„Tauragės“ krepšininkų apetitas auga bevalgant
Įkelta:
2021-05-07
Nuotrauka
k
Aprašymas

„Tauragės“ ekipa džiaugiasi iškovota bronza. „Tauragės“ feisbuko nuotrauka

RKL finaliniame ketverte „Tauragės“ ekipa iškovojo bronzą. Sezono pradžioje keltas tikslas patekti į TOP4, bet kalbinti komandos atstovai sako, kad norėta daugiau. Finale kovojusios komandos gauna galimybę kautis dėl patekimo į aukštesnę lygą. Dėl savo tikslo komanda kasmet dirba vis daugiau, ir rezultatas matyti. Net ir po sunkaus, permainingo sezono trečioji vieta yra kol kas geriausias komandos rezultatas.

Sukūrė intrigą

Kėdainių arenoje praėjusį savaitgalį buvo karšta. Sezono lyderiai Vilniaus „Rivilė“ pusfinalyje lengvai įveikė „Tauragės“ ekipą, bet finale suklupo prieš žemesnėje turnyrinės lentelės vietoje sezone žengusią „Kretingą“. O mažajame finale susikovę tauragiškiai po įtemptos rungtynių pabaigos įveikė Akmenės r. „Patriots-Cements“ krepšininkus ir iškovojo bronzą.

Sėkmingai dviženklę persvarą rungtynių pabaigoje susirinkusi „Tauragė“ paskutiniosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis sugebėjo persvarą išbarstyti – varžovai metė taiklius tritaškius, pelnė taškus su pražangomis, baudos jiems taip pat krito taikliai. Tačiau su įtampa puikiai susitvarkę tauragiškiai išsaugojo pranašumą ir persvaros varžovams neatidavė.

– Rungtynės dėl trečiosios vietos klostėsi dviprasmiškai, atrodo, jau turėjome susikrovę didžiulį 19-os taškų pranašumą ir dvelkėme visi ramybe, tačiau tuomet kažkas nutiko, turbūt dėl sirgalių pasistengėme atkurti intrigą. Bet labai smagu, kad lemiamomis akimirkomis išlaikėme šaltakraujiškumą ir galėjome kelti trečiosios vietos taurę stebint savo sirgaliams, – nurimus aistroms po finalo „Tauragės žinioms“ pasakojo komandos kapitonas Tadas Rapolavičius.

Tikslus viršijo

Komandos vadovas Aivaras Skarbalius džiaugėsi iškovota trečiąja vieta, bet sako, kad tikėjosi pasiekti aukštesnių rezultatų. Nors sezono pradžioje planas minimum buvo patekti į atkrintamąsias ir būti tarp TOP4 komandų bei viršyti ankstesniuose sezonuose iškovotą penktąją vietą, bet kai finalas buvo taip arti, ambicijos taip pat auga – juk finale kovojusios komandos gauna kur kas daugiau nei vien tik auksą ir sidabrą – galimybę patekti į aukštesnę lygą.

– Sezono tikslas buvo patekti į finalo ketvertą, tai ir pavyko pasiekti. Tačiau ten važiavome tikrai ne turistiniais tikslais, važiavome su aukščiausiais tikslais. Buvo tikrai labai sudėtingas ir sunkus sezonas, tačiau prieš svarbiausias kovas rimtai pasiruošėme ir buvome geros sportinės formos. Pusfinalio rungtynėse viską nulėmė smulkios detalės, ir galiausiai patyrėme pralaimėjimą. Tikrai skaudu, rūbinėje po rungtynių buvo labai slogios nuotaikos, drąsiai galiu teigti, kad buvome verti finalo. Tačiau džiugu, kad vyrai nurijo tą karčią piliulę ir tinkamai nusiteikė mažojo finalo rungtynėms. Finalo ketverte žaidžia tik geriausi, todėl, nors ir pavyko visas rungtynes dominuoti, pajėgi Akmenės komanda lengvai pergalės neatidavė, kovojo iki galo. Galiausiai pavyko iškovoti pergalę ir tikrai džiaugiamės trečiosios vietos medaliais bei taure, šis pasiekimas yra aukščiausias komandos istorijoje, – sakė A. Skarbalius.

