jazz
1 dieną 15 valandų ago
Savaitgalį Vilniuje jau dvidešimtą pirmą kartą vyks plačiai žinomas tarptautinis džiazo festivalis „Vilnius Mama Jazz“. Lyg ir tolokai nuo Tauragės, kad labai rūpėtų tiems, kas nesidomi džiazu. Tačiau šiemet taip nėra, nes... jis gana glaudžiai susijęs su Taurage. Kodėl? Tuoj sužinosite.
nuotrauka
2022-05-07
„Tėvai ir vaikai lengvai, tačiau maloniai šokiruoti“ – taip apie Tauragės „Lions“ klubo dovanotus nešiojamuosius kompiuterius mokiniams iš Ukrainos atsiliepė mokytojų padėjėjos Elena ir Olha, dirbančios Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Iš viso klubo nariai išdalijo paramos už 28,5 tūkst. eurų. 
gloria
2022-03-10
Kovo 12-ąją, 18 val., Tauragės kultūros rūmuose vyks gospelo choro „Gloria“ paramos koncertas, kurio metu bus renkamos lėšos Ukrainos žmonėms. Koncerto sumanytoja choro „Gloria“ vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė viliasi, kad tauragiškiai noriai aukos ir bus surinkta lėšų paremti karo baisumus patiriantiems ukrainiečius.
kamile
2022-02-09
Prieš porą mėnesių rašėme, kad B. Baltrušaitytės bibliotekoje vyko piešinių paroda, kurioje eksponuojami Tauragės moksleivių darbai, pateikti tarptautinio „Lions“ Taikos plakatų konkursui „We Are All Connected“ („Mes visi esame susiję“). Rajoninio turo nugalėtojos Jovarų pagrindinės mokyklos septintokės Kamilės Kuraitės piešinys tuomet buvo išsiųstas į respublikinį turą. Ir štai – Kamilės piešinys šiuo metu eksponuojamas Seime kartu su kitų laureatų piešiniais.
Onija
2021-11-12
Ar yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kai prireikus supakuoti dovaną tenka nueiti ir nubėgti net į keletą parduotuvių norint rasti reikiamų priemonių: vienoje pavyko rasti tinkamą maišelį, kitoje – juostelę, trečioje – šilkinio popieriaus ar popieriaus drožlių? Man teko. Kaip teko ir nusivilti, kad šilkinio popieriaus atspalvis visiškai netiko prie maišelio spalvos, bet pasirinkimo neturėjau, nes prekių nei palyginti, nei suderinti galimybių nebuvo. Džiaugiausi bent tuo, kad turiu fantazijos ir dovaną supakavau laiku. 
a
2021-09-11
Praėjusį penktadienį tauragiškius į Pilies aikštę kvietė paskutinis šių metų džiazo festivalio Tauragėje koncertas, kuriame pasirodė ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių Latvijos, Lenkijos bei Suomijos atlikėjai.
a
2021-08-31
Galima pajuokauti, skaitant grupių pavadinimus, kokie tie atlikėjai kolaboruojantys, šaunūs ir bebaimiai, tačiau išties „Tauragės džiazo dienų“ uždarymo koncertas turėtų būti fantastiškas. 
a
2021-08-12
Koks idealus vasaros vakaras? Kažkam tai - pasivaikščiojimas gamtoje, kitam - prie upės ar tvenkinio su meškere rankose, trečiam - saulėlydis prie jūros ir ar su knyga rankose. O galbūt ramus vakaras - prie vandens ir su gera muzika? Būtent taip laiką leido atvykę antradienio vakarą į Smalininkus, kur vyko „Tauragės džiazo dienų“ išvažiuojamasis koncertas. Čia prie senosios prieplaukos jau antri metai festivalio organizatoriai sukvietė džiazo muzikos gerbėjus. 
Liudas Mikalauskas
2021-08-07
Bijotų dvaro festivalis keičia savo lokaciją – rytoj, rugpjūčio 8 dieną, žiūrovus kviečia į koncertą Girdiškėse, netoli Bijotų. O tiksliau, Girdiškės Švč. Mergelės Marijos Snieginės bažnyčioje. Iškart po šv. Mišių, 13.30 val., ten koncertuos Liudas Mikalauskas. Akomponuos Audronė Juozauskaitė.
a
2021-08-06
Jau įprasta, kad „Tauragės džiazo dienos“ plečia savo geografiją ir kartas nuo karto savo organizuojamus koncertus „išveža“ kiek tolėliau nuo Tauragės, taip leisdami su džiazo muzika susipažinti, ją prisijaukinti bei pamilti ir aplinkinių miestelių, gyvenviečių, kaimų gyventojams. Šį kartą džiazo koncertas sugrįžta į Smalininkų senąjį uostą.