greitoji
1 dieną 12 valandų ago
Nuo liepos 1-osios veiklą pradeda naujoji Greitosios medicinos pagalbos (GMP) įstaiga, apjungsianti visas šalies GMP stotis. Į bendrą sistemą jungiasi ir Tauragės GMP, vis dar priklausanti Tauragės rajono pirminės sveikatos pagalbos centrui (PSPC). Apie šią pertvarką kalbėjo ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, metų pradžioje lankęsis Tauragėje. Šios reformos įgyvendinimui reikalingus sprendimus antradienį svarstė ir Tauragės savivaldybės taryba – naujajai įstaigai perduotos patalpos, kuriose veikia GMP stotis, ir visa įranga bei kitas turtas. 
sartininku baznycia
2023-06-01
Sartininkų evangelikų liuteronų bažnyčia pastatyta 1934-aisiais, o parapijos ištakos – gretimame, vos už trijų kilometrų buvusiame ir jau išnykusiame Margiškių kaime. Tikėtina, kad ten parapija gyvavo gal net XIX a. pradžioje. Istorinių faktų apie parapiją daug rasti nepavyko.  
referendumas
2023-05-29
Gegužės 23-iąją Seimas paskelbė, kad po metų – 2024-ųjų gegužės 12 d. – Lietuvoje vyks privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio, reglamentuojančio pilietybę, pakeitimo. Pritarus Konstitucijos pakeitimui, būtų įteisinta galimybė turėti dvigubą pilietybę. 
taryba
2023-05-23
Savivaldybių tarybų narių finansų skaidrinimo projektas „Skaidrinam 2023“ šalyje sukėlė tikrą audrą – žurnalistui ir visuomenininkui Andriui Tapinui paviešinus, kaip savivaldybių tarybų politikai leidžia biudžeto lėšas savo veiklai vykdyti, pasipiktinimo dėl galimai neskaidriai naudojamų lėšų neslepia visuomenė, tyrimų ėmėsi ir specialiosios tarnybos. Nagrinėjamas ir Tauragės savivaldybės vadinamųjų kanceliarinių lėšų panaudojimas – tarybos narių veiklai skirtų lėšų pagrindimo dokumentų projektui „Skaidrinam“ mūsų savivaldybė dar nepateikė, o trečiadienį pranešta, kad Klaipėdos prokuratūroje bus aiškinamasi dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių lėšų panaudojimo.   
saltinis
2023-05-19
Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad su UAB „Stamela“ pasirašyta sutartis dėl  „Šaltinio“ progimnazijos stadiono atnaujinimo – trečiadienį stadione jau pasirodė technika. Rekonstrukcijos darbus planuojama atlikti iki kitų metų spalio. 
lankomumas
2023-05-10
Prieš gerą mėnesį švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė paskelbė, kad norint geresnių ugdymosi pasiekimų būtina sutarti dėl nulinės tolerancijos pamokų nelankymui be pateisinamos priežasties ir siūlo leisti tėvams pateisinti 4–9 pamokas per mėnesį. Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymas leisti tėvams pateisinti 5 dienas per mėnesį   švietimiečiams kelia šoką – juk tai ketvirtadalis ugdymo laiko. O piktnaudžiaujančių tėvų, lengva ranka teisinančių be rimtos priežasties praleidžiamas vaiko pamokas, yra ir bus. Kai kurios mokyklos dėl lankomumo problemų neturi ir baiminasi, kad naujieji pakeitimai išderins nusistovėjusią mokyklų vidaus tvarką.    
veliava
2023-05-05
Pirmadienio rytą į „Tauragės žinių“ redakciją sunerimusi tauragiškė paskambino klausdama, kur dingo Jūros pakrantėje stovėjęs vėliavos stiebas. Kaip paaiškėjo, stiebe atsiradus įtrūkimų stiebą išsivežė jį pastačiusi įmonė. 
juros parkas
2023-05-04
Prieš daugiau nei dešimtmetį įrengto Jūros parko prie miesto užtvankos takams verkiant reikalingas remontas. Kaip sako miesto seniūnas Žilvinas Majus, apie tai kalbama jau kelerius metus. Pasibaigus darbų pirkimo konkursui paaiškėjo, kad remontas patikėtas UAB „Dunokai“. Tikimasi, kad iki miesto šventės darbai bus baigti. 
Kompiuteriai
2023-05-03
Paskutiniame pasibaigusios kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje mokyklos pristatė praėjusių metų veiklos ataskaitas. Pasidžiaugę įgyvendintais strateginiais tikslais, dauguma mokyklų vadovų įvardijo ir vieną didžiausių problemų – kompiuterių trūkumą. Kaip žinia, kitais mokslo metais mokiniai bus mokomi pagal atnaujintas ugdymo problemas, o būsimieji vienuoliktokai, arba gimnazijų trečiokai, laikys tarpinius brandos egzaminus. Tai nemenkas iššūkis ne tik mokiniams, bet ir mokykloms – būtina užtikrinti, kad kompiuterių pakaktų ir įranga veiktų be trikdžių. Iššūkis laukia didžiųjų gimnazijų – kaip spręsti problemą, kai 100-ui vienuoliktokų šiuo metu tenka 45 kompiuteriai?
nuotrauka
2023-05-01
Gegužės 5-ąją meras Dovydas Kaminskas šaukia antrąjį naujosios kadencijos savivaldybės posėdį. Politikai svarstys kelis klausimus, tarp jų – tarybos komitetų sudarymas ir jų pirmininkų bei pavaduotojų skyrimas. Meras teiks ir pirmojo vicemero kandidatūrą.