Apėmė dviprasmiški jausmai

Jam pritarė ir komandos kapitonas T. Rapolavičius, kuris prisipažino, kad po rungtynių apėmė dviprasmiški jausmai. Trečioji vieta tarsi iškovota ir saldesnė nei pralaimėta antroji vieta.

– Visada yra kalbama, kad trečiąją vietą užimti yra smagiau nei antrąją, bet nuslūgus emocijoms supranti, kad antroji vieta yra geriau nei trečioji, nes tuomet turi šansą kovoti ir dėl aukščiausio trofėjaus, bet čia jau dviprasmiški jausmai būna tą akimirką, – teigė patyręs krepšininkas.

Permainingas sezonas

Sezonas buvo permainingas. Įpusėjus sezono susitikimus, laimėjimų ir pralaimėjimų santykis buvo panašus, tad turbūt ne vienam atrodė, kad komanda jau nurašyta ir sezone nieko gero nepasieks. Tačiau vyrai sunkiai dirbo ir įrodė, kad pastangos duoda vaisius.

– Prasidėjus sezonui tikslas buvo pakliūti į finalinį ketvertą, taigi nei akimirkai šituo net nenustojome tikėti, kaip daug kam minėjau, taip sunkiai ir tikslingai  su komanda gyvenime dar nesu dirbęs, taigi net tuo momentu, kai pergalių ir pralaimėjimų grafoje degė 9/8 ir žaidimas nieko nedžiugino, mes tikėjome vieni kitais bei išlikome viena komanda, siekdami savo tikslo, – teigė T. Rapolavičius.

Vieninga komanda

Vieninga komanda nebūtų buvusi be savo rėmėjų ir paramos iš savivaldybės bei atsidavusio trenerių štabo, kuris su komanda pradėjo dirbti būtent šiame sezone.

– Žvelgdamas į ateitį labai džiaugiuosi, kad komandą ir toliau treniruos tas pats trenerių štabas, kuriuo pasitikime ir esame dėkingi už iškovotą prizinę vietą. Šiemet turėjome nuostabų kolektyvą, kuris visą sezoną kantriai ir sunkiai dirbo, nenuleido rankų net ir tuomet, kai nesisekė. Bandysime išlaikyti komandos branduolį, kažkiek pasistiprinti ir kitiems metams kelti aukščiausius tikslus. Visos komandos vardu noriu nuoširdžiai padėkoti rėmėjams, fanams ir netgi kritikams – jūs visi mus stumiate pirmyn, – sakė A. Skarbalius.

Sirgalių dovana

Dėl pandemijos ilgą laiką komandos žaidė be sirgalių. Kėdainiuose palaikymą suteikė sirgaliai. Jų kiekviena komanda galėjo deleguoti ribotą skaičių. Tačiau net ir nedaug „Tauragę“ atvykusių palaikyti sirgalių sukūrė puikią atmosferą.

– Pati didžiausia dovana šiais metais buvo tai, kad finalinį etapą galėjome žaisti su savais sirgaliais, žinoma, buvo išdalintos kvotos kiekvienai komandai finalinio ketverto metu, tačiau susirinkę sirgaliai didelėje Kėdainių arenoje sukūrė tikrai puikią atmosferą. Taigi komandos vardu visiems žaliai baltų sirgaliams tariame „ačiū“, jūs patys geriausi! O mūsų jaunai organizacijai šis pasiekimas yra tikrai labai didelis, kaip sakome kiekvienais metais žengiame po žingsnį į priekį, taigi kiti metai laukia kupini iššūkių, – su šypsena kalbėjo komandos kapitonas.

Kėdainių tribūnose žaidimą stebėjęs Linas Janušonis palaikė komandą viso sezono metu ir sako, kad mažais žingsneliais, bet komanda kopia į viršų.

