„Tele2“ pasiūlymas: įsigykite išmanųjį įrenginį dabar, mokėkite po 3 mėn.
Įkelta:
2020-05-12
Nuotrauka

Šalyje užsitęsus karantino laikotarpiui, „Tele2“ siūlo itin patrauklias sąlygas išmaniesiems įrenginiams įsigyti. Išsirinkti išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį galite jau dabar, o mokėsite už jį vėliau. Pasiūlymu galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Sudėtingu karantino laikotarpiu ir taip gausu įvairių išlaidų, todėl norėdami padėti, suteiksime galimybę įsigyti trokštamą mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį dabar, o pradėti už jį mokėti tik po 3 mėn.“, –  sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Įrenginių įmokų atostogos

Reaguodami į dabartinę situaciją, „Tele2” siūlo neatidėlioti darbui ar laisvalaikiui reikalingų išmaniųjų įrenginių įsigijimo – įsigiję juos jau dabar, mėnesines įmokas už telefoną galėsite pradėti mokėti tik po 3 mėn. nuo sutarties pasirašymo datos.

Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. naują sutartį arba pratęsiant esamą sutartį su visais pokalbių planais ir perkant telefoną arba „Laisvo interneto“ planais bei perkant kompiuterį, planšetę ar kitą pasirinktą išmanųjį įrenginį. Paslaugų sutartis bus aktyvuojama iškart, pasirašius sutartį.

Mėnesines įmokas bus galima pradėti mokėti tik nuo ketvirtojo sutarties mėnesio. Nutraukus paslaugų sutartį, nutrūks ir įrangos sutartis (klientui reikės sumokėti likusią sumą už įrangą).

Taip pat šiuo metu galimas greitas, nemokamas ir bekontaktis įrenginių pristatymas į namus.

Nuolaidos mobiliesiems telefonams

Svajojantiems įsigyti naują išmanųjį telefoną, dabar itin palankus metas tai padaryti. Be palankių įrenginių įsigijimo sąlygų, daugybei mobiliųjų telefonų iš plataus „Tele2” asortimento šiuo metu taikomos ir itin patrauklios nuolaidos.

Pasiūlymais pasinaudoti turėtų suskubti „Apple“ gerbėjai. Didžiausia, net 320 Eur nuolaida su 24 mėn. sutartimi šiuo metu taikoma ypač ryškų, 5,8 colių įstrižainės „Super Retina“ ekraną ir prabangaus dizaino plieninį korpusą turinčiam, 64 GB vidinės atminties „iPhone XS“ telefonui. Kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 739 Eur (kaina ne akcijos metu – 1059 Eur).

Ypatingi pasiūlymai paruošti ir norintiems įsigyti spalvingąjį „iPhone Xr“ bei daugelio jau pamėgtus „iPhone 7“ arba „iPhone 8“ išmaniųjų modelius.

Sutaupys ir tie, kurie pasiūlymo laikotarpiu pasirinks „Samsung“ išmaniuosius. Šiuo metu itin gera kaina galima įsigyti populiarius „Galaxy S10”, „Galaxy S10+”, „Galaxy S20” ir kitus pamėgtus „Samsung“ mobiliųjų telefonų modelius. Išskirtinis pasiūlymas taikomas ir unikaliam besilankstantį stiklinį ekraną ir aukščiausios kokybės kamerą turinčiam „Galaxy Z Flip” telefonui su 256 GB vidine atmintimi. Užsisakius šį išmanųjį jau dabar, dovanojamas net 12 mėn. draudimas.

Naujieji „Tele2” pasiūlymai turėtų sudominti ir „Huawei“ fanus. Svajojantys apie „P30 Pro“ modelį dabar šį itin lengvą, vos 165 gramus sveriantį, ryškių spalvų išmanųjį su 128 GB vidine atmintimi, 24 mėn. sutartimi įsigyti gali net 220 Eur pigiau. Kaina be sutarties – 579 Eur (kaina ne akcijos metu – 799 Eur).

