skaudvile
2023-04-03
Skaudvilėje planuojama įrengti geriamojo vandens gręžinį – UAB „Tauragės vandenys“ paskelbė viešąjį pirkimo konkursą.  
Asociatyvi autoriaus nuotrauka
2023-04-02
Itin pasipiktinęs, kad teks susimokėti už kelionę, girtas taksi keleivis S. L. pamėgino pasišalinti, o nepavykus ėmė muštis su taksi vairuotoju. Vasario 20-ąją Tauragės apylinkės teisme anksčiau jau 13 kartų teistas mušeika išgirdo nuosprendį – jam teks atlikti realią laisvės atėmimo bausmę.
policija
2023-03-30
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
nuotrauka
2023-03-27
Lietuvoje – vienas po kito išlendantys seksualinio smurto prieš nepilnamečius atvejai. Prieš kurį laiką teisėsauga pareiškė įtarimus buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui dėl galimo vaikų tvirkinimo. Neseniai žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad buvęs Raseinių rajono meras Remigijus Ačas stojo prieš teismą, nes siekė seksualinių paslaugų su jo bendrovėje nelegaliai dirbusiu nepilnamečiu. Vaiko teisių gynėjai skaičiuoja, kad vien šiemet Tauragės apskrityje užfiksuoti 2 atvejai, kai galimai nuo seksualinio smurto nukentėjo 18 metų nesulaukę asmenys. 
policija
2023-03-26
Iš degalinės kurą pavogusiam vyriškiui – 30 parų areštas
testas
2023-03-23
Tauragėje gyvenantis Lukas vieną rytą sulaukė skambučio. „Geriau jau būčiau neatsiliepęs“, – istoriją „Tauragės žinioms“ pasakojo jis. 24-erių jaunuolis, jo žodžiais tariant, pokalbio metu to nenorėdamas užsisakė prostatai tikrinti skirtą testą. Vaikinas po pokalbio prekės užsakymą panoro atšaukti, bet patyrė stresą supratęs, kad taip paprastai to padaryti gali ir  nepavykti. Kaip elgtis pakliuvus į tokią keblią situaciją? 
dvaro
2023-03-20
Tauragės dvaro gatvės gyventojų laukia pokyčiai – šiuo metu rengiamas statybos projektas, pagal kurį bus sutvarkyta teritorija ir įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Tauragės dvaro bendruomenė šiuos planus sveikina.
akistata
2023-03-18
Už narkotikų platinimą prieš Tauragės apylinkės teismą stojo anksčiau neteistas tauragiškis R. G., vienoje miesto bendrovėje dirbantis vairuotoju-ekspeditoriumi. Į teisiamųjų suolą sėdo ir anksčiau neteista, netekėjusi bedarbė E. V., kuri, iš vyriškio paėmusi narkotikus, už juos atsilygino intymiomis paslaugomis.
vaiku zaidimu aikstele
2023-03-18
Kovo 1-ąją tarp įmonės „Pagranda“ ir Tauragės miesto seniūnijos pasirašyta paslaugos pirkimo sutartis, kurios vertė siekia 11 396,99 Eur. Įmonė įsipareigojo teikti vaikų žaidimo ir šunų vedžiojimo aikštelių įrangos priežiūros ir remonto paslaugas. 
Policija
2023-03-13
Sausio 12-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimus smurtu prieš draugę išgirdo anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ir pasipriešinimą valstybės tarnautojui teistas A. P. Tiek vyriškis, tiek jo auka smurto faktą neigė. Vis dėlto jų versija, neva sumušta moteris pati susižalojo, subliuško prieš pareigūnų ir liudytojos žodžius bei ekspertų išvadas.