– Emocijos pačios geriausios, labai pasiilgom visi gyvo krepšinio, o dar kai gimtojo miesto komanda sezoną baigia pergale, labai džiugu. RKL labai sustiprėjusi lyga, kai pasižiūri, kokios komandos liko už „Tauragės“, tai tas kartėlis dėl pusfinalio visiškai nublanksta ir labai džiaugiesi trečiąja vieta, – pasakojo krepšinio entuziastas.

 

 

Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės FK „Tauras“ antradienį vakare sužaidė rungtynes su Marijampolės futbolininkais Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio etape. Namuose komanda pralaimėjo 4:1. O LFF II lygos pirmajame etape po rungtynių su Radviliškio komanda laimėti ir pakilti turnyrinėje lentelėje tauragiškiams pavyko.
Nuotrauka
grand race
Įkelta:
2022-05-18
Antrasis lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas „Tauro akmuo“ autosporto mėgėjus sukvietė į Sungailiškių trasą. Kaip rašoma pranešime spaudai, šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams. Bet pasiekti pergalę nelengva – lenktynės reikalauja ne tik gerų vairuotojų įgūdžių, bet ir ištvermingų automobilių.
Nuotrauka
grand race
Įkelta:
2022-05-14
Gegužės 15-ąją Sungailiškių trasoje vėl gaus automobilių varikliai – sugrįžta tradicinės „Weekend Grand Race“ automobilių varžybos. Vyks komandinių lenktynių antrasis etapas. Varžybose gali dalyvauti beveik visi, nebūtinai profesionalai, kadangi varžytis galima su standartiniais, minimaliai paruoštais automobiliais.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-05-12
Praėjęs šeštadienis buvo aktyvus badmintono klubo „Volanas“ sportininkams. Šakiuose vyko Zanavyko taurės, Prienuose – Mėgėjų lygos, Kaune – 17-osios Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos. Kitą dieną Kaune studentų asmeniniame ir komandiniame čempionate pasižymėjo klubo treneris Dovydas Razas.
Nuotrauka
begimo klubas
Įkelta:
2022-05-06
Šių metų balandį paskelbta apie Tauragės bėgimo klubo įsteigimą. Anksčiau po mėgėjų vėliava bėgę entuziastai auga ir ketina siekti profesionalių tikslų. Šį penktadienį jie visus kviečia į klubo atidarymo šventę, kurioje laukia daug interaktyvių veiklų.
Nuotrauka
svarsciai
Įkelta:
2022-05-05
Kretingoje surengtame 24-ajame Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate dalyvavo „Tauro svarsčio“ sportininkai. Jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse jie iškovojo čempionų titulus. Sportininkus ruošė Justas Optas, kuris kartu su broliu Juliumi ruošiasi Europos svarsčių kilnojimo čempionatui.
Nuotrauka
fitnesas
Įkelta:
2022-05-04
Kultūrizmo varžybų čempionatuose šiemet dalyvaujanti Lina Kraftė skina laurus. Puikiai pasirodžiusi čempionatuose Švedijoje ir Lietuvoje tauragiškė pelnė sidabrą Latvijos čempionate. Moteris ruošiasi svarbiausiam sezono startui – Europos čempionatui, po kurio, sako, grįš prie automobilio vairo.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-05-02
60-ajame Lietuvos suaugusiųjų asmeniniame ir Lietuvos jaunių U-15 čempionatuose puikiai pasirodė Tauragės sporto centro BK „Volanas“ sportininkai. Lipta ant pakylos įvairiose kategorijose. Iškovotas jaunių čempiono titulas.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės FK „Tauras“ dar kartą pademonstravo, kad puikiai žaidžia prieš LFF III lygos komandas. Hegelmann LFF taurės rungtynėse su Pakruojo SC futbolininkais komanda šventė pergalę, kuo kol kas negali pasigirti LFF II lygoje.
Nuotrauka
dziudo
Įkelta:
2022-04-26
Jurbarke vykusiose miesto dziudo pirmenybėse dalyvavo 150 sportininkų iš visos Lietuvos.  Varžybose dalyvavę visi Tauragės sporto centro ir Tauragės dziudo-sambo SC „Herkus“ sportininkai  iškovojo medalius. 
