2020 Balandžio 04 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Tele2“ pasiūlymas šeimoms: internetas namams tik nuo 1,99 Eur/mėn.

  • Įkelta: 2020-02-24

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ savo klientams paruošė išskirtinius interneto namams pasiūlymus. Klientai, savo vardu operatoriaus tinkle turintys 1 ar daugiau numerių, jau dabar gali pasirinkti šeimos poreikius geriausiai atitinkantį „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 1,99 Eur/mėn.

„Kuo daugiau šeimos numerių yra mūsų tinkle, tuo didesnė nuolaida šiuo metu yra taikoma namų internetui. Be to, siekiame, kad visi „Tele2“ klientai rastų būtent sau patraukliausius namų interneto pasiūlymus, todėl parengėme įvairių paketų, kurie skiriasi gigabaitų kiekiu“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ klientai sau ir savo šeimai geriausią pasiūlymą išsirinkti ir juo pasinaudoti gali jau dabar. Tam tereikia užpildyti formą internetinėje svetainėje www.tele2.lt arba užsukti į bet kurį „Tele2“ saloną.

Kuo daugiau numerių – tuo didesnė nuolaida

Dabar daugiau numerių „Tele2“ tinkle reiškia ir didesnes nuolaidas namų internetui. Pavyzdžiui, klientai, operatoriaus tinkle savo vardu turintys 3 ir daugiau „Tele2“ numerių, namų internetą šiuo metu gali įsigyti tik nuo 1,99 Eur/mėn., registravę 2 numerius – nuo 2,99 Eur/mėn., o turintys 1 numerį – nuo 3,99 Eur/mėn.

Būti „Tele2“ šeimos dalimi verta dar ir dėl to, jog nepaisant turimų numerių skaičiaus, operatoriaus klientai dabar gali rinktis iš 5 skirtingų „Tele2 Laisvo interneto“ namams planų, o jiems dabar taikomos nuolaidos siekia net iki 85 proc., lyginant su kainomis be sutarties.

Tiems, kurie ieško itin pigaus interneto namams pasiūlymo, rekomenduojama rinktis planą su 25 GB duomenų. Akcijos metu šio plano kaina prasideda tik nuo 1,99 Eur/mėn. (kaina be sutarties ne akcijos metu –  13 Eur/mėn.).

Šeimos, kurioms reikia daugiau interneto duomenų, gali rinktis planą su 50 GB. Dabar jį įsigyti galima vos nuo 3,99 Eur/mėn. (kaina be sutarties ne akcijos metu – 15 Eur/mėn.).

Ne tik naršantiems internete, bet ir jame žiūrintiems filmus ar besiklausantiems muzikos, patariama rinktis interneto namams planą su 100 GB duomenų. Šiuo metu jo kaina prasideda vos nuo 5,99 Eur/mėn. (kaina be sutarties ne akcijos metu – 19 Eur/mėn.).

Tuo tarpu dažnai žaidžiantiems kompiuterinius žaidimus ar žiūrintiems vaizdo transliacijas realiu laiku  patariama rinktis interneto namams planą su 200 GB duomenų. Dabar šį planą įsigyti galima tik nuo 12,99 Eur/mėn. (kaina be sutarties ne akcijos metu – 22 Eur/mėn.).

Aktyviausiems internautams rekomenduojamas neribotas namų internetas. Visą akcijos laikotarpį jo kaina prasideda vos nuo 14,99 Eur/mėn. (kaina be sutarties ne akcijos metu – 24 Eur/mėn.).

„Tele2 Laisvo interneto“ pasiūlymas geresnėmis sąlygomis galioja „Tele2“ klientams, turintiems 1 ir daugiau pokalbių planų vieno vartotojo vardu, o nuolaidos dydžiai priklauso nuo turimų numerių skaičiaus. Pasiūlymas galioja pasirašant 24 mėn. sutartį kartu su įranga (modemu, kompiuteriu, planšete).

„Tele2 Laisvo interneto“ sutarties metu nutraukus pokalbių planų sutartis, nuolaida internetui nustos galioti. Pasiūlymo laikas ribotas ir jis negalioja verslo klientams.

Dar nesate „Tele2“ klientas?

Jei nesate „Tele2“ klientas ir savo vardu neturite nė vieno pokalbių plano operatoriaus tinkle – namų internetą šiuo metu vis tiek galite įsigyti pigiau. Rinktis galima iš visų 5 „Tele2 Laisvo interneto“ planų su skirtingais duomenų paketais, o jų kaina prasideda nuo 4,90 Eur/mėn.

Pasiūlymas galioja pasirašant 12 arba 24 mėn. sutartį kartu su įranga (modemu, kompiuteriu, planšete). Pasiūlymo laikas – ribotas.

Internetas ten, kur ir jūs

„Tele2 Laisvo internetas“ yra ypatingas tuo, kad juo naudotis yra itin paprasta, o tai daryti galima bet kurioje vietoje – jis nėra susietas su gyvenamosios vietos adresu.

Naudojimui tereikia trijų dalykų: modemo, „Tele2 Laisvo interneto“ SIM kortelės ir rozetės. Modemu ir SIM kortele pasirūpins „Tele2“ darbuotojai, o viskas, ką reikia turėti namuose, sodyboje ar kelionėje, tai – rozetė.


Užs. Nr. 10

Dėl neįprastai šiltos žiemos šiemet pavasarinė sėja prasidėjo itin anksti – į sėklų parduotuves ant palangės šviežių svogūnų laiškų ar pomidorų daigų užsiauginti trokštantys tauragiškiai šiemet ėmė lankytis jau sausio mėnesį. Tačiau klimato pokyčiais džiaugtis anksti: dėl įšalo trūkumo dirvoje gali būti išlikę ir daržų kenkėjų.

Dariaus ir Girėno gatvėje jau 1,5 metų veikia šunų grožio salonas „Čiau“. Šunys čia išmaudomi, apkerpami, nukerpami jų nagai, jei yra poreikis, nugaros kailis gali būti išskutinėtas itin madingai –„eglute“. Į grožio saloną augintinius atveda ne tik savo šunis trokštantys papuošti savininkai, pasitaiko gyvūnų augintojų, kurie į „Čiau“ atvyksta su ką tik nuo būdos atrištu šuneliu. Tauragėje šias paslaugas viešai siūlo tik keletas asmenų, nors pasak šunų kirpėjų – paklausa gana didelė.

Tauragiškio Gedimino Tamulyno vadovaujama kūrybos studija „Wide wings“ švenčia septintąjį gimtadienį. Per šį laikotarpį komanda išaugo iki 17 žmonių, o jų kuriami vaizdo klipai užkariauja ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rinkas. Šią savaitę pristatyta Vilniaus reklaminė kampanija „Vilnius – nuostabus, kur bebūtų“, taip pat neapsiėjo be kūrybiškųjų „Wide Wings‘ų“. Istorijos, kurios keičia pasaulį, – taip savo kūrybą pristato kompanija.

Bažnyčių gatvėje prieš gerą mėnesį įsikūrė Lenkijoje populiarios siuntų tarnybos „Ship Center“ padalinys. Frančizės principu šio centro paslaugos yra teikiamos knygyne „Pegasas“. Čia teikiamos ir spausdinimo bei kopijavimo paslaugos bei inovatyvių, „Flash“ antspaudų gamyba.

„Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.