Metus pradėkite su puikiomis nuolaidomis: pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymais
Įkelta:
2022-01-17
Nuotrauka
tele2

Nuolaidos telefonams, kompiuteriams, planšetėms, televizoriams, išmaniesiems laikrodžiams ir buitį lengvinantiems robotams. Tai tik dalis išskirtinių pasiūlymų, kuriuos „Tele2“ paruošė naujųjų metų proga.

Jei metus pradėti norite atsinaujinę ir sutaupę – suskubkite pasinaudoti „Tele2“ išpardavimu. Daugiau apie jį sužinoti galima internetinėje svetainėje https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Didysis įrangos išpardavimas – pradinės įmokos tik nuo 1 Eur

Svajojate apie naują televizorių, nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį? Gal norėtumėte įsigyti elektrinį paspirtuką, o namų ruošos darbus patikėti robotams? Geros naujienos – šiems pirkiniams nereikia daugybės santaupų, nes jiems ir daugeliui kitų „Tele2“ šiuo metu taiko tik 1 Eur pradinę įmoką.

Dabar puikus laikas įsigyti naują kompiuterį. Rinktis galima iš patikimų „Asus“, „Dell“, „Lenovo“ ar „HP“ nešiojamų kompiuterių ir iš darbui, mokslams bei pramogoms tinkamų „Apple“ bei „Lenovo“ planšečių. Pastarųjų kaina prasideda vos nuo 4,66 Eur/mėn.

Jei norėtumėte mieste judėti paprasčiau ir patogiau – susipažinkite su „Tele2“ taikomomis nuolaidomis elektriniams paspirtukams. Pavyzdžiui, įkraunamas paspirtukas „Xiaomi Essential“ dabar kainuoja tik 8 Eur/mėn – tiek, kiek maždaug atsieitų vos keletas pasivažinėjimų panašiu nuomotu įrenginiu.

Dar mažesnes mėnesio įmokas operatorius dabar taiko buitį lengvinančiai įrangai. Langus plaunantį robotą šiuo metu galima įsigyti vos nuo 6 Eur/mėn, o robotą siurblį – tik nuo 4 Eur/mėn. Maža to, išskirtiniai pasiūlymai šiuo metu taikomi ir televizoriams – „Xiaomi Mi“ bei „Samsung“ televizorius šiuo metu įsigyti galima vos su 1 Eur pradine įmoka.

Šie išpardavimo pasiūlymai įrangai galioja su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo bei 36 arba 24 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartį.

Nauji metai – naujos išmaniųjų telefonų kainos

Besižvalgantiems naujo išmaniojo – taip pat verta suskubti. Operatorius paruošė daugybę viliojančių pasiūlymų, iš kurių beliks tik išsirinkti tinkamiausią sau.

Išpardavime dalyvauja 15 skirtingų „Samsung“, „Apple“, „Xiaomi“ ir „Fonos“ telefonų modelių, o sutaupyti galima net iki 200 Eur. Be to, kai kuriems išmaniesiems taikomos ne tik nuolaidos, bet ir vos 1 Eur pradinė įmoka.

Vienas tokių – „Samsung Galaxy A12“. Pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus minėtą 1 Eur pradinę įmoką, šis telefonas kainuos tik 6,16 Eur/mėn. Beje, nuolaida galioja išmanųjį perkant ir be sutarties. Mokant iš karto šis telefonas dabar kainuoja vos 149 Eur (įsigyjant taikomas 5,25 Eur laikmenos mokestis).

Perki 1 įrenginį, gauni 2: telefonai su dovanomis

Nors išpardavime dalyvauja itin daug skirtingų telefonų modelių, į tris iš jų verta atkreipti ypatingą dėmesį. Juk įsigydami juos, dovanų dar gausite ir belaides ausines arba išmanųjį laikrodį vaikams.

Vienas tokių išmaniųjų su dovana – tai „Samsung Galaxy S21 FE“ su 128 GB arba 256 GB vidine atmintimi, kuriems šiuo metu taikoma tik 1 Eur pradinė įmoka. Dabar šiuos stilingus modelius įsigyjantiems tiek su sutartimi, tiek mokantiems visą sumą iš karto – tik už 0,01 Eur dovanojamos belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ (dovanos vertė – 149 Eur). Taip pat pridedama ir papildoma dovana – tai 30 Eur vertės „Wolt“ kuponas.

Bevieles „Galaxy Buds2“ ausines dovanų gaus ir perkantys išskirtinius „Samsung Galaxy Z Flip3 5G“ serijos telefonų modelius. Šie akį traukiančio dizaino išmanieji labiausiai išsiskiria analogų neturinčiu besilankstančiu ekranu. Beje, „Galaxy Z Flip3“ telefonus būtent dabar įsigyti verta ne tik dėl dovanų, bet ir šiuo metu jiems taikomų nuolaidų – sutaupyti galima net iki 100 Eur.

Gera naujiena ketinantiems įsigyti vos 209 Eur (taikomas 5,25 Eur laikmenos mokestis) kainuojantį telefoną „Fonos Mi“ (64 GB). Dabar perkantiems šį išmanųjį tik už 0,01 Eur yra dovanojamas išmanusis laikrodis vaikams „Okis“ (dovanos vertė – 99 Eur). Šis žaismingas laikrodukas vaikams padeda palaikyti ryšį su artimaisiais, o tėvams jaustis ramiau. Juo galima skambinti, susirašinėti ir siųsti garso pranešimus, o integruota GPS technologija suaugusiems leidžia visuomet žinoti vaiko buvimo vietą.

Įrangai papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, laikmenos mokestis.

eSIM laikrodžiai – net iki 33 proc. pigiau

Operatorius paruošė ir daugiau išskirtinių pasiūlymų. Dabar ypač geromis sąlygomis galima įsigyti ir „Samsung Watch“ arba „Huawei Watch“ išmaniuosius laikrodžius su integruota eSIM technologija. Šie įrenginiai padės lengviau įgyvendinti naujametinius pažadus sportuoti ir gyventi aktyviau. Turint tokį laikrodį, galima rečiau naudotis išmaniuoju. Užsisakius laikrodžiui skirtą planą, skambinti, rašyti ar naršyti internete taps įmanoma tiesiog ant riešo esančiame ekrane.

O rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme dalyvauja 9 skirtingi laikrodžių modeliai. Juos perkant iš karto, be sutarties, sutaupyti galima net iki 150 Eur. Tačiau šiuos įrenginius įsigyjant kartu su planu ir sudarant 24 mėn. sutartį, taikomos dar didesnės nuolaidos – jos siekia iki 33 proc.

Be to, perkantys vieną iš keturių pasiūlyme dalyvaujančių „Samsung Watch 4“ serijos laikrodžių – dovanų gaus belaidį įkroviklį „Samsung Duo Pad“ (dovanos vertė – 59,90 Eur). Su šiuo įkrovikliu galėsite patogiai papildyti ne tik išmaniojo laikrodžio, bet ir kitų to paties gamintojo įrenginių baterijas.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus, akcijas ir dovanas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – labai ribotas.

Užs. Nr. 6

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.  
Nuotrauka
kaziuko
Įkelta:
2022-03-16
Jau Kovo 18-19d. Tauragėje jūsų lauks gausi Kaziuko mugė į kurią suvažiuos prekeiviai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje rasite tradicinių ir gurmaniškų maisto produktų, unikalių drabužių ir papuošalų, tautodailės darbų ir dar daugiau.