UAB SANMONTA pristatytas moderniausias medienos granulėmis kūrenamas šildymo katilas
Įkelta:
2020-01-27
Nuotrauka
,
Nuotrauka

Nuo 1993 metų Jurbarke dirbanti specializuota santechnikos montavimo, prekybos ir inžinerinių sistemų priežiūros (eksploatavimo) įmonė SANMONTA, kuriai vadovauja ilgametis direktorius Antanas Pocevičius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą už gerą darbą ir ekonominius rodiklius, nuolat randa, ką naujo pasiūlyti klientams.

Naujausios technologijos „Biologik“ katile „Biodom“.

Štai ir dabar parduotuvėje, įsikūrusioje Sodų gatvėje 57A, Jurbarko m., atsirado naujas gaminys. Naujas ne tik Jurbarke. Visoje Lietuvoje, pasak direktoriaus, tokių katilų parduota tik kokie 100 vnt. „Mano tikslas –  pristatyti naujovę. Noriu apie ją papasakoti. Tai granulinis 5 klasės vandens šildymo katilas, kuris ryškiai skiriasi savo šilumokaičio konstrukcija ir naujausios kartos skaitmeninio valdiklio „Biologik“ inžineriniais sprendimais. Jis skiriasi nuo kitų tuo, kad jame panaudotos naujausios technologijos, kurios leidžia valdyti degimo procesą visiškai automatiškai. Parduotuvėje, kuri yra Sodų g. 57A, Jurbarke, šiuo metu jau galima įsigyti katilą „Biodom 27 C5 double fan 34“. Jame įmontuotas skaitmeninis valdiklis, kuris reguliuoja visą katilo darbą automatiškai. Svarbiausia, šildant šiuo moderniausiu katilu, visiškai neteršiama aplinka – nėra dūmų, kokius matome virstantančius iš kaminų, kai kūrenama malkomis ir kitu panašiu kuru. Naudojant šį įrenginį taupomas kuras, mažėja jo sąnaudos. Katilas ne tik ekonomiškas, bet ir visas procesas yra absoliučiai ekologiškas. Tie du E – ekonomiškumas ir ekologiškumas – yra pagrindiniai ir patys svarbiausi rodikliai, skatinantys įsigyti būtent tokio tipo katilą“, – pasakoja direktorius.

Pasak jo, antra svari priežastis įsigyti būtent tokį katilą – techninis jo aptarnavimas, pradedant prijungimu ir baigiant eksploatacija. Čia nereikės jokių papildomų pagalbinių paleidimo ir derinimo darbų ir specialistų, nes montuotojas tiesiog prijungs jį prie šildymo sistemos. Sumontavus užtenka nuspausti vieną mygtuką, ir katilas pradeda veikti. Visą šildymo sezoną pagal nustatytą režimą bus tiekiama šiluma, tad namo ar įstaigos šeimininkui, kuriame bus sumontuotas toks katilas, nereikės rūpintis niekuo, išskyrus medienos granules. Iki šiol panašias galimybes turi tik dujiniai šildymo katilai. Tačiau ten, kur nėra galimybės atsivesti dujas, pasak pašnekovo, „Biodom“ granuliniai katilai šiuo metu yra ir ekonomiškiausi, ir labiau saugantys gamtą. „Biodom“ katile temperatūra nustatoma iš anksto, 60 ar 80 laipsnių, priklausomai, koks galingumas reikalingas, kiek reikia šilumos. Valdiklis „Biologik“ prisitaiko prie šildymo sistemos poreikių, todėl paties katilo įranga reguliuoja šilumos kiekį, nuolat optimizuodama degimo procesą. Jei valdiklis fiksuoja, kad šilumos per daug, automatiškai ji sumažinama ir degiklis pradeda degti tokiu režimu, kokio galingumo tuo metu reikia. „Biodom“ katilo pritaikymo diapazonas labai platus – nuo 8 iki 34 kW. Jei reikia  20 kW, tiek ir tiekiama.

