2020 Vasario 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Į Tauragę atkeliavo žinomas prekės ženklas „Hummel“

  • Įkelta: 2019-04-19
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Dariaus ir Girėno gatvėje, kur veikė saldumynų parduotuvė „Majai“, veiklą pradeda  sportininkams gerai žinomas prekės ženklas „Hummel“. Jo frančizę išsipirkę verslininkai pardavinės laisvalaikio, sporto drabužius ir avalynę.

Klaipėdietė Neringa Martinavičiūtė su tauragiškiu Giedriumi Stasiuliu atidaryti sporto prekių parduotuvę ryžosi po to, kai patys įsitikino, jog šio išskirtinio prekės ženklo drabužių ieškoti reikia tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys tauragiškiai rinkosi iš „Nike“, „Adidas“, „Puma“, o nuo šio penktadienio ir „Hummel“.

– Tai danų bendrovė, gaminti labai kokybiškus rūbus. Tai net seniau veikianti įmonė už tą pačią „Nike“. Bet svarbiausia, kad jų produkcijos kokybė atitinka kainą, – teigė G. Stasiulis.

Atidaryti firminę parduotuvę verslininkai nusprendė susiekę su „Hummel“ atstovais. Šie patvirtino, kad tauragiškiams šis prekinis ženklas artimas – daug užsakymų į Žemaitiją keliauja internetu. Kaip tvirtino N. Martinavičiūtė, dabar to daryti nereiks. Bus galima ateiti, pasimatuoti, prireikus pasikeisti į tinkamą dydžio rūbą.

70 kv. m dydžio parduotuvėje jau išdėliota 80 proc. visos pardavimui skirtos produkcijos. Kita dalis artimiausiu metu pasieks Tauragę.

– Norėjome ją atidaryti prieš mėnesį, tačiau pavėlavo naujos kolekcijos pristatymas. Nenorėjome pardavinėti senesnio modelių drabužių ir avalynės, todėl nusprendėme palaukti. Šiuo metu pas mus jau galite rasti ir naujausius vasariškus sportinius batelius, ir šlepetes, – teigė N. Martinavičiūtė.

„Hummel“ parduotuvėje nuo vakar jau galima įsigyti sportinius marškinėlius, liemenes, kelnes, šortus, giedras. Prekės, kurios parduodamos elektroninėje parduotuvėje, atsiunčiamos per dieną.

– Galime aprengti ne tik laisvalaikio drabužiais. Pildysime ir specialius užsakymus, pavyzdžiui, užsakome aprangą visai komandai, didesniam rūbų kiekiui taikomos nuolaidos. Prekiausime ir medaliais bei kitais sporto aksesuarais, – teigė G. Stasiulis.

Verslininko teigimu, vos uždėjus ant pastato sienos lauko reklamą, jie pajuto tauragiškių susidomėjimą. Daugelis teiravosi, ar kainos bus tokios pat, kaip Kaune ar Vilniuje. Esą vietiniai verslininkai dažnai taiko didesnius antkainius nei didmiesčiuose.

– Pagal frančizės įsipareigojimus mes negalime didinti ar mažinti kainų. „Hummel“ yra kaip viena šeimai ir visiems prekybos taškams galioja vienodos taisyklės. Žinoma, atidarymo proga tauragiškių laukia nuolaidos, kurios galios labai trumpai, – pasakojo G. Stasiulis.

Įmonė „Hummel“ Lietuvoje gyvuoja jau nuo 1998 metų. Šio prekinio ženklo aprangą dėvi Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės atstovai, taip pat geriausi šalies rankininkai. Pati pirmoji parduotuvė pasaulyje buvo atidaryta 1923 metais Danijoje. Bendrovė skelbiasi esanti socialiai atsakinga bei dalyvauja įvairiuose projektuose padedant organizuoti sporto renginius neturtingose ar karo nuniokotose šalyse. „Hummel“ ženklo išskirtinis bruožas yra tai, kad jie per tiek metų nepakeitė pagrindinių produkcijos bruožų, bet stengiasi pritaikyti prie šių dienų madų.

Klaipėdiečių statybų bendrovė „Minestas“ skelbia, jog jau šią vasarą užbaigs J. Tumo Vaižganto gatvės daugiabučio statybas. Projekte numatyta 60 įvairių dydžių butų, 3 atskiros laiptinės, automobilių stovėjimo aikštelė, apželdinta aplinka ir erdvė vaikams. Redakcijai susisiekus su įmonės direktoriumi Andriumi Eidukevičiumi, šis patikino, kad daugiabutis ne tik baigiamas įrengti, bet ketvirtadalis butų jau parduota. Verslininkas sako, jog šalia miško kylantis pastatas vilioja jaunas šeimas, kurios nori gyventi geresnėmis sąlygomis. Įdomu tai, kad tauragiškiai labiau domisi didesniais butais negu, pavyzdžiui, Klaipėdos gyventojai.

Aiškėja, kas išdygs J. Tumo Vaižganto ir Gedimino gatvių sankryžoje. „Tauragės žinių“ duomenimis, sklypą pernai įsigijusi „Taura group“ dar šį mėnesį pradės prekybos centro statybas. Naujame daugiau nei 700 kv. m pastate įsikurs Lenkijos drabužių bei namų apyvokos prekių tinklo „Pepco“ prekybos centras.

Praėjusiais metais AB „Vilkyškių pieninė“ atstovai kreipėsi į Tauragės rajono savivaldybės tarybą su prašymu išsinuomoti 99 metams žemės sklypą, kuris ribojasi su dukterine įmone AB „Modest“ Gaurės g. ir Gedimino gatve. Planuojamos investicijos buvo patvirtintos, kaip regioninės svarbos projektas. Praėjusią savaitę savivaldybėje lankęsis pieninės generalinis direktorius Gintaras Bertašius dar kartą patvirtino, jog rengia projektą, kuris bus dar didesnis ir sudėtingesnis už neseniai iškilusį išrūgų perdirbimo cechą.

Žaibiškai mieste išpopuliarėjusios picerijos „Kings pica“ savininkai Vilius Stumbra ir Vytautas Merkelis šią savaitę užbaigė planuotą verslo plėtros etapą. Tarailiuose, prieš tai ilgai veikusioje kavinėje „Fortūna“, jie atidarė maitinimo įstaigą, kuri teiks dienos pietų pasiūlymus.

Tauragė tapo pavyzdžiu daugeliui kitų Lietuvos regionų, kaip derinant vietos valdžios ir verslo veiksmus galima pritraukti investicijų bei kurti naujas darbo vietas. Apie tai kalbėjo ne vienas IQ forumo, kuris vyko ketvirtadienį Tauragėje, dalyvis. Tauragės regiono verslininkams ir sprendimų priėmėjams skirtą konferenciją „Tauragė 2019 – regiono verslo plėtros galimybės“ kartu su Tauragės rajono savivaldybe ir Tauragės apskrities verslininkų asociacija surengė žurnalas IQ. Žurnalo vasario numeryje – straipsniai apie Tauragės regiono aktualijas ir sėkmingai veikiantį verslą.