„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
2022-09-24
Eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kitų metų kovo 5-ąją. Iki rinkimų likus pusmečiui kai kurios politinės partijos jau paskelbė kandidatus į Tauragės merus. 
Autorės nuotrauka
2022-09-22
Ne vienas vairuotojas šiandien ryte nustebo negalėdamas iš Vytauto gatvės įsukti į Bažnyčių gatvę, negalimas eismas ir Respublikos gatvėje. To priežastis – šiandien minima diena be automobilio.
suo
2022-09-18
Atsakymo į šį klausimą, ko gero, norėtų sulaukti ne vienas tauragiškis, gyvenantis ir daugiabutyje, ir privačių namų kvartaluose. O jei didžiulis šuo lanksto šalia tvoros ir nuolat skalambija arba ankstyvą rytą pažadina kur kas anksčiau nei norėtųsi atsikelti? Pašnekovai sako, kad su kaimynais reikia tartis gražiuoju, o galiojantys teisės aktai ir įpareigoja gyvūnų laikytojus užtikrinti, kad jų augintiniai netrikdytų aplinkinių teisių į poilsį bei ramią gyvenamąją aplinką.
sarune stasytiene
2022-09-14
Praėjusiame savivaldybės tarybos posėdyje rajono politikai į naujai formuojamą Regioninę kultūros tarybą delegavo  savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėją Šarūnę Stasytienę. 
masiulionis
2022-09-10
Antradienį į neeilinį posėdį susirinkusi savivaldybės taryba svarstė vienintelį klausimą – laikinojo ligoninės vadovo kandidatūrą. Paskutinę rugpjūčio dieną sušauktame posėdyje sprendimas dėl vadovo skyrimo nebuvo priimtas. Tąkart siūlyta laikinai įstaigai vadovauti palikti Liutaurą Indriušką, kurio kadencija baigėsi rugsėjo 4-ąją. Šįkart diskusijos kilo tik dėl vadovo konkurso organizavimo nuostatų, o laikinuoju vadovu paskirtas ligoninės pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis.  
nuotrauka
2022-09-02
Prie rajono mero komandos prisijungė ir nuo rugsėjo 1-osios tarnybą pradėjo naujas patarėjas.
nuotrauka
2022-09-02
Trečiadienį rajono politikai svarstė sprendimą įgalioti savivaldybės tarybos paskirtą asmenį atstovauti VšĮ Tauragės ligoninei visuotiniame dalininkų susirinkime. Kaip žinia, ligoninės dalininkė yra ir savivaldybės taryba, ir valstybė. Įgaliotas asmuo turėjo būti įpareigotas pritarti dabartinio vadovo Liutauro Indriuškos skyrimui laikinuoju vadovu, nes rugsėjo 4-ąją baigiasi jo kadencija. Po ilgų diskusijų sprendimas nepriimtas. 
nuotrauka
2022-09-01
Tradiciškai prieš pat naujuosius mokslo metus rajono mokyklas aplanko savivaldybės atstovų komisija, besidominti, kaip ugdymo įstaigos pasiruošusios priimti mokinius. Šįkart labiausiai komisiją džiugino žinia, kad daugelyje mokyklų pedagogų netrūksta. Kai kuriose įstaigose savaitės pradžioje vis dar vyko konkursai. Nors problema dėl pagalbos specialistų trūkumo neišspręsta – daugiausia mokyklose trūksta psichologų. Tiesa, norinčiųjų dirbti švietimo įstaigose ne tik trūksta, bet kai kurios darbuotojų atrankos nustebino ne tik ugdymo įstaigos vadovę – į mokytojo padėjėjo (auklytės) vietą pretenduoja 41 kandidatas.  
turizmas
2022-08-09
Savarankiškai keliaujantys turistai pažintį su nauja teritorija pradeda turizmo informacijos centruose. Mūsų gimtajame mieste šis centras perkeltas į autobusų stotį. Būtent čia iš Pilies perkeltas turistų į Tauragės kraštą pritraukimu nuo kovo mėnesio besirūpinančiai VšĮ „Žaliasis regionas“ priklausantis Turizmo informacijos centras. Šios funkcijos perimtos iš Tauragės krašto muziejaus „Santaka“. Nors intensyviai šioje srityje dirbama tik keturis mėnesius, turizmo vadybininkė jau vardija pirmuosius darbo rezultatus. 
aplinkeliis
2022-08-02
Per pastarąsias dvi savaites Tauragės savivaldybė pranešė apie trijų didelės vertės infrastruktūros projektų įgyvendinimo pradžią – pasirašyta sutartis dėl tauragiškių keiksnojamos Gedimino gatvės asfaltavimo, startuos aplinkkelio tiesimo darbai, o į Dacijonus bus tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Daugiausia lėšų pareikalaus ir ne vienerius metus  truks viso 15 kilometrų Tauragės aplinkkelio tiesimas. Pasak rajono mero Dovydo Kaminsko, jau vien pirmasis šio grandiozinio projekto etapas yra vienas didžiausių viešųjų investicijų projektų Tauragėje nuo Nepriklausomybės atgavimo.