Nuolaida taikoma ir „Huawei P Smart 2019“, kurį verta rinktis ieškantiems lengvesnio bei kompaktiškesnio telefono modelio. Jis ne tik lengvai susidoros su visomis kasdienėmis užduotimis, bet ir nustebins savo intuityvumu bei kokybiška kamera. Be šių telefonų, specialūs pasiūlymai taikomi ir dar septyniems skirtingiems „Huawei“ modeliams.

Paruošti ir 5 „Xiaomi“ gamintojo pasiūlymai. Pavyzdžiui, ieškantiems galingo bei užduotis greitai vykdančio telefono, patiks „Redmi 8T“ modelis su 64 GB atmintine. Šį, keturguba galine kamera papildytą, ir „Snapdragon 655“ procesorių turintį bei išskirtiniu dizainu pasižymintį telefoną šiuo metu galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

Nuolaidos planšetėms ir kompiuteriams

Be lanksčių įsigijimo sąlygų, papildomos nuolaidos su sutartimi šiuo metu taikomos ir įvairių gamintojų planšetiniams bei nešiojamiesiems kompiuteriams.

Jei kaip tik planavote įsigyti planšetę, rinktis tikrai yra iš ko – viliojantys pasiūlymai paruošti „Apple“, „Samsung“ ir „Huawei“ gamintojų planšečių modeliams.

Tuo tarpu nešiojamiesiems kompiuteriams šiuo metu taikomos nuolaidos su sutartimi siekia net iki 420 Eur. Įsigyjant kompiuterį su 24 mėn. sutartimi, tokia nuolaida taikoma „Apple Macbook Air 13” (2019) lengvam, spalvingam ir intuityviam kompiuterio modeliui su 256 GB vidine atmintimi. Nors šis kompiuteris itin lengvas, bet kartu ir labai galingas – jame veikia aštuntos kartos „Intel Core i5” procesorius, kuris padeda susidoroti su visomis užduotimis. Kaina be sutarties – 1099 Eur (kaina ne akcijos metu – 1519 Eur).

Ieškantiems patikimo, lengvo ir lankstaus kompiuterio modelio, sudomins „Lenovo Essential V130 15.6 FHD“ kompiuteris, kurį su 24 mėn. sutartimi dabar įsigysite net 50 Eur pigiau. Plačiu 15,6 colių įstrižainės ekranu ir lengvumu (vos 1,8 kg) išsiskiriantis modelis sukurtas taip, kad taptų ištikimiausiu jūsų pagalbininku. Šio modelio ekranas lankstosi net 180 laipsnių kampu, todėl nešiojamuoju kompiuteriu naudositės taip, kaip jums patogiausia. Kaina be sutarties – 399 Eur (kaina ne akcijos metu – 449 Eur).

Šiuo metu ypač gera kaina siūloma ir populiariai žaidimų konsolei „Sony Playstation PS4 Slim 500 GB“. Aukštos kokybės konsolę dabar galima įsigyti su 40 Eur nuolaida. Pasiūlymas galioja perkant konsolę su 24 mėn. sutartimi. Konsolės kaina be sutarties – 309 Eur (kaina ne akcijos metu – 349 Eur).

Daugiau informacijos apie akciją sužinosite https://tele2.lt/privatiems/akcijos/nemokek-tris-menesius, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.

Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis –  riboti.

