobiliai rikiavosi kvalifikaciniams važiavimams, kuriuose užvirė kova dėl sekundžių ir jų dalių. Dalyviai labai stengėsi „įvežti“ kuo geresnį laiką, kartais gal net ir persistengė – neišvengta automobilių virtimų, rašoma pranešime spaudai.

Moterų važiavimuose apvirto komandos „Juodpetriai“ „Audi A3“, kurią vairavo pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavusi mergina. Atrodytų, toks „krikštas“ galėtų išgąsdinti, tačiau vairuotoja visai neišsigando, nenukentėjo ir ketina dalyvauti lenktynėse ateityje.

Vyrų kvalifikaciniuose važiavimuose automobiliai virto net dukart – pirmą savo gyvenime „stogą“ patyrė „Construction agent“ komandos vairuotojas su „Suzuki“, o vėliau aukštyn ratais gulinčią žiūrovai išvydo ir komandos „Ginerda“ „Ford Pumą“.

Technika neatlaikė

Įdomu, kad visos „virtusios“ komandos sugebėjo susitvarkyti automobilius ir dar startuoti vėlesniuose važiavimuose. Finale automobiliai startavo pagal suminius komandų narių kvalifikacijų laikus. Iš pirmosios pozicijos startavusiai komandai „Juozuko lankai be Juozuko“ su „Ford Fiesta“ ilgai sekėsi išlaikyti aukštas pozicijas ir pirmauti, tačiau lenktynių pabaigoje technika vis dėlto neatlaikė. 

Lyderiai keitėsi, komandos strategavo kuo greitesnius vairuotojų pasikeitimus, nes kiekviena sekundė svarbi. Iš lyderiaujančių komandų galima paminėti ir „Construction agent“, ir „Ginerda“, kurios taip pat ne po vieną ratą susuko pirmaudamos, bet vėlgi nuvylė technika. Trasa buvo negailestinga – daug komandų automobiliai gedo, buvo prakirstų ratų, neapsieita ir be virtimo – dar finalo pradžioje apvirto komandos „Gazuota Puma“ automobilis, tačiau viskas baigėsi sėkmingai. Iki finišo atvažiavo patys ištvermingiausi.

Visus 55 ratus įveikti pavyko tik 3 komandoms, o dėl pirmosios vietos kova vyko iki paskutinių posūkių – tarpusavyje kovojo du „Ford Puma“ automobiliai ir minimaliu skirtumu pergalę išplėšti ir pagrindinę „Tauro akmuo“ taurę laimėti pavyko komandai „ETAAUTO Racingteam“, antri liko „ATV fanai“. Trečioji vieta bendroje įskaitoje atiteko komandai „Sena Pobieda“ su „Volkswagen Vento“.

Įteikti apdovanojimai

Visiems nugalėtojams įteikti renginio partnerių įsteigti prizai. Komandos apdovanotos ir pagal užimtas vietas kvalifikaciniuose važiavimuose. Klasėje „Per 1,8 l“ triumfavo komanda „Juozuko lankai be Juozuko“. Šios komandos „Ford Fiestai“ atiteko ir „Sportiškiausio automobilio“ nominacija bei „Rigvedos“ įsteigti prizai. 

Antrąją vietą galingesnėje klasėje iškovojo komanda „Tauragai“ („VW Golf“), treti liko komanda „Premo“ su „Citroen C4“. Klasėje „Iki 1,8 l“ pirmoji buvo komanda „ATV fanai“ su „Ford Puma“, antroji vieta atiteko komandai „Ginerda“ irgi su „Ford Puma“, o trečioji – komandai „Klasiokai“ su „Mazda 323ׅ“.

Asmeninėje įskaitoje greičiausia moterimi šį kartą tapo ir prizą laimėjo komandos „Juozuko lankai be Juozuko“ vairuotoja Rūta Saladžienė, o greičiausio vyro taurė ir prizas atiteko komandos „Tauragai“ atstovui Ignui Gofmanui. 

