nuotrauka
7 valandas 6 minutes ago
Galiojantys šalies įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją. Deja, numatytų taisyklių laikosi ne visi – tauragiškės namuose pareigūnai rado 144 talpas alkoholinio.
globalus kartu
6 valandas 37 minutes ago
Penktadienį Tauragėje vyksta  tauragiškių forumas „Globalūs kartu“, tad organizatoriai kviečia kartu praleisti popietę ir pasiklausyti tauragiškių, kūrybinį kelią pradėjusių Tauragėje.
nuotrauka
10 valandų 10 minučių ago
Tauragės apskrities policija įvykių suvestinėje skelbia apie rastą vyro kūną ir sukčių apgaulę.
saugi vasara
10 valandų 7 minutes ago
Kad galėtum džiaugtis saugia vasara, reikia prisiminti svarbiausias taisykles, kaip elgtis prie vandens bei nutikus nelaimei gelbėti skęstančius ir suteikti pirmąją pagalbą. Šiuo tikslu Tauragės visuomenės sveikatos biuras (VSB) kviečia į prevencinį renginį.
draudeniai
13 valandų 17 minučių ago
Gegužės 31 d. Tauragės rajono savivaldybė su UAB „Šilutės polderiai“ pasirašė sutartis dėl vandens transporto priemonių nuleidimo ir iškėlimo vietos (slipo) įrengimo Draudenių ežere.
anonsas
1 dieną 1 valanda ago
516-ąjį gimtadienį Tauragė šiemet švenčia ypatingai – Lietuvos kultūros sostinės vėliavą nešdamas gimtasis miestas dešimt dienų pilnas šurmulio, dainų ir šokių ritmo, parodų po atviru dangumi, šiltų pabendravimų. Nuskambėjo ir įspūdingas dainų ir šokių ansamblių vakaras „Gyvybės medis“, užbūręs teatralizuotu koncertu, apjungusiu liaudiškus šokius, dainas ir įspūdingą šviesos dailę. Jo metu Garbės piliečio regalijos įteiktos dviem tauragiškiams. Miesto šventė dar nesibaigia – laukia įspūdingas savaitgalis. Plačiau skaitykite laikraščio vedamajame. 
meninio tyrimo pristatymas
1 dieną 3 valandas ago
Tauragės miesto šventė tęsiasi! Ketvirtadienį kultūros sostinė bus pilna įvairiausių meno kūrinių. Vyks parodos, paskaita, meninis tyrimas, filmų peržiūros ir daug daugiau įdomių renginių.
ugniagesiai
1 dieną 5 valandas ago
Ketvirtadienio popietę į Vasario 16-osios gatvę buvo iškviesti ugniagesiai-gelbėtojai.
policija
1 dieną 6 valandas ago
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl sukčiavimo ir vagystės.
nuotrauka
1 dieną 9 valandas ago
Apie 11 val. gelbėjimo tarnybos išskubėjo į Dariaus ir Girėno gatvę – netoli degalinės „Neste“ užsiliepsnojo sunkvežimis.