Užs. Nr. 22

Nuotrauka
vmi
Įkelta:
2021-04-13
Gyventojams, planuojantiems įsigyti naudotą automobilį, dėmesį vertėtų atkreipti ne tik į technines transporto priemonės charakteristikas, bet ir į sandorį patvirtinančius dokumentus. Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) sukaupta patirtis rodo, kad neretai transporto priemonę perkantys gyventojai yra įtraukiami į mokesčių slėpimo schemas ir nukenčia nuo nesąžiningų automobilių perpardavinėtojų veiksmų.
Nuotrauka
siuvėja
Įkelta:
2021-04-10
Koronaviruso sukelta pandemija nemažai verslų, didelių ir visai mažų, sustabdė, o kai kuriuos privertė ir visai užsidaryti. Ne vienam darbuotojui, netekusiam darbo, teko užsidaryti namuose ir bandyti pragyventi iš menkos nedarbo išmokos. Tačiau tik ne siuvėjai Linai Babilienei – jai šis priverstinis sustojimas tapo postūmiu imtis iniciatyvos ir pasiryžti drąsiam žingsniui. Šių metų pradžioje ji atidarė savo siuvimo studiją, pavadinusi ją „Babili“.
Nuotrauka
iki
Įkelta:
2021-04-01
Likus vos kelioms dienoms iki Velykų, ketvirtadienį, atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Tauragėje, adresu Šilalės pl. 83a. Rekonstrukcijos metu, siekiant pirkėjams pasiūlyti gausesnę prekių įvairovę ir didesnę pasiūlą, įrengtas šviežios sveriamos mėsos skyrius, padidinti vaisių ir daržovių, vietoje kepamos duonos skyriai. Parduotuvės atnaujinimui prekybos tinklas skyrė apie 692,4 tūkst. eurų.
Nuotrauka
Raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-03-19
Tauragės rajono savivaldybė skelbia atrankas dėl maitinimo paslaugų teikimo vasaros lauko kavinėse Tauragės rajono savivaldybės tarybos nustatytose viešose vietose: Pilies aikštėje, miesto pliaže (Kranto g. 5) ir Tauragės vasaros estradoje. Paraiškos bus priimamos nuo kovo 22 dienos.
Nuotrauka
fb
Įkelta:
2021-03-18
Koronaviruso pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas tarsi iš pasalų užklupęs plėšikas daugelį verslų paguldė ant menčių. Ypač – visuomeninio maitinimo. Kavinės, restoranai, barai priversti staiga užsidaryti, patyrė didžiulių nuostolių, ne vienas stovi ties bankroto riba ar netgi visam laikui užvėrė duris, parklupdytas skolų naštos. Laimė, ne visi. Štai Respublikos gatvėje įsikūrusi kavos studija „ResPublica“ prieš daugiau nei savaitę vėl atvėrė duris, tiesa, kol kas kavos ar kito gėrimo vietoje atsigerti nepavyks – ji parduodama tik išsinešti. O kavos studijos savininkas nusiteikęs optimistiškai – jis teigia pernelyg skaudžiai nenukentėjęs, džiaugiasi kiekvienu klientu ir atsargiai dėlioja ateities planus.
Nuotrauka
seklos
Įkelta:
2021-03-16
Specializuotos sėklų parduotuvės jau pasiruošė pavasario sėjai, atnaujino asortimentą ir laukia pirkėjų – o jų netrūksta. Kadangi dėl karantino tenka laikytis įvairių saugumo reikalavimų, į parduotuvę vienu metu galima įleisti tik 5 pirkėjus, susiruošus įsigyti sėklų ir kitų pavasario sėjai būtinų reikmenų tauragiškiams gerai pažįstamoje parduotuvėje „Žalia stotelė“ gali tekti ir luktelti gatvėje.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2021-03-03
Vyriausybei paskelbus karantiną, dalies savarankiškai dirbančių asmenų veikla nėra ribojama ir jie gali tęsti darbą, tačiau dėl partnerių apribotos veiklos susiduria su finansiniais sunkumais. Jei į VMI skelbiamą Savarankiškai dirbančių asmenų, nukentėjusių dėl COVID-19 ribojimų, sąrašą nepatekusio asmens pajamos per pandemiją sumažėjo 30 proc., į fiksuoto dydžio išmoką pretenduoti jis galės, – skelbia Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2021-02-25
