2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Nauja drabužių parduotuvė „Notilė“ dirbs be išeiginių

  • Įkelta: 2018-04-10

Atėjus pavasariui atnaujinti moteriškų, vyriškų ir vaikiškų drabužių garderobą kviečia „Notilė“. Vasario 16-osios gatvėje įsikūrusi nauja parduotuvė prekiauja iš Anglijos parvežtais kokybiškais drabužiais, avalyne, žaislais. Ir turbūt vienintelė Tauragėje – dirbs net sekmadieniais. 

Išaugo iš internetinės prekybos

Parduotuvės  savininkė Ingrida Šimaitienė kartu su vyru šiuo metu gyvena ir dirba Anglijoje, Schuntorpe mieste. Tačiau planuoja sugrįžti į Lietuvą. Nuosavas verslas – garantas, sugrįžus gimtinėn, turėti pajamų šaltinį.

– Jau kelis metus Anglijoje per išpardavimus pirktais drabužiais prekiauju internetu. Jaučiu didelį tauragiškių susidomėjimą, turiu nemažą nuolatinių pirkėjų ratą, todėl nutariau pradėti verslą. Susiradome patalpas ir va, atidarėme parduotuvę. Tikiu, kad ji prigis ir taps mėgstama, – optimistiškai kalbėjo, kol kas tik trumpam, iš Anglijos į Lietuvą sugrįžusi I. Šimaitienė.

Atidarymo proga – keksiukai

Vasario 16-osios gatvėje, 3 numeriu pažymėtame name įsikūrusi „Notilė“ pirkėjų laukia nuo antradienio. Atidarymo proga parduotuvės prieigas puošia balionai, o pirmieji pirkėjai vaišinami keksiukais, saldainiais.

Naujoji parduotuvė už patrauklią kainą siūlo drabužius visai šeimai. Prekiauja vaikiškais marškinėliais, sportinėmis kelnėmis, striukėmis, suknelėmis, timpomis, apatiniu trikotažu, avalyne;  moteriškais ir vyriškais rūbais.

– Turime ką pasiūlyti ir didesnių apimčių moterims. Žadame prekiauti ir originaliais rūbais, – apie prekių asortimentą kalbėjo I. Šimaitienė ir pridūrė, kad parduotuvėje galima rasti iš Anglijos parvežtų rankšluosčių, kosmetinių, papuošalų; lagaminų vaikams ir suaugusiems. Taip pat  pigesnių geros kokybės sauskelnių, drėgnų servetėlių kūdikiams, buteliukų, žaislų ir įvairiausių mielų smulkmenėlių namams.

Įrengta ir atskira dėvėtų rūbų zona. Ateityje prekių asortimentą ketinama plėsti.

– Tikimės, kad pirkėjams patiks ne tik prekių asortimentas, bet ir kainos.  Pavyzdžiui pavasarinę striukytę berniukui galima įsigyti ir už 7,60 Eur, mergaitišką suknutę – už 7,80 Eur, marškinėlius – už 5–6 eurus, timpas – už 6,20 Eur, – kainas  vardijo „Notilės“ savininkė

Dirbs be išeiginių

Parduotuvė „Notilė“, pirkėjų patogumui, balandžio mėnesį ketina dirbti be išeiginių. Pirmadienį ir penktadienį – nuo 8 iki 18 val., šeštadienį – nuo10 iki 14val., o sekmadienį – nuo 11 iki 14 val. Vėliau parduotuvės darbo laikas gali būti koreguojamas, atsižvelgiant į pirkėjų srautą.

Užs. Nr. 40

Kitą savaitę verslo ir eksporto skatinimo organizacija „Versli Lietuva“ Tauragėje įsteigs trečiąjį šalyje bendradarbystės centrą „Spiečius“. Tai – jauno verslo vystymosi skatinimo centrai, pritaikyti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus. Naujos patalpos bus pritaikytos „freelanceriams“, kurie nemokamai galės naudotis kompiuterizuota darbo vieta ir specialistų konsultacijomis.

Žvejybos tinklų gamybos įmonė UAB „Egersund Net“ jau įgyvendina naujo profesinio mokymo – pameistrystės programą.  Po „Saugaus darbo garanto“ (SDG) ir įmonės vykdytų mokymų, 10 asmenų sėkmingai įsidarbino pagal neterminuotas darbo sutartis, skelbia Teritorinė darbo birža.

Prieš šešis metus atsidariusią piceriją „Piri piri“ šiuo metu valdo nauja savininkė Edita Acas. Ryžtinga moteris tikina, kad per metus spėjo pakeisti įmonės personalą, išplėsti meniu ir net perkėlė verslą į erdvesnes patalpas. „Viską darome dėl klientų: čia daugiau vietos automobiliams, saugiau vaikams, erdviau pietaujantiems,“ – tikino verslininkė.

Pavasarinė sėja jau ant nosies ir rūpestingi daržininkai bei sodininkai parduotuvėse žvalgosi sėklų, substratų, trąšų. Gausų sodo prekių asortimentą siūlo prieš dvi savaites Šilalės gatvėje duris atvėrusi nauja parduotuvė  „Kad augtų ir  žydėtų“. Parduotuve mamai rūpintis padeda 26 metų tauragiškė Greta Kavaliūnaitė, kuri  gerovę Vokietijoje iškeitė į meilę Lietuvai.

 

Prasidėjo antrasis Tauragės rajono savivaldybės su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Verslo praktikų centru inicijuoto projekto „Creativity Lab“ ciklas, kuriuo siekiama ugdyti moksleivių asmenines kompetencijas. Prie projekto prisijungė nauji įvairių sričių specialistai, nusprendę pasidalinti savo patirtimi.