Autorės nuotrauka
21 valanda 47 minutes ago
​​​​​​​Po ilgos pertraukos savivaldybės tarybos nariai trečiadienį į posėdį rinkosi didžiojoje savivaldybės salėje. Po himno sugiedojimo prieš pereinant prie darbotvarkės svarstymo pranešta, kad prie tarybos Liberalų frakcijos prisijungė Vidas Bičkus. 
jankauskas
1 dieną 16 valandų ago
Tauragės rajono taryba už Tauragės kraštui paskirtą ilgametį, nuoširdų ir atsakingą pedagoginį darbą bei reikšmingą kūrybinį indėlį į Tauragės rajono švietimą bei kultūrą, Tauragės rajono garbės piliečio vardą suteikė Jonui Jankauskui. Regalijų įteikimas vyks birželio 3-ąją per apskrities Dainų šventę „Karšuvos žemės vaikai“. 
muziejunaktis
2022-05-21
Tradicinę Muziejų naktį savo profesinę dieną minėję muziejininkai tauragiškius ir rajono svečius visą dieną kvietė nemokamai lankytis ne tik Tauragės pilyje, bet ir Tremties ir rezistencijos muziejuje, Skaudvilės padaliniuose. Pasiūlyta ir nemažai edukacijų vaikams ir suaugusiesiems. 
pilies teatras
2022-05-20
Gegužės 11-ąją Tauragės meno mokyklos (TMM) Pilies teatras pakvietė į spektaklio, pastatyto Krystal Sutherland romano „Mūsų širdžių chemija“ motyvais, premjerą. Pilnutėlėje Pilies salėje žiūrovai kiek ilgiau nei valandą stebėjo pasirodymą, kuris ne vieną privertė braukti ašarą – jaunųjų aktorių emocijos abejingų nepaliko. Toks ir buvo Pilies teatro tikslas. 
vaitimenai
2022-05-18
Vaitimėnų kapinaitės – mažos, jaukios ir prižiūrėtos. Tačiau vaizdas, kurį pamatė kapus lankančios plungiškės, jas šokiravo – žiūrint į atliekų kalnus už kapinių tvoros, pasak moterų, atrodo, jog šiukšlės vežamos kartą per metus. Kapines prižiūrinti seniūnija apeliuoja į kapinių lankytojų sąmoningumą – patys meta ten, kur negalima, patys skundžiasi. 
naujokiene
2022-05-15
Nuo vasario 1-osios Paveldo tarnybos funkcijos, iki šiol vykdytos Kultūros centrui priklausiusioje tarnyboje, perduotos Tauragės rajono savivaldybės administracijai, įsteigta ir nauja pareigybė. Nuo balandžio 1-osios paveldo klausimais rūpinasi buvusi savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė. 
nuotrauka
2022-05-10
Nuo balandžio 1-osios mišriosios atliekos mieste vežamos ne kiekvieną, o kas antrą savaitę. Prie naujojo grafiko turintiems prisitaikyti gyventojams iškilo klausimas, ar mokestis už žaliąsias atliekas įskaičiuojamas į pastoviąją dalį, už kurią moka visi. 
nuotrauka
2022-05-08
Trečiadienį Tauragėje lankėsi pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Savivaldybėje tauragiškei Onai Stancikienei ji perdavė Prezidento paskirtą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį už nuopelnus motinystei ir globai, susitiko su Jovarų pagrindinės mokyklos bendruomene, o M. Mažvydo progimnazijoje dalyvavo Prezidento globojamo projekto „Lietuvos galia“ diskusijoje „Bendruomeniškumas – stiprios valstybės pagrindas“. O duodama interviu „Tauragės žinioms“ D. Nausėdienė negailėjo pagyrų tauragiškiams. 
stadionas
2022-05-03
Septynių savivaldybės mokyklų vadovai savivaldybės taryboje pristatė įstaigų praėjusių metų ataskaitas. Pasidžiaugę pasiektais rezultatais, vadovai išsakė ir problemas. 
laiptai
2022-05-02
Trečiadienį rajono politikai nuotolinį posėdį pradėjo sveikinimais gimtadienius šventusiems kolegoms. Balandžio 24-ąją jubiliejinį gimtadienį minėjo Rima Latožienė-Bandzinaitė, tą pačią dieną gimtadienį šventė ir Jolanta Skrodenienė. Balandžio 9-ąją Kęstučiui Balašaičiui suėjo 65-eri, o Sigitas Kancevyčius balandžio 6-ąją minėjo 57-ąjį gimtadienį. Po sveikinimų politikai kibo į darbus – perskirstytas rajono biudžetas, pritarta įstaigų ataskaitoms, tobulinti sporto projektų finansavimo ir sportininkų premijavimo tvarkų aprašai.