Šis modernus slovakų gamybos įrenginys „Biodom – naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, rinkoje atsiradęs tik prieš trejetą metų. Verslininkas Antanas Pocevičius pasakoja, kad jais prekiaujanti „Biodom“ atstovybė yra įsikūrusi Rygoje ir aptarnauja visas tris Baltijos šalis. Jie patys susirado UAB SANMONTA ir prieš 2 metus pasikvietė į seminarą Kaune, kur supažindino su šia naujove ir pasiūlė tapti prekybos ir montavimo ir serviso atstovais Lietuvoje. 2018 m. A. Pocevičius Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje suorganizavo seminarą jurbarkiečiams katilų montuotojams, kad šie susipažintų su naujove ir išmoktų sumontuoti. Po teorinės dalies, kurioje dalyvavo ir patys „Biodom“ atstovai, vyko praktinis šio katilo veikimo demonstravimas pačioje SANMONTOJE , kur naujasis katilas ir yra šiuo metu demonstruojamas bei laukia pirkėjų.

UAB SANMONTA direktorius sako, kad šiuo metu jau gaminami „Biodom“ katilai, kurių galingumas siekia iki 75 kW. Katilą galima sumontuoti ne tik gyvenamojo namo katilinėje ar rūsyje, bet ir nedideliame  viešbutyje, įstaigoje ar įmonėje. Jis gali apšildyti apytikriai iki 800–1000 kv. m. plotą.

Pasak pašnekovo, gera žinia būsimiems „Biodom“ katilų pirkėjams – kad jiems nusipirkus katilą atkris labai daug rūpesčių. UAB SANMONTA teiks jų montavimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Visiems montuotojams, kurie dalyvavo seminare ir norės montuoti „Biodom“ katilus, bus išduodami kvalifikaciniai pažymėjimai. Juos montuoti galės tie specialistai, kurie turės pažymėjimus, išduotus firmos „Biodom“. Tarpininkauja UAB SANMONTA. Mūsų įmonė yra viena iš  „Biodom“ katilų tiekėjų Lietuvoje. Jei žmogus, įsigijęs katilą, atsisakytų mūsų kvalifikuotų montuotojų paslaugų, negautų ir gamintojo suteikiamų garantijų. Gamintojas „Biodom“ katilams suteikia 5 metų garantiją. Mes suteiksime visą techninį aptarnavimą – nuo sumontavimo iki garantinio laikotarpio pabaigos. Nuo pastatymo iki serviso, bet kuriuo paros metu, jei sustotų katilas. Žmonės, pirkdami katilą, tikisi efektyvaus ir nepertraukiamo jo veikimo, todėl jiems nereikės sukti galvos dėl namo šildymo visus metus. Vienas skambutis, ir mes lekiam tą pačią dieną – tai labai svarbu klientui. Užsienyje labai populiarus toks serviso tinklas, kai žmogus gauna visapusišką pagalbą, kai jos prireikia. Pamažu ir į Lietuvą ateina tokie dalykai – tai mūsų atsakomybė, žingsnis į priekį kliento link“, – sako A. Pocevičius.

 Itin lengva prižiūrėti.

Pašnekovas džiaugiasi, kad klientams galės pasiūlyti tikrai ekonomišką katilą, kurio naudingumo procentas dėl skaitmeniniais algoritmais paremtos technologijos yra daugiau kaip 92%. Dar akcentuoja jo kompaktiškumą ir lengvą priežiūrą: „65 centimetrų  pločio, 1,6 metrų aukščiox0,910 m katilas telpa net ir visai nedidelėje katilinėje, lengvai įnešamas pro duris. 180 kilogramų granulių telpa jo bunkeryje ir vidutiniškai užtenka savaitei. Katilo degiklis pats prasivalo darbo metu. Katilo „Biodom“ šilumokaitis valomas kartą per savaitę, pasukiojus spec. rankeną aukštyn ir žemyn, iškrenta tik saujelė pelenų, kuriuos galima susiurbti dulkių siurbliu. Vienintelis rimtesnis valymas būna tik šildymo sezono pabaigoje, bet tai padaryti galės garantinį aptarnavimą teikianti įmonė. Atvažiuosime ir  viską sutvarkysime. Labai daug komforto, nes nieko nereikia daryti pačiam žmogui. „Montavimo kaštai – palyginti nedideli“, – džiaugiasi SANMONTOS direktorius.

