Metus pradėkite su puikiomis nuolaidomis: pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymais
Įkelta:
2022-01-17
Nuotrauka
tele2

Nuolaidos telefonams, kompiuteriams, planšetėms, televizoriams, išmaniesiems laikrodžiams ir buitį lengvinantiems robotams. Tai tik dalis išskirtinių pasiūlymų, kuriuos „Tele2“ paruošė naujųjų metų proga.

Jei metus pradėti norite atsinaujinę ir sutaupę – suskubkite pasinaudoti „Tele2“ išpardavimu. Daugiau apie jį sužinoti galima internetinėje svetainėje https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Didysis įrangos išpardavimas – pradinės įmokos tik nuo 1 Eur

Svajojate apie naują televizorių, nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį? Gal norėtumėte įsigyti elektrinį paspirtuką, o namų ruošos darbus patikėti robotams? Geros naujienos – šiems pirkiniams nereikia daugybės santaupų, nes jiems ir daugeliui kitų „Tele2“ šiuo metu taiko tik 1 Eur pradinę įmoką.

Dabar puikus laikas įsigyti naują kompiuterį. Rinktis galima iš patikimų „Asus“, „Dell“, „Lenovo“ ar „HP“ nešiojamų kompiuterių ir iš darbui, mokslams bei pramogoms tinkamų „Apple“ bei „Lenovo“ planšečių. Pastarųjų kaina prasideda vos nuo 4,66 Eur/mėn.

Jei norėtumėte mieste judėti paprasčiau ir patogiau – susipažinkite su „Tele2“ taikomomis nuolaidomis elektriniams paspirtukams. Pavyzdžiui, įkraunamas paspirtukas „Xiaomi Essential“ dabar kainuoja tik 8 Eur/mėn – tiek, kiek maždaug atsieitų vos keletas pasivažinėjimų panašiu nuomotu įrenginiu.

Dar mažesnes mėnesio įmokas operatorius dabar taiko buitį lengvinančiai įrangai. Langus plaunantį robotą šiuo metu galima įsigyti vos nuo 6 Eur/mėn, o robotą siurblį – tik nuo 4 Eur/mėn. Maža to, išskirtiniai pasiūlymai šiuo metu taikomi ir televizoriams – „Xiaomi Mi“ bei „Samsung“ televizorius šiuo metu įsigyti galima vos su 1 Eur pradine įmoka.

Šie išpardavimo pasiūlymai įrangai galioja su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo bei 36 arba 24 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartį.

Nauji metai – naujos išmaniųjų telefonų kainos

Besižvalgantiems naujo išmaniojo – taip pat verta suskubti. Operatorius paruošė daugybę viliojančių pasiūlymų, iš kurių beliks tik išsirinkti tinkamiausią sau.

Išpardavime dalyvauja 15 skirtingų „Samsung“, „Apple“, „Xiaomi“ ir „Fonos“ telefonų modelių, o sutaupyti galima net iki 200 Eur. Be to, kai kuriems išmaniesiems taikomos ne tik nuolaidos, bet ir vos 1 Eur pradinė įmoka.

Vienas tokių – „Samsung Galaxy A12“. Pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus minėtą 1 Eur pradinę įmoką, šis telefonas kainuos tik 6,16 Eur/mėn. Beje, nuolaida galioja išmanųjį perkant ir be sutarties. Mokant iš karto šis telefonas dabar kainuoja vos 149 Eur (įsigyjant taikomas 5,25 Eur laikmenos mokestis).

Perki 1 įrenginį, gauni 2: telefonai su dovanomis

Nors išpardavime dalyvauja itin daug skirtingų telefonų modelių, į tris iš jų verta atkreipti ypatingą dėmesį. Juk įsigydami juos, dovanų dar gausite ir belaides ausines arba išmanųjį laikrodį vaikams.

Vienas tokių išmaniųjų su dovana – tai „Samsung Galaxy S21 FE“ su 128 GB arba 256 GB vidine atmintimi, kuriems šiuo metu taikoma tik 1 Eur pradinė įmoka. Dabar šiuos stilingus modelius įsigyjantiems tiek su sutartimi, tiek mokantiems visą sumą iš karto – tik už 0,01 Eur dovanojamos belaidės ausinės „Galaxy Buds2“ (dovanos vertė – 149 Eur). Taip pat pridedama ir papildoma dovana – tai 30 Eur vertės „Wolt“ kuponas.

