Mes

„Tauragės žinios“ – Tauragės krašto laikraštis su karščiausiomis ir aktualiausiomis naujienomis kiekvieną savaitę. „Tauragės žinių“ numeryje telpa viskas – rajono aktualijos, politika, kriminalai, verslas, renginiai, sportas. Laikraštyje ir jo interneto portale publikuojame informaciją apie rajono valdžios priimamus sprendimus, taip pat rašome apie įdomius, garbius, Tauragės kraštą garsinančius žmones, supažindiname su Tauragėje gimusiais, svetur gyvenančiais kraštiečiais. Laisvalaikio skiltyse spausdiname savaitės horoskopą, įvairių buitinių patarimų, kryžiažodžius, už kuriuos jo sprendėjams dovanojame prizus. Spausdinama ir TV programa. Rengiame nuotraukų ir kitus konkursus. 

Mes skubame pateikti Jums neiškraipytas ir tikslias žinias. Nesivaikome ir nesivaikysime pigių sensacijų, bet pranešame apie tai, kas svarbu miesto ir kaimo gyventojams. Mes informuojame, kuo kvėpuoja mūsų rajonas. Mes dirbame vardan Jūsų, brangūs skaitytojai.

Istorija

Pirmasis atgimusių „Tauragės žinių“ numeris išėjo 2009 metų gruodžio 23 dieną (1935 metais kovo 3 dieną buvo išleistas pirmas ir vienintelis plunksnos brolio, kraštotyrininko, kolekcionieriaus, pirmojo privataus Tauragės muziejaus įkūrėjo, liaudies menininko Liudo Jančausko vienkartinis leidinys tokiu pat pavadinimu).

Parama

„Tauragės žinios“ – viešoji, pelno nesiekianti įstaiga, turinti teisę gauti ir teikti paramą, negalinti gauto pelno skirti dividendams ar darbuotojų premijoms. Jei Jūs – už garbingą žiniasklaidą, palaikote mūsų idėją, galite laikraščio leidybą paremti. Už paramą ne tik būsime dėkingi, bet ir įsipareigojame ją naudoti tik laikraščio leidybos tikslams ir paramos teikėjams apie tai atsiskaityti.


Bendraukime

Jūs visuomet esate laukiami redakcijoje. Atsiliepiame į Jūsų telefoninius skambučius, reaguojame į Jūsų laiškus, dėkojame už pranešimus, bendraujame su jumis socialiniame tinkle „Facebook“.  

Susisiekite arba aplankykite

Tel. +370 687 80 318

El. p. informacija@taurageszinios.lt