Karjeros galimybės Tauragėje – darbo vietas kuria ir Lietuvos paštas
Įkelta:
2021-11-08
Nuotrauka
LP
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi nuotrauka

Tauragės miestas žinomas dėl savo patrauklumo šeimoms. Neatsitiktinai čia kuriasi ne vienas verslas – vilioja galimybė rasti jaunų perspektyvių darbuotojų. Neseniai mieste kontaktų centro padalinį įsteigė ir Lietuvos paštas – suburta keliolikos klientų konsultantų komanda. Darbuotojams siūlomos lanksčios darbo sąlygos, galimybė darbą derinti su mokslais ar šeima, o pabaigus mokymosi laikotarpį galimas ir nuotolinis darbas.

„Jau ne vienerius metus siekiame, kad Tauragėje kurtųsi tokio pobūdžio darbo vietos ir tikime, kad šis Lietuvos pašto sprendimas įkurti kontaktų centrą Tauragėje, taps proveržio pradžia ne tik Tauragei, bet ir visos Lietuvos regionams. Tai sektinas pavyzdys ir kitoms veikiančioms įmonėms tam tikras paslaugų sferas iškelti iš Vilniaus ar Kauno į regiono miestus. Tauragėje dirba daug darbščių ir talentingų žmonių, neabejoju, kad jie pateisins visus keliamus lūkesčius. Ačiū Lietuvos pašto vadovams už pasitikėjimą Taurage ir tauragiškiais,“ – sako Tauragės meras Dovydas Kaminskas.

Pirmas mažesniame mieste

Iki šiol Lietuvos pašto kontaktų centrai buvo įsikūrę dviejuose didžiuosiuose miestuose – Vilniuje ir Klaipėdoje. Tačiau karantinas ir auganti elektroninė prekyba lėmė pasikeitusias siuntimo tendencijas, kartu išaugo papildomų darbuotojų poreikis.

„Prieš priimdami sprendimą kur įkurti kontaktų centrą analizavome ne vieną miestą. Pirmą kartą kontaktų centrą nusprendėme atidaryti ne didmiestyje – manome, kad klientų konsultanto pozicijose yra galimybė dirbti ir mažesniuose miesteliuose. Tauragė sužavėjo ne tik savo šuoliu per pastaruosius metus – miestas atrodo gyvas, turintis aktyvią bendruomenę, matome čia daug potencialo. Kartu, kurdami darbo vietas, bent maža dalimi prisidedame prie miesto gerovės“, – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Pasak Lietuvos pašto atstovės, nuo to, kaip kontaktų centrui seksis Tauragėje, priklausys ir tolimesni tokių centrų plėtros planai – galbūt tokių centrų ateityje bus įkurta ir kituose mažesniuose Lietuvos miestuose.  

Jau dirba konsultantai 

Lietuvos pašto kontaktų centras Tauragėje įkurtas kiek daugiau nei prieš mėnesį. Jis atidarytas tame pačiame pastate, kur veikia miesto centre esantis pašto skyrius (S. Dariaus ir S. Girėno g. 16). Atskirose patalpose iš viso įrengta 14 darbo vietų, jose jau sėkmingai darbuojasi tauragiškės.

Pagrindinė Lietuvos pašto kontaktų centro darbuotojo užduotis yra atsakyti į klientui rūpimus klausimus. Tauragėje konsultantai su klientais bendrauja tik atsiliepdami į jų skambučius. Prieš pradėdami dirbti savarankiškai, visi nauji darbuotojai dalyvauja specialiuose mokymuose – tai yra itin svarbus ir atsakingas pasiruošimo etapas – klientus konsultuoja tik kursus baigę darbuotojai.

„Artėjantis šventinis laikotarpis yra labai svarbus Lietuvos paštui – jo metu savo klientams, jų šeimos nariams pristatome taip laukiamas dovanas. Klientų aptarnavimo konsultantai turi itin svarbią misiją – padeda užtikrinti, kad visiems Kalėdos ateitų kaip įmanoma sklandžiau ir visi siunčiantys bei laukiantys siuntų turėtų atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Todėl aktyviai ieškome komandos pastiprinimo būtent dabar – dar yra šiek tiek laiko pasiruošti, apsiprasti ir prisidėti prie Lietuvos pašto komandos tikrai išskirtiniu laiku“, – sako D. Žebrauskaitė, patikslindama, kad darbuotojai ieškomi ne tik šventiniam laikotarpiui.