Bevieles „Galaxy Buds2“ ausines dovanų gaus ir perkantys išskirtinius „Samsung Galaxy Z Flip3 5G“ serijos telefonų modelius. Šie akį traukiančio dizaino išmanieji labiausiai išsiskiria analogų neturinčiu besilankstančiu ekranu. Beje, „Galaxy Z Flip3“ telefonus būtent dabar įsigyti verta ne tik dėl dovanų, bet ir šiuo metu jiems taikomų nuolaidų – sutaupyti galima net iki 100 Eur.

Gera naujiena ketinantiems įsigyti vos 209 Eur (taikomas 5,25 Eur laikmenos mokestis) kainuojantį telefoną „Fonos Mi“ (64 GB). Dabar perkantiems šį išmanųjį tik už 0,01 Eur yra dovanojamas išmanusis laikrodis vaikams „Okis“ (dovanos vertė – 99 Eur). Šis žaismingas laikrodukas vaikams padeda palaikyti ryšį su artimaisiais, o tėvams jaustis ramiau. Juo galima skambinti, susirašinėti ir siųsti garso pranešimus, o integruota GPS technologija suaugusiems leidžia visuomet žinoti vaiko buvimo vietą.

Įrangai papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, laikmenos mokestis.

eSIM laikrodžiai – net iki 33 proc. pigiau

Operatorius paruošė ir daugiau išskirtinių pasiūlymų. Dabar ypač geromis sąlygomis galima įsigyti ir „Samsung Watch“ arba „Huawei Watch“ išmaniuosius laikrodžius su integruota eSIM technologija. Šie įrenginiai padės lengviau įgyvendinti naujametinius pažadus sportuoti ir gyventi aktyviau. Turint tokį laikrodį, galima rečiau naudotis išmaniuoju. Užsisakius laikrodžiui skirtą planą, skambinti, rašyti ar naršyti internete taps įmanoma tiesiog ant riešo esančiame ekrane.

O rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme dalyvauja 9 skirtingi laikrodžių modeliai. Juos perkant iš karto, be sutarties, sutaupyti galima net iki 150 Eur. Tačiau šiuos įrenginius įsigyjant kartu su planu ir sudarant 24 mėn. sutartį, taikomos dar didesnės nuolaidos – jos siekia iki 33 proc.

Be to, perkantys vieną iš keturių pasiūlyme dalyvaujančių „Samsung Watch 4“ serijos laikrodžių – dovanų gaus belaidį įkroviklį „Samsung Duo Pad“ (dovanos vertė – 59,90 Eur). Su šiuo įkrovikliu galėsite patogiai papildyti ne tik išmaniojo laikrodžio, bet ir kitų to paties gamintojo įrenginių baterijas.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus, akcijas ir dovanas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – labai ribotas.

