maistas
2022-06-17
Kad suprastum, jog viskas brangsta, nereikia būti ekonomikos ekspertu – tai akivaizdu, tai patvirtina ir statistika, ir gatvėje sutikti žmonės. Jei vieniems didelio skirtumo nėra, ar, tarkim, sviestas kainuoja pusantro, ar du su puse euro, tai kitus kone kasdien didėjantys skaičiai etiketėse varo į neviltį. Juo labiau, kad greito palengvėjimo nematyti.
tratc
2022-06-16
Gegužę Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Virginijus Noreika savivaldybės tarybos nariams pristatė įmonės veiklos ataskaitą. Įmonė praėjusius metus baigė pelningai, tačiau iššūkių netrūksta.
autobusas
2022-06-13
Tarybos nariams pristatydamas UAB Tauragės autobusų parko metinę ataskaitą, kadenciją baigiantis jos vadovas Rimantas Martinavičius žodžių į vatą nevyniojo: „Metai buvo kitokie, įsivažiavimas po pandemijos buvo sudėtingas“, – sakė jis. Vis dėlto netrūksta ir sėkmingai įgyvendintų projektų, ir džiuginančių rodiklių.
butu ukis
2022-06-12
Praėjusio savivaldybės tarybos posėdžio metu pristatyta UAB Tauragės butų ūkio ataskaita. Pasak bendrovės vadovo, planų daug, įgyvendinti pavyksta ne visus.
silumos tinklai
2022-06-11
Savivaldybės tarybos posėdyje Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas, pristatydamas metinę įmonės veiklos ataskaitą, teigė, kad visi kelti tikslai pasiekti, tačiau neneigė, kad problemų netrūksta.
kriziu
2022-06-10
Šiandien  duris atvėrė Tauragės vyrų krizių centras. Jis įsikūrė Vasario 16-osios g. 6, 105 kabinete, o įkūrė jį priklausomybių konsultantas Žydrūnas Stumbra, kol kas dirbsiantis visuomeniniais pagrindais. Jis įsitikinęs – problemas galima išmokti spręsti be smurto, iš kiekvienos situacijos yra išeitis, tiesiog reikia, kad žmogus pasijustų suprastas ir būtų išklausytas.    
svente
2022-06-10
Praėjusį savaitgalį Tauragėje, šventusioje 515-ąjį gimtadienį, griaudėjo daugybė renginių, buvo suvažiavę atlikėjų iš kitų šalies miestų, pramogos, atrakcijos ir linksmybės liete liejosi. Turbūt ne vienam kilo klausimas, kiek gi visa tai kainavo. Savivaldybė pateikė atsakymą.
konservai
2022-06-09
Kaltinėnuose (Šilalės r.) aptikus nelegalų konservų fabrikėlį būta nemenko sujudimo – atvažiavo Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcija, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistai. Negana to, prireikė dar ir greitosios medicinos pagalbos, ir policijos pareigūnų.
stovykla
2022-06-09
Vasara jau prasidėjo. Pailsėti pasibaigus mokslo metams vaikus kviečia vaikų ir jaunimo vasaros poilsio programos. Šiemet savivaldybės biudžeto lėšomis remia 37 stovyklas, o vaikų vasaros poilsio programoms skyrė 60 000 Eur. Tiesa, metai iš metų nesikeičiantis finansavimas, akivaizdu, darosi gerokai per menkas.
sumustiniu baras
2022-06-08
Jaunimo pamėgtas Sumuštinių baras Spaustuvės g. jau užvėrė duris. Tiesa, nusiminti neverta – jis uždaromas ne visam laikui. Netrukus jis vėl pakvies lankytojus, tik jau kitoje vietoje.