Lanksčios darbo sąlygos

Lietuvos pašto kontaktų centras klientus aptarnauja darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val., šeštadieniais nuo 9:00 iki 16:00 val. Tauragėje konsultantai gali dirbti ne tik pilnu, bet ir pusę ar 0,75 etato – tai suteikia galimybę derinti darbą su mokslais, šeima, kita veikla.

Dideliu privalumu gali būti ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu – ją turės visi darbuotojai sėkmingai praėjus 3 mėnesių mokymosi laikotarpiui.

Bendrai Lietuvos pašto Kontaktų centre gali dirbti 65 konsultantai. Kiekvieną dieną jie rūpinasi, kad klientai gautų atsakymus į rūpimus klausimus ir reikiamą pagalbą. Konsultantai bendrauja su klientais tiek atsiliepdami į skambučius, tiek atsakydami raštu. Per dieną konsultantai atsako šimtus užklausų, kiekviena jų – svarbi.

Daugiau informacijos apie galimybę dirbti Lietuvos pašto Kontaktų centre galima sužinoti
čia.

Užs. Nr. 92

Nuotrauka
lidl
Įkelta:
prieš 9 valandas
„Lidl Lietuva“ antrojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš mokesčius siekė 1877,98 eurus – tai didžiausias vidutinis atlyginimas tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonės mokamų atlyginimų vidurkis didžiausias buvo ir pirmąjį metų ketvirtį. Taip pat „Lidl Lietuva“ šiais finansiniais metais (iki 2023 m. kovo mėn.) padidino darbuotojams skiriamų papildomų naudų ir premijų krepšelį – jis sieks beveik 4 mln. eurų.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-08-05
Tyrimo*, kurį užsakė daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), duomenimis, 70 proc. Lietuvos gyventojų sutinka su teiginiu, kad alternatyvių šaltinių diegimas daugiabučiuose yra svarbus ir aktualus taupymo būdas. Tai itin svarbu, nes praėjusią žiemą fiksuotos rekordinės šildymo kainos gerokai patuštino jų kišenes ir paskatino ieškoti galimybių, kaip sutaupyti. 
Nuotrauka
granulės
Įkelta:
2022-07-25
Granuliniai katilai - pagrindiniai granulinių šildymo sistemų komponentai, kurie padeda džiaugtis namuose kuriama šiluma bei, žinoma, jaukumu. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių pasitiki granulinėmis šildymo sistemomis ir savo namų šildymui renkasi būtent jas. Toks sprendimas žmonėms ne tik padeda sutaupyti nemažas pinigų sumas, tačiau taip pat ir skatina ekologinį jų sąmoningumą.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-07-22
Nors daugiabučio renovacija leidžia džiaugtis namų šiluma ir mažesnėmis sąskaitomis, ji taip pat sukelia vieną problemą: dėl visiško sandarumo butuose ima trūkti šviežio oro. Tokiu atveju kyla įvairių negalavimų, drėgmės kaupimosi ir pelėsio atsiradimo rizika. Jų išvengti padeda tinkamą patalpų vėdinimą užtikrinanti centralizuota rekuperacinė sistema ar individualus rekuperatorius. 
Nuotrauka
MAISTAS
Įkelta:
2022-07-20
Atėjus vasarai, mes visi kuo daugiau laiko praleidžiame lauke ir maisto ruošimas taip pat persikelia į lauką. Vieni kepa dešreles ant mažų vienkartinių kepyklų, kiti kepa šašlykus savo šašlykinėse, tačiau visi turi kažkokius maisto ruošimo prietaisus lauke ir tuo naudojasi visa vasarą. Jau kelerius metus išpopuliarėjo maisto ruošimas ant laužo, o tiksliau - kazanuose.
Nuotrauka
dantys
Įkelta:
2022-07-18
Ryšys tarp dantų ir bendros sveikatos daugeliui nėra akivaizdus. Tačiau tyrimai rodo, kad burnos sveikata turi didesnį poveikį jūsų sveikatai, nei galite įsivaizduoti. Rūpinimasis dantimis ne tik suteikia gražią šypseną, bet ir pagerina viso kūno savijautą. Šiame straipsnyje Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai pateikia atvejus, kurie galbūt padės Jums geriau apsispręsti, ar verta investuoti į dantų gydymą.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-07-08
Vis daugiau šalies gyventojų prisijungiant prie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos, likusieji turėtų paskubėti – ekspertų teigimu, renovacijos rinka netrukus gali pasikeisti.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-07-01
Svarstote apie renovaciją, bet trūksta informacijos? Nepamirškite patikrinti aktualios informacijos apie ją interaktyviame Lietuvos renovacijos žemėlapyje. Jame rasite informaciją apie vykdomus ir baigtus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų metu pasiektus sutaupymus ir kt. 