Užs. Nr. 6

Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-06-02
„Lidl Lietuva“ šiemet švenčia jau 7-ąjį įmonės gimtadienį. Veiklą Lietuvoje 2016 m. pradėjęs „Lidl“ prekybos tinklas į mažmeninės prekybos rinką įnešė nemažai pozityvių pokyčių, vienas kurių – vakarietiškomis vertybėmis pagrįsta darbo kultūra. „Lidl Lietuva“ valdybos narės ir personalo vadovės Sandros Savickienės teigimu, šį darbo „Lidl“ aspektą ypač vertina ilgamečiai įmonės darbuotojai.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-30
„Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-29
Profesinė praktika yra neatsiejama studijų dalis, tačiau nemažai studentų susiduria su dilema – daugelis jų studijuodami papildomai uždarbiauja ir praktikos metu nenori prarasti darbo vietos bei gaunamų pajamų. Kai kurios įmonės siūlo sprendimą – ne tik moka atlygį už praktikos laikotarpį, bet ir siūlo pas juos dirbantiems studentams neprarandant darbo vietos atlikti praktiką kituose įmonės skyriuose. Apie tokios sistemos ir bendrai apie praktikos privalumus pasakoja „Lidl Lietuva“ atstovai.
Nuotrauka
APVA
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) užsakymu parengtas susistemintos medžiagos katalogas, kurio tikslas – supažindinti gyventojus su atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) priemonių pritaikymu daugiabučių modernizavimo projektuose. Kataloge gyventojams suprantamai paaiškinta pagrindinė informacija apie AEI pritaikymą gyvenamuosiuose pastatuose.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-23
Darbuotojų įvairovė – svarbus įmonių lyderystės darbo rinkoje bruožas. Personalo valdymo specialistai įsitikinę, kad komandoje puoselėjama įvairovė leidžia visai organizacijai veikti efektyviau ir ugdo darbuotojų pasitikėjimą. Kaip užtikrinti, kad iš skirtingų žmonių suburta komanda būtų vieninga, o kiekvienas jos narys – jaustųsi komfortiškai, pasakoja ekspertai.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-05-19
Top darbdaviu šalyje ir Europoje penktus metus iš eilės išrinkta įmonė „Lidl Lietuva“ savo komandos nariams siūlo plačias tarptautinės karjeros galimybes. Jomis pasinaudojo ir prekybos tinklo darbuotoja Skaistė, kuri yra „Lidl“ komandos narė jau daugiau nei septynerius metus, o šiuo metu dirba centrinėje „Lidl“ būstinėje Vokietijoje bei bendradarbiauja su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių.
Nuotrauka
apva
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-19
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad šiuo metu galioja du kvietimai, pagal kuriuos gyventojai gali teikti paraiškas ir modernizavę savo gyvenamuosius daugiabučius džiaugtis ne tik sumažėjusiomis šildymo sąskaitomis, bet ir komfortiškesne, sutvarkyta gyvenamąja aplinka. 
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-05-15
„Tele2“ išmėgino 5G ryšio galimybes ir užfiksavo mobilaus interneto greičio rekordą savo tinkle – 4,45 Gbps. 5G ryšio paslaugas siūlantis mobiliojo ryšio operatorius tokią greitaveiką pasiekė pirmasis Lietuvoje – bandymo metu buvo pademonstruotos ateities 5G ryšio galimybės.
Nuotrauka
APVA
Konkurso organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Balandžio 7–27 d. gyventojai galėjo dalyvauti APVA inicijuotuose „Metų renovacijos projekto“ rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusį praėjusiais metais atnaujintą daugiabutį. Iš 11 dalyvių daugiausiai simpatijų sulaukė trys projektai: Pilies g. 3 Klaipėdoje, Dariaus ir Girėno g. 40 Plungėje ir Taikos pr. 34 Klaipėdoje.
Nuotrauka
parketas
Įkelta:
2023-05-11
Norint išsaugoti natūralų medinio parketo grožį, labai svarbu pasirinkti tinkamą, parketui skirtą alyvą. Šiame straipsnyje apžvelgsime tam tikras produktų rūšis, kurios padės jums išlaikyti ir net išryškinti medinių jūsų grindų žavesį.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-05
Dažniausiai atnaujinti gyvenamąjį daugiabutį gyventojai pasiryžta siekdami sunaudoti mažiau šiluminės energijos. Nors šie veiksniai padeda mokėti mažiau už sąskaitas ir yra draugiški aplinkai, visgi Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė ragina nepamiršti ir vizualinių sprendimų svarbos. Anot jos, tinkamai sutvarkyta aplinka turi didelės įtakos gyventojų psichologinei būsenai ir gerovės užtikrinimui.
Nuotrauka
drabužiai
Įkelta:
2023-05-03
„GiveLove“ įmonė pristato įvairias verslo dovanas klientams – tai spauda ant marškinėlių ir kitų drabužių, kepuraitės su logotipais, striukės, liemenės, kuprinės su logotipais, pledai ir kiti daiktai. Įmonės atstovai sako, kad klientai vis dažniau atkreipia dėmesį į tai, ar daiktas yra tvarus, nekenksmingas aplinkai. „GiveLove“ jau seniai savo asortimente turi didelį draugiškų aplinkai drabužių ir daiktų pasirinkimą. Viena populiariausių dovanų yra spauda ant marškinėlių. Šiandieną aptarsime įvairius spaudos būdus ir jų draugiškumą gamtai.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-28