Trečiasis lenktynių etapas bus surengtas birželį.

Nuotrauka
Krepsinis
Įkelta:
2022-08-12
Naujam RKL sezonui besiruošianti „Tauragė“ paskelbė beveik visus komandos žaidėjus. Ekipos branduolys lieka mažai pakitęs. Tačiau klubo vadovai ruošia netikėtumų ir karščiausias naujienas vasaros pabaigai. Vis dėlto vieną netikėtą žinią atskleidė jau dabar: atakų smaigalyje bus praėjusio sezono finalo MVP (naudingiausias žaidėjas) – Dominykas Matutis.
Nuotrauka
triatlonas draudeniai
Įkelta:
2022-08-10
Praėjusį savaitgalį Tauragės rajone surengtas Lietuvos triatlono etapas. Skaudvilėje planuotas varžybas teko perkelti į Draudenius dėl techninių nesklandumų. Tačiau organizatoriai viliasi, kad šis vis daugiau populiarumo Lietuvoje sulaukiantis renginys apsilankys Tauragės krašte ir dažniau.
Nuotrauka
tinklinis
Įkelta:
2022-08-10
Sporto klubas „Šilas“ savaitgalį surengė jau tradicija tapusį vasaros tinklinio čempionatą. Tai jau penktasis klubo turnyras šią vasarą. Dar liko du suplanuoti turnyrai – vienas įvairaus amžiaus dalyviams, kitas – sezono uždarymo.
Nuotrauka
 Lietuvos tautinio olimpinio komiteto nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
​​​​​​​Slovakijoje surengtame Europos jaunimo olimpinio festivalio badmintono varžybose iš Tauragės kilusi Viltė Paulauskaitė iškovojo bronzos medalį. Finalinėse kovose Viltė įveikė dvi stipresnes varžoves, tačiau fizinis krūvis ir nuovargis palaužė sportininkę pusfinalyje. „Tauragės žinioms“ sportininkė papasakojo ne tik apie emocijas aikštelėje, ateities siekius, bet ir apie pirmuosius žingsnius badmintone.
Nuotrauka
triatlonas
Įkelta:
2022-08-02
Rugpjūčio 7-ąją Tauragės rajone rengiamos Lietuvos triatlono taurės penktojo etapo varžybos. Vyksta dalyvių registracija, ji baigsis (šiandien). Iš pradžių planuota varžybas surengti Skaudvilėje, tačiau dėl užtvankos remonto darbų nuleidus vandenį nuspręsta varžybas surengti Draudeniuose.
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-07-30
Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionate dalyvaujantis tauragiškių ekipažas pirmajame etape varžybų nebaigė dėl techninių kliūčių, o antrajame etape nugalėjo savo klasėje. Laukia trečiasis etapas Kražiuose.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-29
Tauragės sporto centro U12 krepšininkai dalyvavo Lietuvos 3x3 čempionate. Reguliariajame sezone jie iškovojo trečiąją vietą ir žaidė finale Panevėžyje. Ketvirtfinalyje teko žaisti be komandos lyderio ir pripažinti šeimininkų pranašumą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-28
„Tauragės“ krepšinio komanda ruošiasi naujam RKL sezonui ir komplektuoja komandą. Atnaujinta sudėtis, kaip įprasta, iš karto neskelbiama. Socialiniame tinkle kortos atskleidžiamos pamažu, skelbiant apie atnaujintas sutartis su komandos senbuviais.
Nuotrauka
baciuska palangoje
Įkelta:
2022-07-27
Tradicinėse 1006 km lenktynėse Palangoje su Nyderlandų komanda dalyvavo tauragiškis Rokas Baciuška. Jis kartu su dar dviem jaunais lietuvių lenktynininkais savo klasėje finišavo pirmi, bendroje įskaitoje – aštunti. Ankstesniais metais lenktynėse nestartuota dėl dar prieš starto procedūrą sugedusio automobilio , tad šįkart keltas maksimalus tikslas. Pasikalbėjome su Roku po lenktynių, nurimus aistroms, ne tik apie šias prestižines lenktynes, bet ir apie ateities planus.