Pasak jo, pasiūlęs rinkai naująjį katilą, jis negalvojo, kokį pelną gaus, kokia nauda bus įmonei. „Pirmiausia norime, kad naujovės ateitų ir į mūsų kraštą, kad žmonėms būtų patogiau ir lengviau gyventi už mažą savikainą pasigaminant šilumą. Kartu ir tausojama aplinka, ir kaimynai džiaugiasi, nes nereikia kvėpuoti iš jūsų kamino virstančiais juodais ir tirštais dūmais. Tik gaila, kad dar ir šiandien nemažai miesto ir kaimo gyventojų labai konservatyviai ir įtariai žiūri naujoves. Tam, manau, turi įtakos ir nepakankamas žmonių sąmoningumas, abejingumas sau ir kitiems. Be to, ir mūsų vyriausybės, ir atitinkamų valdžios padalinių požiūris į gamtos teršimą nėra pakankamas. Ar nereikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vykdomos įvairios programos, projektai per įvairias agentūras, pvz., APVA, BETA siūlo individualių namų savininkams kompensacijas už įsigytus modernius katilus ir šildymo sistemas net iki 14 tūkstančių eurų. Tai galima rasti internete. Paraiškos jau priimamos. Bet, mano giliu įsitikinimu, tik labai ribotam gyventojų skaičiui pasiseks tuo pasinaudoti. Tam reikia praeiti daug visokių biurokratinių barjerų ir reikalavimų. Mano galva, ar ne geriau būtų, jei žmogus, įsigijęs tikrai modernų 5 klasės granulinį „Biodom“ katilą iškart įgytų teisę į kompensaciją? Linkiu visiems sėkmės ir nebijoti pasigerinti gyvenimo sąlygas su šiuo metu moderniausiu granuliniu katilu „Biodom“, – sako direktorius.

Prašome kreiptis į UAB SANMONTA visais klausimais apie granulinį katilą „Biodom“, nes šiame straipsnyje išvardintos dar tikrai ne visos katilo galimybės. Telefonas 8 698 23 728.

Užs. Nr. 4

Nuotrauka

 