Tauragės moksleiviai balandžio pabaigoje dalyvavo ypatingose pamokose, kurių metu energingi ir sumanūs mokytojai drauge su žinomu rašytoju, TV laidų vedėju  Robertu Petrausku vaikams vedė biologijos, matematikos, fizikos pamokas ir protmūšį apie klimato kaitą. #EnergySmartSTART programos organizuotame renginyje „Įsikrauk žiniomis“ mokiniai galėjo ir patys atlikti įvairius eksperimentus, kuriuos pristatė Energetikos ir technikos muziejus.
Nuotrauka
helios
Įkelta:
2023-04-28
Lietuvos pajūris kiek kitoks nei likusi šalis: čia vyrauja kitos spalvos ir pučia kitokie vėjai. Kaip susikurti jaukius namus, paklausėme Klaipėdos „Helios galerijoje“ įsikūrusių salonų atstovų.
Nuotrauka
APVA
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-28
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), administruojanti daugiabučių modernizacijos projektus Lietuvoje, inicijavo patogios skaičiuoklės sukūrimą.  Ji padės įvertinti, kiek kainuotų ir kokią naudą suteiktų name įsirengus atsinaujinančios energijos išteklius (AEI), tokius kaip šilumos kolektoriai, saulės elektrinė ir pan.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-04-27
Pirmojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1925,42 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonei papildomai investavus į darbo užmokesčių biudžetą, nuo šių metų sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o rugsėjį padidės ir administracijos darbuotojų atlyginimai.
Nuotrauka
burna
Įkelta:
2023-04-26
Šiandien galime įsigyti pačių įvairiausių prietaisų daugeliui gyvenimo atvejų. Jie palengvina buitį, prisideda prie efektyvaus laiko taupymo, padeda puoselėti grožį, aktyviau rūpintis savo sveikata bei gera savijauta. Štai šiame kontekste drąsiai galime išskirti burnos irigatorius, kaip labai reikšmingai prisidedančius prie burnos higienos ir geros dantų bei dantenų būklės. Šie prietaisai tikrai nebus didelė investicija, tačiau jų nauda tarpdančių, dantų ir dantenų švarai – nepamatuojama. Tiesa, pirmą kartą įsigiję burnos irigatorius kartais dvejoja, ar naudoja juos teisingai. Tad tam, kad prietaisas teiktų maksimalią naudą, svarbu žinoti, kaip teisingai juo naudotis.
Nuotrauka
buitinė technika
Įkelta:
2023-04-24
Nesvarbu, kokiuose namuose gyventume, vis tiek bet kuriame iš jų bus virtuvė, kurioje praleidžiame pakankamai daug laiko. Dažniausiai virtuvėje gaminame įvairų maistą, o jam pagaminti automatiškai reikia pačių įvairiausių buitinės technikos prietaisų. Kai kuriuos iš jų privalu turėti kiekvienuose namuose, nes jie yra naudojami beveik kasdien, o kai kuriuos galima turėti arba ne, tai priklauso tik nuo jūsų pačių, kaip daug gaminate ir panašiai. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie buitinę techniką, kuri yra privaloma kiekvienuose namuose.
Nuotrauka
santechnikas
Įkelta:
2023-04-24
Ar jūsų vandens šildytuvas neveikia, kanalizacija užsikimšusi, o vandens čiaupas pradėjo leisti vandenį? O jums nėra laiko svarstyti, kaip surasti greitai gerą santechniką. Tačiau, neapgalvotas sprendimas dėl samdomo santechniko gali sukelti daugiau problemų, nei laiko trūkumas. Santechnikas Kaune vienas iš greičiausių ir geriausių pasirinkimų, tad kyla klausimas kaip rasti patikimą santechniką?
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-21
Prieš 131 metus, balandžio 17-ąją, Šv. Velykų proga Rietavo bažnyčioje įžiebtos pirmosios lemputės – nuo tada ši diena minima kaip energetikų šventė. Tauragėje ši sukaktis paminėta ypatingai – „Ignitis grupė“ visuomenei pristatė planuojamą statyti pirmąjį šalyje hibridinį parką bei organizavo ir pravedė edukaciją tarptautinės žaliosios energijos gamybos bendrovės „Ignitis renewables“ vėjo elektrinių parke, o nuo šiol jas ves ir tauragiškiai. Naujas edukacijas nuspręsta organizuoti Lauksargiuose ne šiaip sau – Tauragės rajonas garsėja žaliąja energija ir siekia tapti žaliausia savivaldybe Lietuvoje. Nemokamose edukacijose galės dalyvauti iš anksto užsiregistravusios grupės, kurias sudarys bent 10 žmonių.
Nuotrauka
apva
Konkurso organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-04-21
Balandžio mėnesį vyksta „Metų renovacijos projekto“ rinkimai. Šiame konkurse dalyvaujantys projektai turi skirtingas ir unikalias renovacijos istorijas, tad rinkimai yra puiki galimybė visuomenei susipažinti su geriausiais atnaujintų daugiabučių pavyzdžiais ir priminti apie renovacijos teikiamą naudą.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-14
Prasideda „Metų renovacijos projekto“ rinkimai, kurių metu visuomenei bus pateikti geriausi ne anksčiau kaip 2022 m. šalyje atnaujinti daugiabučiai, o vienam iš jų gyventojai galės atiduoti savo balsą. Konkurso metu siekiama ne tik pasidalinti sėkmės istorijomis, bet ir paskatinti žmones apsvarstyti savų gyvenamųjų pastatų modernizavimą.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-04-14
Sakoma, kad geriausia proga kažką daryti yra „dabar“. O kada geriausia prisijungti prie „Pildyk“ ir išbandyti eSIM paslaugą? Irgi dabar! Visiems naujiems ir esamiems išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams šiuo metu galioja išskirtinis pasiūlymas – aktyvavus eSIM paslaugą, 69 GB kainuos vos 69 centus per savaitę!