2020 Balandžio 03 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Duris atveria dar viena vietelė, kur bus galima paskanauti kokteilių

  • Įkelta: 2019-11-19

Krautuvėlės savininkė ką tik grįžusi su balionais. Autorės nuotrauka

Vytauto g. 62 patalpose, greta „Donerinės",​ renkami baldai, prie įėjimo kabinami balionai – šiandien duris atvers konditerijos gaminių krautuvėlė „Saldi fantazija“. Čia bus galima paskanauti pieno kokteilių, įvairių žele desertų, rūšinės kavos.

Krautuvėlės savininkė Sandra Vaičytė džiaugiasi, jog pavyko įsikurti pačiame miesto centre.

– Patalpų ieškojome gan ilgai, dažniausiai nuomojamos patalpos būdavo toli nuo centro. Vos gavome pasiūlymą įsikurti čia, kaip mat sutikome. Kadangi prekiausime kava, kokteiliais išsinešti, vieta labai svarbi, – sakė moteris.

Anot krautuvėlės savininkės, konditerijos krautuvėlėje siūlomi desertai – be pridėtinių dažiklių, tad ir jų galiojimo laikas gana trumpas. Ateityje planuojama samdyti konditerę ir desertus gaminti vietoje.

Mieste dar kokteiliais prekiaujama „Vilkyškių pieninės“ firminėje parduotuvėje, kavos namuose „ResPublica", toje pačioje gatvėje esančioje „Sweet express" bei kai kuriose kavinėse.

„Tele2“ klientams Kalėdos jau prasidėjo – operatorius skelbia įspūdingas nuolaidas akcijos telefonams ir kompiuteriams su sutartimi įsigyti. Pasiūlymais pasinaudoti galima internetinėje svetainėje www.tele2.lt arba bet kuriame „Tele2“ salone.

Miegamasis – kambarys, kuris mus palydi prieš miegą ir pasitinka ryte. Tai vieta, kuri jus nuteikia poilsiui, numalšina stresą ir paruošia miegui vakare, o ryte suteikia kuo pozityvesnę nuotaiką bei energiją. Todėl miegamasis turi būti ne tik labai švarus, tvarkingas, bet ir tinkamai suplanuotas. Miegamojo komplektai susideda iš 4-6 baldų – dažniausiai tai yra viskas, ko reikia. Vis dėlto, žmonės mėgsta miegamojo komplektus gerokai praplėsti ir visai nereikalingais, netgi trikdančiais, daiktais, todėl šįkart pakalbėsime apie būtinus ir apie kenkiančius daiktus.

Visoje Lietuvoje maitinimo paslaugas teikianti VŠĮ „Bruneros“ maitina ir Tauragės ugdymo įstaigų mokinius. Rengdama konkursus ir remdama įvairius projektus įmonė prisideda prie sveiko maitinimosi įpročių formavimo. Mokyklose įdiegta elektroninio atsiskaitymo sistema ne tik patogi, bet ir moko moksleivius atsakingai leisti pinigus.

Spalio viduryje boulingo takelius iš kavinės-užkandinės „Boulingas“  išmontavęs UAB „Bacas“ ieško salės nuomininkų. Kol kas didžiule erdve domisi tik kitų miestų verslininkai.

Galų gale paaiškėjo, kas įsikurs jau kuris laikas tuščiose patalpose Gedimino gatvės 22-uoju  numeriu pažymėtame pastate, kuriame anksčiau buvo „Maximos“ prekybos centras. Po rekonstrukcijos čia kelius numins automobilininkai – mat persikels „Autoaibė“. Tiesa, dar negreit.