Ką naudinga žinoti renkantis naują vonios spintelę?
Įkelta:
2021-12-27
Nuotrauka
vonia

Spintelė - nepakeičiamas baldas, vonioje suteikiantis daug ir patogios daiktų laikymo vietos. Dėka patogių ir praktiškų vonios spintelių, visa kosmetika, higieninės priemonės, rankšluosčiai ir dar kita gausybė daiktų randa savo tvarkingą vietą, yra lengvai ir patogiai pasiekiami. Skirtingi dydžiai, dizainai, spalvos ir medžiagos, garantuoja, kad kiekvienas ras sau tinkamą ir labiausiai poreikius tenkinančią bei prie vonios interjero derančią vonios spintelę. Tačiau, toks platus pasirinkimas taip pat reiškia ir tai, kad pasirinkti nebus taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus dalykus, kuriuos svarbu žinoti renkantis naują vonios spintelę. 

Dydis 

Visų pirma, norėdami pasirinkti tinkamą vonios spintelę, turėtumėte atsižvelgti į jos dydį. Dydžio pasirinkimas priklauso nuo vonios kambario dydžio bei jūsų turimų poreikių. Naudinga, prieš renkantis spintelę, išsimatuoti visą vonios kambarį, erdvę, kurioje planuojate ją statyti. Tokiu būdu, galėsite lengviau orientuotis, kokio dydžio spintelė jums bus tinkamesnė. Vonios spintelė turėtų būti pakankamai didelė, kad laisvai talpintų visus jūsų turimus ir reikiamus daiktus, tačiau, ne per didelė, kad neužgožtų kambario. Spintelė turi neužstoti praėjimo, netrukdyti naudotis tualetu ar darinėti durų. Žinoma, kuo spintelė bus didesnė, tuo ji bus talpesnė. Tačiau, bet kuriuo atveju, rinktis reikėtų atsakingai. 

Tipas 

Renkantis naują vonios spintelę, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį ir į skirtingus tipus. Vonios spintelės gali būti pastatomos, pakabinamos. Pakabinamos - puikus pasirinkimas mažiems, erdvės stygstantiems vonios kambariams. Pakabinamos spintelės, dažniausiai, yra montuojamos virš praustuvo, beveik visada turi veidrodį. Tiesa, tokio tipo, veidrodžiais papildytos spintelės, yra itin praktiškos, o taip pat, dažnai turi ir apšvietimą, kuris leidžia dar patogiau naudotis veidrodžiu. Tuo tarpu, pastatomos spintelės yra didesnės, talpesnės ir užima daugiau vietos. Jos gali būti žemos, aukštos, o tinkamos pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių. Tiesa, aukštos vonios spintelės yra gana praktiškos, kadangi, puikiai išnaudoja vertikalią erdvę ir suteikia nemažai daiktų laikymo vietos.  Taip pat, vonios spintelės gali būti ir kampinės. Tai kompaktiškiausios vonios spintelės, kurios gali būti tiek pastatomos, tiek pakabinamos ir vonios kambaryje užima labai mažai vietos. Naudinga paminėti ir tai, kad vonios spintelės, tiek pastatomos, tiek pakabinamos gali turėti įmontuotą praustuvą arba būti be jo. 

Medžiaga 

Vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį būtina atsižvelgti renkantis naują vonios spintelę - medžiaga, iš kurios ji pagaminta. Nuo medžiagos priklauso vonios spintelės kokybė, ilgaamžiškumą. Vonios spintelės, dažniausiai, yra statomos drėgnoje, šlapioje aplinkoje, todėl, jos privalo būti atsparios šiems veiksniams. Dažniausiai, vonios spintelės yra gaminamos iš medienos, medžio drožlių plokščių, taip pat, metalo ar net termo folijos. Jei vonios kambaryje yra pakankamai sausa - medinė spintelė bus tinkamas pasirinkimas. Labai svarbu, kad drėgname vonios kambaryje statomos vonios spintelės būtų padengtos specialiomis, apsauginėmis dangomis, kurios apsaugo nuo deformacijų. Metalinės spintelės, turėtų būti gaminamos iš nerūdijančio plieno arba nudažytos kokybiškais dažais, o tos, kurios yra gaminamos iš medžio drožlių plokščių - kokybiškai ir tvirtai laminuotos. 

Dizainas 

Vonios spintelė privalo būti ne tik kokybiška, funkcionali ir praktiška, bet ir stilinga. Ji ne tik suteikia daiktų laikymo vietos, bet ir stilingai papildo kambarį, pabrėžia interjerą. Vonios spintelė turėtų būti pasirenkama ir derinama prie vonios kambario interjero, kitų, jame esančių baldų. Taip pat, ji gali būti derinama ir prie dušo kabinos ar vonios stiliaus. Svarbu nepamiršti atsižvelgti ir į spintelės spalvą. Žinoma, populiariausia - balta. Ji puikiai dera prie bet kokio vonios kambario interjero. Modernaus stiliaus vonios kambariuose puikiai tiks juodos, matinės spintelės. Na, o tradiciniam stiliui puikiai tiks ir neutralių spalvų spintelės. Rinkitės tai, kas jums atrodo gražiausia ir tinkamiausia bei tai, kad labiausiai sukuria norimą atmosferą, vonios kambaryje. 

Vonios spintelės, komplektai, dušo kabinos ar net rankenos durims - platus prekių asortimentas internetu, už garantuotai žemą kainą, tik varle.lt svetainėje.

Užs. Nr. 114

Nuotrauka
APVA
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) informuoja, kad šiuo metu šalyje vykdoma per 670 daugiabučių atnaujinimo darbų už daugiau kaip 300 mln. eurų, o šįmet atnaujinti jau 122 gyvenamieji namai. Kas dar naujo renovacijos srityje?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-20
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.