2020 Gegužės 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Kings pica“ pereina į kitas rankas

  • Įkelta: 2019-09-02

Vytauto gatvėje įsikūrusi picerija „Kings pica“, pavasarį minėjusi pirmąjį gimtadienį, pereina į kitas rankas. Sandoris jau įvyko – nuo šiol ji priklauso Mindaugui Mančui. Jis teigia apie tokį verslą svajojęs seniai ir žada permainų. Pirmiausia trumpėja pavadinimas – jame lieka tik žodis „Kings“. Keisis ir interjeras, ir meniu. Tiesa, ne iš karto.

Populiarios picerijos „Kings pica“ savininkai Vilius Stumbra ir Vytautas Merkelis pardavė šį verslą. Paklaustas, kodėl nusprendė atsisakyti populiarios picerijos, V. Stumbra sakė, kad nuspręsta keisti kryptį, o naujam verslui sukurti reikia daugiau laiko. Koks konkrečiai tai bus verslas, vaikinas neatskleidė, tik paminėjo, kad jis nesusijęs su maistu ir gali būti plėtojamas „visame pasaulyje“. Tiesa, Tarailiuose, kavinėje „Fortūna“ įkurta „Kings picos“ maitinimo įstaiga ir toliau lieka jų nuosavybe. Ji dirba nuo 11 iki 16 val. ir tiekia tik dienos pietus.

Žaibiškai mieste išpopuliarėjusi „Kings pica“ picerija pirmiausia viliojo picomis, vėliau išplėtė meniu, jame atsirado keptų šonkauliukų, burgerių, kepsnių, pradėti tiekti dienos pietūs. Picerijoje rengiami ir muzikiniai vakarai.

„Kings picą“ įsigijęs Mindaugas Mančas, šiuo metu dirbantis Šilalėje, modulinių namelių gamybos įmonėje, „Tauragės žinioms“ pasakojo patirties maisto gaminimo srityje neturįs, tačiau idėją turėti tokį verslą nešiojęs jau 10 metų.

– Leisdavau sau pasvajoti apie tokį verslą, tik vis pritrūkdavo laiko. Veiklos žmogus esu, nemėgstu užsisėdėti vietoje. Tad 30-ojo gimtadienio proga, rugpjūčio 22-ąją, ir „pasidovanojau“ sau tokį vargą... – juokavo vaikinas.

Pasak jo, galima sakyti, kad tai bus šeimos verslas – jam labai daug padeda mama ir sesuo.

Paklaustas, ką picerijoje žada keisti, jis sakė, kad pirmieji darbai – šiek tiek atnaujinti gamybines patalpas. Interjerą irgi norėtų atnaujinti, tačiau kol kas kuria viziją, kaip jis turėtų atrodyti. Pavasarį ketina pertvarkyti ir terasą, kad joje būtų smagu leisti laiką. Visi darbuotojai lieka tie patys.

– Pats turiu pomėgį gaminti maistą, iš draugų girdėdavau, kad man neblogai pavyksta, galbūt savaitgaliais ir pats virtuvėje pasisukinėsiu, – svarstė M. Mančas. – Meniu kol kas labai nesikeis, picos išliks, vėliau rudenį mėginsime įvesti įvairesnių patiekalų.

Šiuo metu picerijoje diegiama nauja klientų aptarnavimo programinė įranga, tad čekiuose klientai matys jau sutrumpintą pavadinimą – nebe „Kings pica“, o tiesiog „Kings“.    

M. Mančas atskleidė, kad jau pasirašyta sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir bus teikiamos nuolaidos šeimos kortelės turėtojams: 15 proc. dienos pietums ir 10 proc. kitiems patiekalams.

Atrodytų, stilingos aprangos parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau kai prireikia konkretaus drabužio, jį rasti dažnai būna nelengva. Ypač jei figūra nestandartinė arba norisi ko nors išskirtinio. Tikru išsigelbėjimu gali tapti audinių parduotuvė. Tokia parduotuvė, pavadinta „Miletos audiniai“, jau keletą metų veikia J. Tumo-Vaižganto gatvėje. Čia itin platus audinių, įvairių priedų siuviniams pasirinkimas, yra net ir gatavų drabužių, be to, įsigijus audinį nebeteks blaškytis ieškant siuvėjos – parduotuvė gali pasiūlyti ir siuvimo paslaugas.

Penktąjį gimtadienį pasitinkančios UAB „Šaukštelis“ veiklą drąsiai galima vadinti sėkmės istorija – bendrovei priklausančią kavinę-sušių barą „Šaukštelio studija“, įsikūrusią pačiame miesto centre, tauragiškiai ir miesto svečiai pamėgo jau seniai. Nors verslas klesti, bendrovei vadovaujanti Justina Visockienė sustoti neketina – neseniai ji įsigijo „Vilkyškių pieninės“ franšizę ir perėmė jos firminę parduotuvę, įsikūrusią tame pačiame pastate. „Nuolatinis judėjimas ir yra viena pagrindinių sėkmės sudedamųjų dalių. Varikliukas turi nuolat suktis. Tik sustok, ir kaip mat pajusi, kad kažką praleidai“, – įsitikinusi ji.

Registrų centras skelbia, kad pirmąjį šių metų ketvirtį nekilnojamojo turto (NT) rinka Lietuvoje augo nuosaikiai – sudaryta 6,4 proc. sandorių daugiau nei per praėjusių metų tą patį laikotarpį. Panaši statistika fiksuojama ir Tauragėje, čia ženkliai didėjo parduodamų gyvenamųjų namų skaičius. SEB Banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus Vaido Žagūnio teigimu, tai susiję su augančiu Tauragės ekonominiu aktyvumu, kuris nemažai susijęs ir su plėtojamu Tauragės industriniu parku bei kylančiomis tauragiškių pajamomis.

Dariaus ir Girėno gatvėje, kur veikė saldumynų parduotuvė „Majai“, veiklą pradeda  sportininkams gerai žinomas prekės ženklas „Hummel“. Jo frančizę išsipirkę verslininkai pardavinės laisvalaikio, sporto drabužius ir avalynę.

Klaipėdiečių statybų bendrovė „Minestas“ skelbia, jog jau šią vasarą užbaigs J. Tumo Vaižganto gatvės daugiabučio statybas. Projekte numatyta 60 įvairių dydžių butų, 3 atskiros laiptinės, automobilių stovėjimo aikštelė, apželdinta aplinka ir erdvė vaikams. Redakcijai susisiekus su įmonės direktoriumi Andriumi Eidukevičiumi, šis patikino, kad daugiabutis ne tik baigiamas įrengti, bet ketvirtadalis butų jau parduota. Verslininkas sako, jog šalia miško kylantis pastatas vilioja jaunas šeimas, kurios nori gyventi geresnėmis sąlygomis. Įdomu tai, kad tauragiškiai labiau domisi didesniais butais negu, pavyzdžiui, Klaipėdos gyventojai.