Kviečia į unikalų koncertą Girdiškėje
Įkelta:
2021-08-07
Nuotrauka
Liudas Mikalauskas
Nuotraukos autorius:
Neringos Rutkauskienės nuotrauka
,
Nuotrauka
Audronė Juozauskaitė
Nuotraukos autorius:
Neringos Rutkauskienės nuotrauka

Bijotų dvaro festivalis keičia savo lokaciją – rytoj, rugpjūčio 8 dieną, žiūrovus kviečia į koncertą Girdiškėse, netoli Bijotų. O tiksliau, Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje. Iškart po šv. Mišių, 13.30 val., ten koncertuos Liudas Mikalauskas. Akomponuos Audronė Juozauskaitė.

Ko gero, vietiniams ir aplinkinių vietovių gyventojams bei šilališkiams nereikia priminti, kuo unikali Girdiškės Mergelės Marijos Snieginės bažnyčia, o atvykstantiems būtina žinoti, kad ši šventykla neįprasta ir savo pavadinimu, ir ąžuoliniais, į dangų šakas tiesiančiais altoriais.

Unikalus savo artistiškumu bei tembru ir besiruošiantis Girdiškės bažnyčioje koncertuoti atlikėjas Liudas Mikalauskas, kuriam akompanuos Audronė Juozauskaitė.

 

Nuotrauka
Audronė Juozauskaitė
Neringos Rutkauskienės nuotrauka

Kažkada atsisakęs siūlomos tuomet prestižinės profesijos, Liudas pasuko savo vaikystės svajonės keliu ir tapo visoje Lietuvoje žinomu atlikėju. Jo švelnaus tembro bosas, neįtikėtinas artistiškumas bei charizma užkariavo muzikos mylėtojų širdis. Liudo pasiekimus ir nuopelnus vardyti būtų galima vieną po kito gana ilgai, bet jie neatstos galimybės išgirsti atlikėjo balsą, pamatyti jį patį gyvai. Ir tokia galimybė pasitaikys jau netrukus Girdiškėse.

Kai unikalus atlikėjas koncertuoja unikalioje bažnyčioje, rezultatas taip pat turėtų būti pritrenkiančiai unikalus. Tad sekmadienį visi laukiami Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje, kurioje, kaip byloja legendos, rugpjūčio mėnesį gali įvykti ir dar vienas unikalus reiškinys – pasirodyti sniegas. Juk ne veltui Švč. Mergelė Marija čia – Snieginė... 

 

Liudas Mikalauskas ir Audronė Juozauskaitė

 

Neringos Rutkauskienės nuotraukos 

 

Nuotrauka
atostogos
Įkelta:
prieš 15 valandų
Atostogas su vaiku užsienyje planuojantys tėvai į Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistus kreipiasi patarimo, kaip keliauti, kad nekiltų nesusipratimų ar konfliktų su skyrium gyvenančiu vaiko tėčiu ar mama, sako Tarnybos Pagalbos vaikams ir šeimoms skyriaus teisininkė Renata Silvanovič.
Nuotrauka
stovykla
Įkelta:
2022-07-02
Birželio 17–19 dienomis praūžė Tauragės bendruomenių stovykla „Pabūkime kartu“ (Let‘s be together). Stovykla buvo rengiama iš projekto „Tarpvalstybinio viešųjų iniciatyvų paramos centrų tinklo sukūrimas“, įgyvendinamo pagal Europos Sąjungos kaimynystės programą ir finansuojamo Europos Sąjungos, lėšų. Ji buvo skirta motyvuoti bendruomeninių ir nevyriausybinių organizacijų narius, stiprinti jų tarpusavio ryšius, skatinti bendradarbiavimą, savanorystę, ugdyti naujus įgūdžius. Naujų patirčių pasisėmė net 100 stovyklos dalyvių. 
Nuotrauka
lietus
Įkelta:
2022-07-01
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 30 laipsnių šilumos, lietus prognozuojamas tik šiandienos rytui.
Nuotrauka
kinas
Įkelta:
2022-06-28
Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.
Nuotrauka
draudeniiai
Įkelta:
2022-06-27
Brangstant kelionėms vis dažniau žmonės renkasi atostogas praleisti savo šalyje. Tauragės rajone turime ne vieną poilsiavietę prie vandens, kur būtų galima praleisti karštas vasaros dienas. Draudeniškiai Raminta Lešinskaitė ir Vaidotas Jazdauskas, pirmąjį vandens dviratį įsigiję savo pramogai, sulaukė didelio susidomėjimo ir prie Draudenių ežero įkūrė pramogų vietą , kuri šiemet skaičiuoja jau penktąją vasarą.
Nuotrauka
naglis
Įkelta:
2022-06-26
Vienoje Tauragės šokių grupėje šokantis 17-metis tauragiškis šiais metais „Versmės“ gimnazijoje baigė 11 klasę. Nors krūvio būta didelio, vaikinas visuomet rasdavo laiko ir savo pašaukimui – šokiui. Jaunuoliui, kaip ir nemažai kūrybingų bei veiklių žmonių, dėl savo žinomumo yra tekę sulaukti ir užgaulių replikų. Kai kurie su pašaipa žvelgė į tai, kaip esą jis galėjo pasirinkti tokią „ne berniukišką“ sritį. Tačiau Naglis nepasidavė ir gali didžiuotis laimėjęs daugybę konkursų, o tie, kurie šaipėsi, dabar tik su pavydu stebi jo pasiekimus. 
Nuotrauka
gamta
Įkelta:
2022-06-14
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, prognozuojamas lietus.
Nuotrauka
receptas
Įkelta:
2022-06-12
Švieži ir gaivūs arbūzai – vienas iš didžiausių vasaros malonumų. Arbūzai ne tik karštą dieną aprūpina organizmą skysčiais, bet ir yra gausūs antioksidantų bei vitaminų. Be to, arbūzus lengvai panaudosite ir gamindami įvairiausias salotas, jie dera tiek su vaisiais, uogomis, tiek su įvairiausiais sūriais.  Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad arbūzai – mėgstami tarp pirkėjų, o ypač jų pardavimai išauga karštomis dienomis.
Nuotrauka
sviesoforas
Įkelta:
2022-06-11
Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokinių komanda „Jovariukai“, sėkmingai įveikusi pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I, II,  III etapus, buvo pakviesta dalyvauti finaliniame nacionaliniame IV etape, kuris vyko Kauno Algio Žitkevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-28
​​​​​​​Sužaliavus daržo gėrybėms ir gausybei žalumynų, dažno šaldytuvo turinys įgauna spalvų, prisipildydamas šviežio derliaus gardumynais. Lengvų patiekalų išsiilgę žmonės į savo kasdienį valgiaraštį šiltuoju sezonu vis dažniau įtraukia glotnučiais vadinamus kokteilius. Tai vitaminų, energijos ir gaivumo užtaisas bei skanus būdas derinti vaisius, žalėsius, uogas ir net pievų augalus.
Nuotrauka
orams
Įkelta:
2022-05-27
Savaitgalį šiluma dienomis pakils iki 12 laipsnių šilumos, nuo šeštadienio sulauksime lietaus.
Nuotrauka
pavasaris
Įkelta:
2022-05-17
Šią savaitę šiluma gali pakilti iki 21 laipsnio šilumos, nedidelis lietus prognozuojamas tik savaitgalį.