Choras „Gloria“ kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte
Įkelta:
2022-03-10
Nuotrauka
gloria
Aprašymas

Choro „Gloria“ archyvo nuotrauka

Kovo 12-ąją, 18 val., Tauragės kultūros rūmuose vyks gospelo choro „Gloria“ paramos koncertas, kurio metu bus renkamos lėšos Ukrainos žmonėms. Koncerto sumanytoja choro „Gloria“ vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė viliasi, kad tauragiškiai noriai aukos ir bus surinkta lėšų paremti karo baisumus patiriančius ukrainiečius.

– Keletą dienų sunku suimti save į rankas ir nustoti galvoti apie tai, kas vyksta Ukrainoje. Juk ši valstybė tapo savotišku buferiu ir saugo nuo agresijos visą Europą, prisiimdama sau visus smūgius. Jei ne didvyriška ukrainiečių kova, karo tvanas greit prasiveržtų ir į Lietuvą bei kitas valstybes. Mes būtinai turime jiems atsidėkoti už mūsų laisvę padėdami, paremdami jų kovą, – sako choro vadovė. 

Pasak R. Levickaitės-Šerpytienės, koncerto idėja ir kilo norint atsilyginti ukrainiečiams už didvyriškumą.

– Lietuviai – dosnūs žmonės, – teigia atlikėja ir choro vadovė. – Pažiūrėkite, kiek suaukojo per pirmąsias karo dienas – gerumas mūsų genuose, ir nedidelė auka koncerto metu tauragiškių labai nenuskriaus, o bendra paaukota suma bus solidi. Bilietas į koncertą – piniginė auka. Surinkti pinigai koncerto metu bus aktuojami, po koncerto pateikta informacija, kiek pinigų surinkta. Vėliau jie bus perduoti paramos fondui. Finansinė parama bus pervesta mūsų miestų partnerių – Ternopilio ir Lutsko – savivaldybėms.

Koncerte skambės puikaus žiūrovų įvertinimo sulaukusi įspūdinga oratorija „Mesijas“, pirmą kartą nuskambėjusi antrąją Kalėdų dieną Tauragės Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje. Oratorijoje Kristaus darbai Žemėje perteikiami nuo jo gimimo iki prisikėlimo. Kadangi kūrinys bus atliekamas anglų kalba, lietuviškai bus skaitomos ištraukos iš Evangelijos pagal Joną, įterpiami filmo epizodai.

Beje, visi koncertą remiantys ir prie jo organizavimo prisidedantys asmenys, organizacijos visa tai daro neatlygintinai, todėl visos paaukotos lėšos atiteks ukrainiečiams. 

Vienas koncerto organizatorių – Tauragės radijo vadovas Valdas Latoža įsitikinęs, kad didžioji verslo dalis jau yra parėmuysi Ukrainą ir jos piliečius, o tie, kurie nespėjo to padaryti, kviečiami prisidėti koncerto metu ar dar iki jo. 

– Visos koncerto metu surinktos lėšos bus pervestos į Ternopilio ir Lutsko savivaldybių sąskaitas, – sakė V. Latoža. – Kviečiu verslininkus, dar galinčius ir norinčius prisidėti prie paramos koncerto, susisiekti su mumis, aptarti paramos galimybes ir tokiu būdu dar padidinti koncerto metu suaukosimą sumą. Būkime stipresni kartu.

Tauragiškiai, nelikite abejingi, atvykite į paramos koncertą ir padėkokite už mūsų laisvės ir ramybės akimirkas tiems, kurie kovoja surėmę pečius.

 

Nuotrauka
kinas
Įkelta:
prieš 18 valandų
Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.
Nuotrauka
draudeniiai
Įkelta:
prieš 1 dieną
Brangstant kelionėms vis dažniau žmonės renkasi atostogas praleisti savo šalyje. Tauragės rajone turime ne vieną poilsiavietę prie vandens, kur būtų galima praleisti karštas vasaros dienas. Draudeniškiai Raminta Lešinskaitė ir Vaidotas Jazdauskas, pirmąjį vandens dviratį įsigiję savo pramogai, sulaukė didelio susidomėjimo ir prie Draudenių ežero įkūrė pramogų vietą , kuri šiemet skaičiuoja jau penktąją vasarą.
Nuotrauka
naglis
Įkelta:
2022-06-26
Vienoje Tauragės šokių grupėje šokantis 17-metis tauragiškis šiais metais „Versmės“ gimnazijoje baigė 11 klasę. Nors krūvio būta didelio, vaikinas visuomet rasdavo laiko ir savo pašaukimui – šokiui. Jaunuoliui, kaip ir nemažai kūrybingų bei veiklių žmonių, dėl savo žinomumo yra tekę sulaukti ir užgaulių replikų. Kai kurie su pašaipa žvelgė į tai, kaip esą jis galėjo pasirinkti tokią „ne berniukišką“ sritį. Tačiau Naglis nepasidavė ir gali didžiuotis laimėjęs daugybę konkursų, o tie, kurie šaipėsi, dabar tik su pavydu stebi jo pasiekimus. 
Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.
Nuotrauka
oras
Įkelta:
2022-05-13
Savaitgalį šiluma dienomis nukris iki 13 laipsnių šilumos, sulauksime ir lietaus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-08
Jeigu norite greito, maistingo ir labai skanaus patiekalo – gaminkite krevetes. Jas paruošti galima vos per 10 minučių, be to, jos itin skanu valgyti su pavasarį taip mėgstamais žalumynais, daržovėmis ir vaisias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad jūros gėrybės ir krevetės mėgstamos pirkėjų, o labiausiai jų pardavimai šokteli ypatingesnėmis progomis.