Tauragės rajono savivaldybės taryba pakeitė smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo tvarkos aprašą. Jame numatyta nauja rėmimo priemonė – savivaldybė kompensuos išlaidas, susijusias su verslo plano ar investicinio projekto dokumentų parengimu. Taip pat skirs kompensacijas už įkurtas darbo vietas. Apraše numatytas ir biurokratijos mažinimas.
Nuotrauka
humana
Įkelta:
2021-02-19
Pačame miesto centre, Vytauto gatvėje, įsikūrusios „Humanos“ parduotuvės netrukus pirkėjai neberas – ji persikelia į naujas patalpas mikrorajone. Atidarymas planuojamas kovo 15 dieną.
Nuotrauka
Taurų parkas
Įkelta:
2021-02-12
Kiek daugiau nei prieš dešimt metų tai, kad buvusiame Tauragės kariniame miestelyje, Tauragės dvaro kaime, kažkada klegės vaikai, o užsieniečiai ropšis į medžius, kad galėtų pernakvoti medyje įkurtame viešbutyje, dažnam būtų atrodžiusi ne tik neįtikėtina, bet ir juokinga. Tauragiškių pamėgtas Taurų nuotykių parkas šiemet mini dešimtmetį. Tokį pramogų parką, koks per dešimt metų išaugo Tauragės priemiestyje, turi retas miestas.
Nuotrauka
Rudzkis
Įkelta:
2021-02-04
Naujuosius metus nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinka pradėjo pakankamai aktyviai – sudarytų ir įregistruotų pirkimo-pardavimo sandorių kiekis beveik nesiskyrė nuo praėjusių metų. Kaip įprasta, 2021 metų pradžioje didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė žemės sklypai, butai ir gyvenamieji namai, skelbia Registrų centras.
Nuotrauka
greičio matuoklis
Įkelta:
2021-02-04
Dariaus ir Girėno gatvėje, prie Šimtmečio pastato, praėjusių metų pabaigoje įrengtas momentinis greičio matuoklis sukėlė ne tik vairuotojų nerimo būti užfiksuotiems viršijant greitį – įrenginys, kaip baiminasi verslininkai, taps pretekstu  nuo šiol jiems mokėti kelių mokestį. Dariaus ir Girėno gatvė priskiriama magistraliniam keliui A12  Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas. Diena tokiame kelyje komerciniam transportui kainuoja 6–11 eurų, metams – 1000 eurų. Iš miesto pasiekti Taurus, Tarailius yra vienintelis kelias – įvažiuojant į magistralinį kelią. O naujas momentinis greičio matuoklis, pasirodo, ne tik fiksuoja greitį, bet įrašo vaizdą.
Nuotrauka
pakuotės
Įkelta:
2021-02-02
Beveik 11,4 tūkst. tonų PET plastiko, daugiau kaip 9,2 tūkst. tonų stiklo ir per 4 tūkst. tonų aliuminio virto aukštos kokybės žaliavomis naujiems gaminiams, nes Lietuvos gyventojai pernai grąžino beveik 612,7 mln. į rinką išleistų vienkartinių užstato pakuočių. Apie tai informuoja VšĮ „Užstato sistemos administratorius“.
Nuotrauka
liveta
Įkelta:
2021-01-28
Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija įsitikinusi, kad grožio paslaugas teikiančiam smulkiam verslui kyla reali galimybė neišgyventi karantino. „Gaunama 257 eurų išmoka, kurią gauna net ne visi paslaugų teikėjai, nėra pakankama padengti patiriamus nuostolius ir būtinoms reikmėms, tad grožio paslaugų smulkiajam verslui, neturinčiam galimybės užsitikrinti ilgalaikio saugaus finansinio rezervo, kyla reali grėsmė neišgyventi ilgesnio karantino“, – teigiama asociacijos rašte premjerei Ingridai Šimonytei ir sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui. Kad situacija grėsminga, patvirtina ir su „Tauragės žiniomis“ susisiekusi Liveta Austinaitė – jos grožio studiją ,,Liva nagų stiliaus namai“ teko uždaryti vos spėjus įsivažiuoti darbams. „Esi jaunas žmogus, sukuri pirmiausia darbo vietą sau, tada dar kolegoms, ir tau trenkia lyg su šlapiu skuduru į veidą“, – nusivylimo neslepia ji.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka: canva.com