Nuotrauka
zygis
Įkelta:
2022-07-20
Liepos 23-ąją Batakių kaimo bendruomenė „Aukaja“ ir laisvalaikio centras (LC) „Fortūna“ kviečia į 33 km dviračių žygį. Organizatoriai trasą sudarė asfaltuotais keliais, kad šis žygis būtų vaizdingas ir ramus pasivažinėjimas geroje kompanijoje. Po žygio planuojamos vaišės. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-07-16
Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
purvo gurksnis
Įkelta:
2022-07-14
Tradicinėse virvės traukimo varžybose „Purvo gurkšnis“ dalyvavo dešimt komandų iš visos Lietuvos. Šiemet daug dalyvių ir žiūrovų emocijų žadinantis renginys vyko Bijotuose.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-07-13
Europos paplūdimio rankinio čempionate Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą. Rinktinėje žaidė dvi Tauragės sporto centro auklėtinės. Viena jų pelnė daugiausia įvarčių rinktinėje ir pagal rezultatyvumą užėmė trečiąją vietą tarp visų čempionato žaidėjų.
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-07-09
Juodupėje, Rokiškio rajone, surengtos ralio varžybos. Tai buvo Lietuvos automobilio ralio sprinto čempionato ir Lietuvos mini ralio čempionato antrasis etapas. Savo klasėje tauragiškio Pauliaus Skarbaliaus ekipažas iškovojo trečiąją vietą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-07-08
3x3 krepšinio čempionatuose Lietuvoje ir Europoje puikiai pasirodo jaunieji Tauragės krepšininkai. U12 grupės komanda iš Joniškio grįžo su sidabro medaliais. Sidabrą iškovojo ir Europos jaunimo krepšinio čempionate (EYBL) rungtyniaujanti komanda, kuriai atstovauja Tauragės krepšinio mokyklos auklėtinis.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-07-05
LFF II lygos pirmojo etapo 12 turo rungtynėse Tauragės FK „Tauras“ namuose sužaidė lygiosiomis su FK „Utenis“.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-07-03
Tauragės FK „Tauras“ LFF II lygos čempionato pirmajame etape iki rugsėjo dar sužais šešias rungtynes. Liepą suplanuotos dvi rungtynės ir laikas poilsiui prieš rugpjūtį vyksiantį spurtą. Į antrąją lygą po metų pertraukos grįžusi komanda kelia tikslą patekti į dešimtuką.
Nuotrauka
krepsinis policija
Įkelta:
2022-07-02
Limože (Prancūzija) surengtame Europos policijos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Iki šiol rinktinė nuo pat debiuto 1997 m. pelnydavo aukso arba sidabro medalius. Šių metų čempionate lietuviai suklupo pusfinalyje prieš dabartinius čempionus iš Graikijos. Lietuvos rinktinei atstovauja net trys Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.
Nuotrauka
baciuska
Įkelta:
2022-07-01
Tauragiškis Rokas Baciuška startuos „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje. Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
atletika
Įkelta:
2022-06-29
Vilniuje surengtame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė buvę Tauragės sporto centro sportininkai. Vienam jų pavyko įvykdyti Europos jaunių čempionato normatyvą ir iškovoti teisę dalyvauti Europos čempionate.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-06-24
Lietuvos U16 merginų paplūdimio rankinio rinktinė suformuota artėjančiam Europos paplūdimio rankinio čempionatui, kuris įvyks liepos 7–10 d. Čekijoje. Merginos treniravosi Pasvalyje vykusiame čempionate, kur neturėjo lygių. Dvi sportininkės – iš Tauragės.