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-25
„Tauragė“ išlipo iš atkrintamųjų duobės ir lemiamose rungtynėse įveikė „Raseinius“. Pusfinalyje laukia sezono lyderių iš sostinės išbandymas. Prienuose vyksiančiuose RKL finaluose laukia karštos dvikovos.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-04-23
Lietuvos jaunių bokso čempionate balandžio 12–16 d. Kaune pasižymėjo Tauragės sportininkai – Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ ir Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo vieną aukso, tris sidabro ir du bronzos medalius.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-22
„Tauragės“ krepšininkai išlygino seriją iki trijų pergalių. Šį šeštadienį lemiamos rungtynės keliasi į varžovų aikštelę Raseiniuose, kur bus nuspręsta, kas keliauja į finalinį ketvertą. Kol kas tai karščiausia šių metų RKL atkrintamųjų dvikova. Kitos poros santykius išsiaiškino gana greitai ir užtikrintai, arba dar sprendžia be didesnių dramų.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-20
Ketvirtfinalio serija grįžta į Tauragę. Praėjusį šeštadienį „Tauragės“ komanda atsirevanšavo serijoje iki trijų pergalių prieš „Raseinius“. Tačiau atsilikdami rezultatu 2:1 tauragiškiai vis dar balansuoja ant ribos ir bet koks pralaimėjimas reikš sezono pabaigą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-15
„Tauragės“ krepšininkų laukia lemiamos rungtynės. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių komanda kol kas atsilieka 0:2 prieš „Raseinius“. Sunkiai sekėsi žaisti tiek varžovų aikštelėje, nepadėjo ir namų sienos. Trečiosios rungtynės vyks vėl svečiuose. Nesėkmės atveju tai bus paskutinės šio sezono rungtynės, todėl komanda kaip niekada prašo sirgalių palaikymo ir nusiteikusi kovai.
Nuotrauka
Krepsinis
Įkelta:
2022-04-15
Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) žaidžianti Tauragės sporto centro U-13 komanda pateko į B diviziono ketvirtfinalį ir užsitikrino vietą kitų metų B divizione. Vis dėlto įvyko beprecedentis atvejis – vietą finaliniame ketverte teks atiduoti varžovams be kovos. Visą komandą pakirto liga.
Nuotrauka
fitnesas
Įkelta:
2022-04-14
Švedijos sostinėje Stokholme surengtame IFBB Nocco Pro Qualifier fitneso čempionate antrąją vietą pelnė tauragiškė Lina Kraftė. Ji nusileido tik absoliučiai varžybų laimėtojai.
Nuotrauka
imtynes
Įkelta:
2022-04-07
Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų pirmenybėse Tauragės sporto centro komanda – antra tarp dvylikos komandų. Lietuvos čempionais tapo keturi tauragiškiai.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-04-07
Tauragės sporto centro BK „Volanas“ badmintonininkai balandžio 2-ąją dalyvavo Panevėžio badmintono klubo gimtadienio turnyre. Tauragiškiai pasižymėjo ir namo grįžo ne tuščiomis.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-04-04
XVII tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre Vilniuje savo amžiaus ir svorio kategorijoje triumfavo Tauragės sporto centro boksininkas Nojus Samuilis. Tai pirmasis kartas, kai sportininkas iš Tauragės nugali šiame prestižiniame turnyre.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-04-02
RKL atkrintamųjų serijoje iki trijų pergalių „Tauragės“ ekipa užtikrintai laimėjo prieš varžovus iš Prienų juos įveikę tris kartus iš eilės. Varžovai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Tauragiškiai įrodė, kad penktoji vieta reguliariajame sezone buvo nesusipratimas.