Nuotrauka
siuvėja
Įkelta:
prieš 20 valandų
Koronaviruso sukelta pandemija nemažai verslų, didelių ir visai mažų, sustabdė, o kai kuriuos privertė ir visai užsidaryti. Ne vienam darbuotojui, netekusiam darbo, teko užsidaryti namuose ir bandyti pragyventi iš menkos nedarbo išmokos. Tačiau tik ne siuvėjai Linai Babilienei – jai šis priverstinis sustojimas tapo postūmiu imtis iniciatyvos ir pasiryžti drąsiam žingsniui. Šių metų pradžioje ji atidarė savo siuvimo studiją, pavadinusi ją „Babili“.
Nuotrauka
iki
Įkelta:
2021-04-01
Likus vos kelioms dienoms iki Velykų, ketvirtadienį, atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Tauragėje, adresu Šilalės pl. 83a. Rekonstrukcijos metu, siekiant pirkėjams pasiūlyti gausesnę prekių įvairovę ir didesnę pasiūlą, įrengtas šviežios sveriamos mėsos skyrius, padidinti vaisių ir daržovių, vietoje kepamos duonos skyriai. Parduotuvės atnaujinimui prekybos tinklas skyrė apie 692,4 tūkst. eurų.
Nuotrauka
Raimos nuotrauka
Įkelta:
2021-03-19
Tauragės rajono savivaldybė skelbia atrankas dėl maitinimo paslaugų teikimo vasaros lauko kavinėse Tauragės rajono savivaldybės tarybos nustatytose viešose vietose: Pilies aikštėje, miesto pliaže (Kranto g. 5) ir Tauragės vasaros estradoje. Paraiškos bus priimamos nuo kovo 22 dienos.
Nuotrauka
fb
Įkelta:
2021-03-18
Koronaviruso pandemija ir dėl jos paskelbtas karantinas tarsi iš pasalų užklupęs plėšikas daugelį verslų paguldė ant menčių. Ypač – visuomeninio maitinimo. Kavinės, restoranai, barai priversti staiga užsidaryti, patyrė didžiulių nuostolių, ne vienas stovi ties bankroto riba ar netgi visam laikui užvėrė duris, parklupdytas skolų naštos. Laimė, ne visi. Štai Respublikos gatvėje įsikūrusi kavos studija „ResPublica“ prieš daugiau nei savaitę vėl atvėrė duris, tiesa, kol kas kavos ar kito gėrimo vietoje atsigerti nepavyks – ji parduodama tik išsinešti. O kavos studijos savininkas nusiteikęs optimistiškai – jis teigia pernelyg skaudžiai nenukentėjęs, džiaugiasi kiekvienu klientu ir atsargiai dėlioja ateities planus.
Nuotrauka
seklos
Įkelta:
2021-03-16
Specializuotos sėklų parduotuvės jau pasiruošė pavasario sėjai, atnaujino asortimentą ir laukia pirkėjų – o jų netrūksta. Kadangi dėl karantino tenka laikytis įvairių saugumo reikalavimų, į parduotuvę vienu metu galima įleisti tik 5 pirkėjus, susiruošus įsigyti sėklų ir kitų pavasario sėjai būtinų reikmenų tauragiškiams gerai pažįstamoje parduotuvėje „Žalia stotelė“ gali tekti ir luktelti gatvėje.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2021-03-03
Vyriausybei paskelbus karantiną, dalies savarankiškai dirbančių asmenų veikla nėra ribojama ir jie gali tęsti darbą, tačiau dėl partnerių apribotos veiklos susiduria su finansiniais sunkumais. Jei į VMI skelbiamą Savarankiškai dirbančių asmenų, nukentėjusių dėl COVID-19 ribojimų, sąrašą nepatekusio asmens pajamos per pandemiją sumažėjo 30 proc., į fiksuoto dydžio išmoką pretenduoti jis galės, – skelbia Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Nuotrauka
verslas
Įkelta:
2021-02-25
Tauragės rajono savivaldybės taryba pakeitė smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo tvarkos aprašą. Jame numatyta nauja rėmimo priemonė – savivaldybė kompensuos išlaidas, susijusias su verslo plano ar investicinio projekto dokumentų parengimu. Taip pat skirs kompensacijas už įkurtas darbo vietas. Apraše numatytas ir biurokratijos mažinimas.
