krepsinis
10 valandų 36 minutes ago
Tauragės jaunimas demonstruoja charakterį krepšinio aikštelėje. Įvairiuose turnyruose praėjusį savaitgalį dalyvavę Tauragės sporto centro ir Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai kovojo dėl pergalių ir pelnė medalius.
adakavas
11 valandų 58 minutes ago
Adakavo bendruomenėje surengta šventė „Atverk duris, kaimyne“, kurios metu ne tik šokta, dainuota, ragautas Skaudvilės kulinarinis paveldas – kleckai „Im i met“, bet ir pristatyta kompaktinė plokštelė, o Adakavo socialinių paslaugų namų gyventojai turėjo galimybę pasiklausyti garsiai skaitomų knygų.
renginys
13 valandų 36 minutes ago
Rugsėjo 30-ąją, penktadienį, tauragiškiai ir miesto svečiai kviečiami smagiai ir informatyviai praleisti vakarą Pilies aikštėje – ten vyks nemokamas renginys „Naujos 7,5 mlrd. eurų investicijos: Žalesnei Lietuvai“. 
Policija
15 valandų 30 minučių ago
Tauragės apskrities policija informuoja gavusi pranešimą dėl šulinyje rasto ginklo.
lomiai
19 valandų 14 minučių ago
Lomių kaimo bibliotekoje senokai gimė tradicija organizuoti jaunųjų skaitytojų, kurių dauguma yra vaikų dienos centro ugdytiniai, nakvynę bibliotekoje. Savaitgalio pavakarę gausus būrys mergaičių ir berniukų su miegmaišiais ir kitais reikmenimis traukė nakvynėn.
miskasodis
1 dieną 10 valandų ago
Spalio 2 dieną, 14 valandą, visus, kurie kavos puodelį iškeitė į medelį ir kurie myli gamtą bei nori prisidėti prie Tauragės rajono miškingumo didinimo, Tauragės savivaldybė kviečia į žaliąją fiestą – miškasodį prie Skaudvilės tvenkinio.
zemdirbiusvente
1 dieną 11 valandų ago
Rugsėjo 23 dieną Tauragės rajono žemdirbiai susirinko į tradicinę žemdirbių šventę, vykusią Tauragės kultūros rūmuose. Renginio metu rajono ūkininkams įteiktos padėkos už darbštumą, atsidavimą savo kraštui ir svarų indėlį puoselėjant ūkį Tauragės rajone.
kanapės
1 dieną 12 valandų ago
Tauragės apskrities policija informuoja apie patikrinimo metu automobilyje „Peugeot 206“ rastą galimai narkotinę medžiagą.
reidas
1 dieną 13 valandų ago
Naują savaitę Šiaulių ir Tauragės apskričių policijos pareigūnai pradėjo suvieniję jėgas. Patikrinta per 1200 vairuotojų – šeši iš jų buvo neblaivūs.
1 dieną 16 valandų ago
Penktadienio popietę ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie gaisrą Tauragės rajone, Skaudvilės seniūnijoje, Ivangėnų kaime.