2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Miegamojo komplektai – svarbiausi baldai miegamajam

  • Įkelta: 2019-11-12

Foto: Pixabay.com

Miegamasis – kambarys, kuris mus palydi prieš miegą ir pasitinka ryte. Tai vieta, kuri jus nuteikia poilsiui, numalšina stresą ir paruošia miegui vakare, o ryte suteikia kuo pozityvesnę nuotaiką bei energiją. Todėl miegamasis turi būti ne tik labai švarus, tvarkingas, bet ir tinkamai suplanuotas. Miegamojo komplektai susideda iš 4-6 baldų – dažniausiai tai yra viskas, ko reikia. Vis dėlto, žmonės mėgsta miegamojo komplektus gerokai praplėsti ir visai nereikalingais, netgi trikdančiais, daiktais, todėl šįkart pakalbėsime apie būtinus ir apie kenkiančius daiktus.

Būtini miegamojo baldai

Miegamasis nebus miegamasis be lovos ir spintos – tai yra savaime suprantama. Nedideliuose būtų miegamuosiuose labai dažnai galima rasti tik lovą, spintą ir, galbūt, mažą spintelę prie lovos krašto.

Vis dėlto, jeigu miegamajame vietos turite daugiau, reikėtų įsigyti ir keletą kitų baldų, kurie stipriai palengvina kasdienybę:

  • Komoda – tai yra mažesnė spinta. Spinta reikalinga įvairiems rūbams, striukėms, batams, tačiau komodos reikia kojinėms, apatiniam trikotažui, rankšluosčiams, šalikams ir t.t. Net jeigu rūbų neturite daug, daug vietos reikalauja kita atributika.
  • Didelis veidrodis – vonios kambaryje dažniausiai yra tik nedidelis veidrodis veido priežiūrai. Todėl labai patogi idėja yra pastatyti didelį veidrodį miegamajame, kad galėtumėte matyti save visu ūgiu ir taip greičiau bei patogiau suplanuoti aprangą.
  • Darbo stalas su kėde – miegamasis visada yra ramiausias kambarys, todėl tai puiki vieta skaitymui, ramiam poilsiui ar darbui. Jeigu savo miegamajame neturite vietos stalui su kėde, tada įtalpinkite bent sofą ar fotelį prisėdimui.

Nekreipkite daug dėmesio į smulkmenas ir nesileiskite į smulkias dekoracijas miegamajame – stenkitės išlaikyti atpalaiduojančią, švarią ir erdvią aplinką.

Foto: Pixabay.com

Kai kurie daiktai – blogis miegamajame

Yra keletas daiktų, kuriuos miegamajame laikome kiekvieną dieną, tačiau jų reikėtų atsisakyti. Pavyzdžiui, televizorius – galbūt tai tik pašiepėte, tačiau televizoriaus žiūrėjimas, kaip ir naudojimasis telefonu, prieš miegą trikdo visam nakties poilsiui. Taip pat visada stenkitės palaikyti tvarką ir kambaryje nepalikti išmėtytų drabužių. Tai kenkia psichologiškai – pabandykite dirbti prie tvarkingo ir netvarkingo stalo, tada pastebėsite, kad tvarka daro didžiulį skirtumą.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt. Čia siūlomi įvairių rūšių miegamojo komplektai ir kiti baldai internetu – suplanuokite rytojaus miegamąjį jau dabar!

 

Visoje Lietuvoje maitinimo paslaugas teikianti VŠĮ „Bruneros“ maitina ir Tauragės ugdymo įstaigų mokinius. Rengdama konkursus ir remdama įvairius projektus įmonė prisideda prie sveiko maitinimosi įpročių formavimo. Mokyklose įdiegta elektroninio atsiskaitymo sistema ne tik patogi, bet ir moko moksleivius atsakingai leisti pinigus.

Spalio viduryje boulingo takelius iš kavinės-užkandinės „Boulingas“  išmontavęs UAB „Bacas“ ieško salės nuomininkų. Kol kas didžiule erdve domisi tik kitų miestų verslininkai.

Galų gale paaiškėjo, kas įsikurs jau kuris laikas tuščiose patalpose Gedimino gatvės 22-uoju  numeriu pažymėtame pastate, kuriame anksčiau buvo „Maximos“ prekybos centras. Po rekonstrukcijos čia kelius numins automobilininkai – mat persikels „Autoaibė“. Tiesa, dar negreit.

Vytauto gatvėje įsikūrusi picerija „Kings pica“, pavasarį minėjusi pirmąjį gimtadienį, pereina į kitas rankas. Sandoris jau įvyko – nuo šiol ji priklauso Mindaugui Mančui. Jis teigia apie tokį verslą svajojęs seniai ir žada permainų. Pirmiausia trumpėja pavadinimas – jame lieka tik žodis „Kings“. Keisis ir interjeras, ir meniu. Tiesa, ne iš karto.

Atrodytų, stilingos aprangos parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau kai prireikia konkretaus drabužio, jį rasti dažnai būna nelengva. Ypač jei figūra nestandartinė arba norisi ko nors išskirtinio. Tikru išsigelbėjimu gali tapti audinių parduotuvė. Tokia parduotuvė, pavadinta „Miletos audiniai“, jau keletą metų veikia J. Tumo-Vaižganto gatvėje. Čia itin platus audinių, įvairių priedų siuviniams pasirinkimas, yra net ir gatavų drabužių, be to, įsigijus audinį nebeteks blaškytis ieškant siuvėjos – parduotuvė gali pasiūlyti ir siuvimo paslaugas.