Nuotrauka
humana
Įkelta:
2021-02-19
Pačame miesto centre, Vytauto gatvėje, įsikūrusios „Humanos“ parduotuvės netrukus pirkėjai neberas – ji persikelia į naujas patalpas mikrorajone. Atidarymas planuojamas kovo 15 dieną.
Nuotrauka
Taurų parkas
Įkelta:
2021-02-12
Kiek daugiau nei prieš dešimt metų tai, kad buvusiame Tauragės kariniame miestelyje, Tauragės dvaro kaime, kažkada klegės vaikai, o užsieniečiai ropšis į medžius, kad galėtų pernakvoti medyje įkurtame viešbutyje, dažnam būtų atrodžiusi ne tik neįtikėtina, bet ir juokinga. Tauragiškių pamėgtas Taurų nuotykių parkas šiemet mini dešimtmetį. Tokį pramogų parką, koks per dešimt metų išaugo Tauragės priemiestyje, turi retas miestas.
Nuotrauka
Rudzkis
Įkelta:
2021-02-04
Naujuosius metus nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinka pradėjo pakankamai aktyviai – sudarytų ir įregistruotų pirkimo-pardavimo sandorių kiekis beveik nesiskyrė nuo praėjusių metų. Kaip įprasta, 2021 metų pradžioje didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė žemės sklypai, butai ir gyvenamieji namai, skelbia Registrų centras.
Nuotrauka
greičio matuoklis
Įkelta:
2021-02-04
Dariaus ir Girėno gatvėje, prie Šimtmečio pastato, praėjusių metų pabaigoje įrengtas momentinis greičio matuoklis sukėlė ne tik vairuotojų nerimo būti užfiksuotiems viršijant greitį – įrenginys, kaip baiminasi verslininkai, taps pretekstu  nuo šiol jiems mokėti kelių mokestį. Dariaus ir Girėno gatvė priskiriama magistraliniam keliui A12  Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas. Diena tokiame kelyje komerciniam transportui kainuoja 6–11 eurų, metams – 1000 eurų. Iš miesto pasiekti Taurus, Tarailius yra vienintelis kelias – įvažiuojant į magistralinį kelią. O naujas momentinis greičio matuoklis, pasirodo, ne tik fiksuoja greitį, bet įrašo vaizdą.
Nuotrauka
pakuotės
Įkelta:
2021-02-02
Beveik 11,4 tūkst. tonų PET plastiko, daugiau kaip 9,2 tūkst. tonų stiklo ir per 4 tūkst. tonų aliuminio virto aukštos kokybės žaliavomis naujiems gaminiams, nes Lietuvos gyventojai pernai grąžino beveik 612,7 mln. į rinką išleistų vienkartinių užstato pakuočių. Apie tai informuoja VšĮ „Užstato sistemos administratorius“.
Nuotrauka
liveta
Įkelta:
2021-01-28
Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija įsitikinusi, kad grožio paslaugas teikiančiam smulkiam verslui kyla reali galimybė neišgyventi karantino. „Gaunama 257 eurų išmoka, kurią gauna net ne visi paslaugų teikėjai, nėra pakankama padengti patiriamus nuostolius ir būtinoms reikmėms, tad grožio paslaugų smulkiajam verslui, neturinčiam galimybės užsitikrinti ilgalaikio saugaus finansinio rezervo, kyla reali grėsmė neišgyventi ilgesnio karantino“, – teigiama asociacijos rašte premjerei Ingridai Šimonytei ir sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui. Kad situacija grėsminga, patvirtina ir su „Tauragės žiniomis“ susisiekusi Liveta Austinaitė – jos grožio studiją ,,Liva nagų stiliaus namai“ teko uždaryti vos spėjus įsivažiuoti darbams. „Esi jaunas žmogus, sukuri pirmiausia darbo vietą sau, tada dar kolegoms, ir tau trenkia lyg su šlapiu skuduru į veidą“, – nusivylimo neslepia ji.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka: canva.com
Asociatyvi nuotrauka: canva.com
Įkelta:
2021-01-27
