2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Vietoj „Bratoil“ degalinės – „Circle K“

  • Įkelta: 2018-12-21

„Bratoil“ degalinę, esančią Gedimino gatvėje, Tauragėje, įsigijo degalinių tinklas „Circle K“. Pasak bendrovės atstovės, bendra planuojama investicija į įsigytą degalinę, įskaitant ir jos įsigijimo išlaidas, sieks apie 2,15 mln. eurų. Ketinama iš esmės atnaujinti degalų pylimo zoną, pastatyti naują, gerokai didesnę parduotuvę, įrengti visiškai naują automobilių plovyklą.

Paklausta, kodėl nuspręsta plėstis į Tauragę, degalinių tinklo „Circle K“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Lina Katinė teigė, kad šiuo metu Tauragėje tinklas turi tik automatinę degalinę „Circle K automatas“.

– Nuolat ieškome naujų galimybių plėtrai, todėl susidarius tinkamoms aplinkybėms plėtrą vykdome. Apsisprendę pradėti veiklą naujoje lokacijoje, visada įvertiname, kiek esama infrastruktūra atitinka „Circle K“ tinklo standartus. Šiuo atveju mums svarbu ne tik atnaujinti infrastruktūrą, bet ir atnešti kokybiškai naują aptarnavimo lygio patirtį, nes tikime, jog išplėstinio formato, daug prekių ir paslaugų integruojantis degalinės tipas yra ne vien didžiųjų miestų, bet ir regionų ateitis. Todėl bus rekonstruota ir išplėsta parduotuvė, atskirame pastate įrengta nauja automobilių plovykla, nauja stoginė ir patogiau išdėstytos degalų pompos, atnaujinti požeminiai degalų rezervuarai, – sakė ji.

Pasak L. Katinės, atnaujinta ir iš esmės rekonstruota visapusio aptarnavimo degalinė bus vieno didžiausių Lietuvoje „Plus“ formato, kuris leidžia teikti klientams labai platų paslaugų spektrą, išplečiant jį iki ryte vietoje verdamų sveikų košių, sulčių kokteilių, pietums skirto karšto maisto pasiūlymų. Naujoje automobilių plovykloje transporto priemonės bus plaunamos moderniais, labai minkštais porėto pluošto šepečiais. Planuojamos 3 degalų pylimo kolonėlės ir atskira kolonėlė sunkiasvoriams automobiliams. Bus plečiama ir parkavimo erdvė, įrengtos sėdimosios poilsio vietos degalinės viduje.

Paklausta, kada pradės veikti, įmonės atstovė teigė, jog nepaisant to, kad vyks rekonstrukcijos darbai, degalinė vis tiek veiks. Jau antroje vasario pusėje joje bus prekiaujama miles ir milesPlus degalais. Tiesa, parduotuvės asortimentas bus kiek mažesnis nei įprasta, tačiau pagrindinių prekių, firminės kavos ir karšto maisto bus. Rekonstrukciją ketinama baigti ir visu pajėgumu pradėti dirbti po metų – 2019 metų gruodį.

UAB „Circle K“ Lietuva yra viena mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Šiuo metu „Circle K“ šalyje valdo 87 degalinių tinklą – 75 visapusio aptarnavimo ir 12 automatinių degalinių. „Circle K Tauragė“ bus 88 -oji tinklo degalinė Lietuvoje.

Per metus „Circle K“ tinklo degalinėse Lietuvoje apsilanko apie 24 mln. klientų, 2015–2016 finansiniais metais įmonės pajamos viršijo 350 mln. eurų. Pernai į degalinių tinklo plėtrą Lietuvoje investuota apie 10 mln. eurų.

„Sigitos kepiniai“ – tradicinis šeimos verslas, kurio šeimininkai puoselėja tas pačias vertybes jau 25-erius metus. Šiandien įmonės jubiliejų Sigita ir Albinas Geštautai pasitinka derindami tradicijas ir modernius sprendimus. Praėjusią savaitę duris atvėrė atnaujinta jų produkcijos parduotuvėlė Respublikos g. „Saldumynų namai“, kurioje galima ne tik įsigyti skanėstų šventei, bet ir vietoje užkrimsti, patogiai prisėdus, išgerti arbatos.

Tauragės apskrities verslininkų asociacija, jau penktus metus iš eilės organizuojanti TAVA atviro verslo dienas, lapkričio 5–9 dienomis sukvietė gimnazijų, progimnazijų, vidurinių, pagrindinių mokyklų moksleivius, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais, bei pasidalinti sėkmės istorijomis.

Miesto pakraštyje įsikūręs, nuoseklią plėtrą vykdantis Tauragės industrinis parkas (TIP) pastaruoju metu sulaukia vis daugiau investuotojų dėmesio. Čia veikiančios Australijos-JAV, Švedijos, Danijos, Norvegijos bei lietuviško kapitalo įmonės nuolat plečiasi. Didinamas gamybinių patalpų plotas, investuojama į modernią techniką, kuriamos naujos darbo vietos.

 

Respublikos gatvėje neseniai atidaryta tradicinių lietuviškų skanėstų – šakočių parduotuvė jau kviečia užsukti ir įsigyti ko nors gardaus. Juo labiau, kad jos lentynos nukrautos ne tik įvairaus dydžio ir skonio, įvairiai papuoštais šakočiais, bet ir kitokiais saldumynais – skruzdėlynais, grybukais, sausainiais. Vis dėlto svarbiausia prekė čia – būtent šakočiai: juos jau 20 metų kepa parduotuvės savininkės Ligitos Kužmarskienės įmonė, įsikūrusi Šilutėje.

Tauragėje įsikūrusiame nedideliame ceche gimsta mielos ir spalvingos tortų dekoracijos, keliaujančios po visą pasaulį. „Nojaus kepykla“ – pirmoji ir didžiausia tortų papuošimų gamintoja Lietuvoje, kurios įkūrėjai verslo idėją parsivežė iš emigracijos. Kad kiekviena šeimininkė pasijustų kepėja ir ypatinga proga nustebintų artimuosius puošniu tortu – tokia „Nojaus kepyklos“ misija.