Nuotrauka
vr
Įkelta:
2022-06-27
Virtualios realybės arenos Tauragėje įkūrėjas ir naujo socialinio projekto „Partizanų paslaptys“ vykdytojas Vytautas Merkelis pasakoja, kad virtuali realybė labai populiarėja švietimo bei mokslo srityje. Dar didelis potencialas neišnaudotas, tokia priemonė dalyvius labai įtraukia, įdomiai ir suprantamai perduoda informacija. Šitą priemonė turėtų būti naudojama ne vien dėl savo inovatiškumo, bet dėl to, kad visų pirma tai veiksmingas metodas, padedantis produktyviai realizuoti mokymo tikslus. Virtualios realybės pagalba vykdant edukacinius renginius ar imituojant kokią situaciją, lavinami kognityviniai įgūdžiai, lengviau įsisavinama informacija.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-23
Nors vis dar yra abejojančių daugiabučių renovacijos nešamomis naudomis, gerieji pavyzdžiai kaimynystėje paneigia visus sklandančius mitus. Pastatams senstant, prastėjant jų energiniam efektyvumui bei šildymo kainoms nuolat augant, vis daugiau žmonių pasiryžta renovacijai.
Nuotrauka
TELE2
Įkelta:
2022-06-20
Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, tačiau su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-17
Daugiabučio renovacija – rimta investicija į savo nekilnojamąjį turtą, prie kurios prisideda ir valstybė, skirdama finansinę paramą. Butų savininkams, turintiems teisę gauti kompensacijas už šildymą, visos renovacijos išlaidos padengiamos 100 proc. Be to, gyventojams suteikiama galimybė pasinaudoti kreditais su lengvatinėmis palūkanomis, kurie skirti energinį efektyvumą didinančioms priemonėms bei atsinaujinančių energijos šaltinių diegimui. 
Nuotrauka
implantera
Įkelta:
2022-06-10
Prieš 13 metų Tauragėje įkurta klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukšto lygio gydymo paslaugos gali būti prieinamos ne tik didelių miestų gyventojams. Šioje klinikoje dirba Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai, nuolat diegiamos naujausios technologijos, padedančios rūpintis pacientų sveikata ir puoselėti grožį. Apie klinikos išskirtinumą ir galimybes kalbamės su jos įkūrėju, 20 metų darbo patirties turinčiu burnos chirurgu dr. Bahaa Al Arbied.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-10
Posakį „gera pradžia – pusė darbo“ puikiai galima pritaikyti ir kalbant apie renovacijos projektus. Pirmieji gyventojų susirinkimai, sprendimų priėmimas dėl energinio efektyvumo priemonių diegimo, pasiruošimas rangos darbams – ypač svarbūs žingsniai, siekiant kokybiško daugiabučio modernizacijos proceso.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-06-10
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų. Įrenginių dalybos prasideda birželio 9 dieną ir tęsis iki rugpjūčio 5 dienos. Klientai beveik 2 mėnesius galės rinkti taškus ir išmėginti savo sėkmę išmaniųjų telefonų loterijoje.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-03
Praėjusią žiemą daugelyje Lietuvos miestų kainos už šildymą gerokai šoktelėjo į viršų. Rinkos tyrimų bendrovės atliktas kiekybinis visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė, jog tai dažną privertė susimąstyti ne tik apie būsto renovaciją, bet ir atsinaujinančių energijos šaltinių diegimą siekiant sutaupyti ateityje. 
Nuotrauka
skelbimas
Įkelta:
2022-05-30
Netrukus legendinė „Bellanca“, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno „Lituanicos“ sesė, lankysis Tauragės aerodrome. Todėl čia visų lauks didelė, išskirtinė šventė, skirta visai šeimai.
Nuotrauka
meistras
Įkelta:
2022-05-30
Licencijuoto elektriko samdymas yra svarbus žingsnis bet kuriame namo projekte – nuo ​​apšvietimo įrengimo iki visiškai smulkių darbų. Kadangi jie  gali būti pavojingi, labai svarbu samdyti patikimą ir kvalifikuotą profesio
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-27
Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) informuoja, kad šiuo metu šalyje vykdoma per 670 daugiabučių atnaujinimo darbų už daugiau kaip 300 mln. eurų, o šįmet atnaujinti jau 122 gyvenamieji namai. Kas dar naujo renovacijos srityje?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-20
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.