Pereinant iš fizinės prekybos į elektroninę erdvę, nebeužtenka pasirūpinti tvarkingu prekių išdėstymu internetinės parduotuvės lentynoje. Elektroninės prekybos ekspertai sako, kad bene daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti būtent logistika ir prekių srautų valdymas bei produkcijos saugojimas. Natūralu, kad augant paklausai, didinama ir pasiūla, tačiau augantys užsakymų skaičiai nepadeda praplėsti sandėliuose turimos vietos.
Nuotrauka
Raudones pilis
Įkelta:
2021-01-18
Paskutiniame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje pritarta partnerystės projektui, pagal kurį savivaldybė perduotų objektą investuotojui, kuris pilyje įrengtų viešbutį, restoraną ir konferencijų centrą. Tokia idėja galėtų būti įgyvendinta per keletą metų.
Nuotrauka
butai
Įkelta:
2021-01-16
Jau ne vienerius metus Tauragėje kalbama, kad naujakuriams Tauragėje susirasti nuomojamą būstą yra tikras iššūkis. Dažnai nuomininkai turi gerokai patuštinti kišenes, konkurencija tarp nuomininkų – didelė. Ja pasinaudoja ir sukčiai, viliodami iš patiklių žmonių pinigus. Tačiau nutinka ir taip, kad nukenčia ir nuomotojai – vaizdai, kuriuos jie pamato išsikrausčius nuomininkams, kartais priverčia žiaukčioti. „Tauragės žinioms“ teisininkas Deivis Valiulis atskleidė, ką reikėtų žinoti nuomojantis ar nuomojant būstą.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-01-13
Vos pradėjusi dirbti pagal individualią veiklą jauna kosmetologė liko be nieko, kai paskelbus karantiną teko uždaryti grožio salonus. Mergina baigė įvairius kursus, jaunimo integracijos į darbo rinką programą, sumokėjo už darbo vietą salone. Užimtumo tarnyba aiškina, kad kiekvieną atvejį sprendžia individualiai, bet realybėje situacija kitokia. Mokesčius mokėti reikia, o pajamų gauti neįmanoma.
Nuotrauka
alantas
Įkelta:
2021-01-12
Pandemija stipriai paveikė tiek asmeninį žmonių gyvenimą, tiek verslą ir šalies ekonomiką. Valstybinė mokesčių inspekcija neseniai paskelbė sąrašą įmonių, kurios nukentėjo nuo COVID-19 – Tauragės apskrityje tokių įmonių per tūkstantį. Dalis kalbintų verslininkų sako, kad kol kas nepatogumų didelių nėra, bet kaip bus ateityje, jei karantinas užsitęs, kol kas sunku pasakyti.
Nuotrauka
plovykla
Įkelta:
2021-01-01
Londone (Didžioji Britanija) gyvenantis Vaidas savo gimtojo krašto nepamiršo ir investavo į automobilių plovyklą. Sako, norėjo pakeisti tautiečių požiūrį į automobilių priežiūrą. Ir lokacija pasirinkta ten, kur plovyklos Tauragėje nebuvo. „Būsiu patenkintas, jei pavyks pritraukti nuolatinių klientų“, – pasakoja pašnekovas.
Nuotrauka
pilaite
Įkelta:
2020-12-31
Pilaitės namai – tai naujas gyvenamųjų namų kvartalas Tauragėje, kylantis visai šalia miesto. Šiuolaikiški, ekologiški A+ energinės klasės namai nuo Tauragės miesto centro nutolę vos 3 km, suprojektuoti ir jau pradėti statyti. Šis projektas, kaip žada jį įgyvendinančios Nekilnojamojo turto agentūros direktorius Giedrius Stanevičius, leis miesto žmogui mėgautis gamtos ramybe. O to ieškančių išties nemažai.
Nuotrauka
pagramantis
Įkelta:
2020-12-29
Per pastaruosius penketą metų Tauragėje uždaryta arba reorganizuota 16 įvairių švietimo įstaigų. Tačiau atsiranda kita tendencija. Visuomenei senstant senelių globos namuose vietų darosi vis sunkiau surasti. Vis dažniau po reorganizacijos tuščiuose mokyklų pastatuose įsikuria senoliai.
Nuotrauka
mokomoji
Įkelta:
2020-12-29
Vyriausybė, atsižvelgdama į nepalankią COVID-19 situaciją Lietuvoje, prieš šventes priėmė sprendimą laikinai uždrausti transporto priemonių vairavimo praktinius mokymus.