Asociatyvi nuotrauka: canva.com
Įkelta:
2021-01-27
Pereinant iš fizinės prekybos į elektroninę erdvę, nebeužtenka pasirūpinti tvarkingu prekių išdėstymu internetinės parduotuvės lentynoje. Elektroninės prekybos ekspertai sako, kad bene daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti būtent logistika ir prekių srautų valdymas bei produkcijos saugojimas. Natūralu, kad augant paklausai, didinama ir pasiūla, tačiau augantys užsakymų skaičiai nepadeda praplėsti sandėliuose turimos vietos.
Nuotrauka
Raudones pilis
Įkelta:
2021-01-18
Paskutiniame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje pritarta partnerystės projektui, pagal kurį savivaldybė perduotų objektą investuotojui, kuris pilyje įrengtų viešbutį, restoraną ir konferencijų centrą. Tokia idėja galėtų būti įgyvendinta per keletą metų.
Nuotrauka
butai
Įkelta:
2021-01-16
Jau ne vienerius metus Tauragėje kalbama, kad naujakuriams Tauragėje susirasti nuomojamą būstą yra tikras iššūkis. Dažnai nuomininkai turi gerokai patuštinti kišenes, konkurencija tarp nuomininkų – didelė. Ja pasinaudoja ir sukčiai, viliodami iš patiklių žmonių pinigus. Tačiau nutinka ir taip, kad nukenčia ir nuomotojai – vaizdai, kuriuos jie pamato išsikrausčius nuomininkams, kartais priverčia žiaukčioti. „Tauragės žinioms“ teisininkas Deivis Valiulis atskleidė, ką reikėtų žinoti nuomojantis ar nuomojant būstą.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-01-13
Vos pradėjusi dirbti pagal individualią veiklą jauna kosmetologė liko be nieko, kai paskelbus karantiną teko uždaryti grožio salonus. Mergina baigė įvairius kursus, jaunimo integracijos į darbo rinką programą, sumokėjo už darbo vietą salone. Užimtumo tarnyba aiškina, kad kiekvieną atvejį sprendžia individualiai, bet realybėje situacija kitokia. Mokesčius mokėti reikia, o pajamų gauti neįmanoma.
Nuotrauka
alantas
Įkelta:
2021-01-12
Pandemija stipriai paveikė tiek asmeninį žmonių gyvenimą, tiek verslą ir šalies ekonomiką. Valstybinė mokesčių inspekcija neseniai paskelbė sąrašą įmonių, kurios nukentėjo nuo COVID-19 – Tauragės apskrityje tokių įmonių per tūkstantį. Dalis kalbintų verslininkų sako, kad kol kas nepatogumų didelių nėra, bet kaip bus ateityje, jei karantinas užsitęs, kol kas sunku pasakyti.
Nuotrauka
plovykla
Įkelta:
2021-01-01
Londone (Didžioji Britanija) gyvenantis Vaidas savo gimtojo krašto nepamiršo ir investavo į automobilių plovyklą. Sako, norėjo pakeisti tautiečių požiūrį į automobilių priežiūrą. Ir lokacija pasirinkta ten, kur plovyklos Tauragėje nebuvo. „Būsiu patenkintas, jei pavyks pritraukti nuolatinių klientų“, – pasakoja pašnekovas.
Nuotrauka
pilaite
Įkelta:
2020-12-31
Pilaitės namai – tai naujas gyvenamųjų namų kvartalas Tauragėje, kylantis visai šalia miesto. Šiuolaikiški, ekologiški A+ energinės klasės namai nuo Tauragės miesto centro nutolę vos 3 km, suprojektuoti ir jau pradėti statyti. Šis projektas, kaip žada jį įgyvendinančios Nekilnojamojo turto agentūros direktorius Giedrius Stanevičius, leis miesto žmogui mėgautis gamtos ramybe. O to ieškančių išties nemažai.