2019 Kovo 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Duris atvėrė paslaugų centras automobiliams

  • Įkelta: 2018-03-20
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Praėjusį pirmadienį Tilžės pl. 10 atidarytas naujas autoservisas-parduotuvė „Autrida“ bei rankinė automobilių plovykla „Stymita“. Verslo idėja tauragiškiams Donatui Klumbiui ir Remigijui Visockiui kilo iškart sužinojus apie strategiškai patogioje vietoje, ties magistraliniu keliu Šiauliai-Kaliningradas, nuomojamas patalpas. Vaikinai subūrė profesionalų kolektyvą, servisą aprūpino naujausiais įrankiais bei technologijomis, o klientų patogumui įrengė laukimo zoną.

Darau tai, ką moku geriausiai

Neseniai surengtu oficialiu atidarymu į automobilių aptarnavimo rinką įsiliejo autoservisas „Autrida“. Direktorius D. Klumbys džiaugiasi, kad įgyvendino nuosavo autoserviso idėją. Nuo paauglystės dienas leidęs garaže ir remontavęs pavienius automobilius, kiek vėliau pradėjęs automobilių prekybos verslą, Donatas sako: „darau tai, ką moku geriausiai – visa tai buvo mano gyvenimo tikslas“. Įrengiant autoservisą-parduotuvę, daug dėmesio skirta moderniai serviso įrangai bei plačiam prekių asortimentui. Direktorius neslepia, kad investuota nemažai ir greito pelno nesitiki, tačiau vadovaudamasis taisykle „svarbu patenkintas klientas“, vyras pasikliauja sėkme.

Išskirtinis patogumas – viskas vienoje vietoje

„Autridoje“ atliekami visi automobilių ir mikroautobusų remonto darbai – nuo padangų montavimo iki kapitalinio variklio remonto, visų elektros gedimų nustatymo-šalinimo, stiklų keitimo ir paruošimo valstybinei techninei apžiūrai. Klientų ir darbuotojų komfortui greta įkurta ir automobilių detalių parduotuvė, kurioje gauti reikiamą dalį galima čia ir dabar, o užsakant autodetalę, ji pristatoma per 24 val.

Vairuotojų patogumui veikia ir automobilių plovykla „Stymita“, kurios privalumas – rankinis valymas bei plovimas garais. Plovykla teikia paslaugas nuo paprasto plovimo be sausinimo iki cheminio salono valymo ir netgi automobilių kėbulų poliravimo. Vienu metu bus teikiamos paslaugos 2 automobiliams.

„Mūsų išskirtinumas – garų technologija (EKO) paremtas valymas, kurio metu naudojamas minimalus kiekis chemijos. Šia technologija valome netgi vaikų automobilines kėdutes. Taip pat planuojame teikti vaškavimo bei automobilių paviršių dengimo nanodalelių technologija paslaugas,“– pasakojo plovyklos vadovas R. Visockis.

Savininkai teigia, kad daugiausiai dėmesio skiria kokybei bei kliento patogumui.

„Kad klientams neprailgtų laukimas atliekant smulkius remonto darbus ar plaunant automobilį, įkūrėme poilsio zoną, kurioje bus minkštos sėdimos vietos, kavos aparatas, spauda bei belaidis internetas,“ – teigė D. Klumbys.

Kvalifikuoti darbuotojai

Autoservise ir jo administracijoje dirba 4 žmonės bei pats savininkas D. Klumbys, plovykloje šiuo metu pluša tik pats vadovas, kuriam, greitu metu talkins 4 darbuotojai. Nors dažnai tokių paslaugų teikėjai skundžiasi kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, D. Klumbys teigia šią problemą išsprendęs konkurencingu atlygiu už darbą:

„Pasiūlėme padorią algą, tad problemų nebuvo. Kaip ir daugelyje įmonių, pas mus yra galimybė užsidirbti ir daugiau. Darbo sąlygos tikrai geros. Kiekvienas automechanikas turi savo erdvę su atskiru keltuvu (kurių yra 3), yra 2 atskiri keltuvai padangų montavimui-balansavimui, kurie įrengti nuošaliau nuo mechanikų“.

Jeigu būtinas skubus problemos sprendimas, meistrai pasiruošę dirbti 24 val. per parą.

„Jei yra poreikis, automobilis bus remontuojamas skubiai, net savaitgalį,“ – teigė autoserviso direktorius. Jam antrino ir plovyklos savininkas R. Visockis, teigdamas, kad šiltuoju sezonu dirbs ir sekmadieniais.

Patogi vieta

Įsikūrusių automobilių remonto ir priežiūros įmonių vadovai teigia, kad jų vieta strategiškai ypatingai patogi. Sužinoję, kad buvusį naudotų automobilių dalių įmonės „Džiugrita“ pastatą nupirkę nauji savininkai nuomoja patalpas, suskubo įsikurti būtent ten.

„Vieta tikrai gera, ties magistraliniu keliu Šiauliai-Kaliningradas, susisiekimas su miestu patogus, o atvykus pas mus – nėra problemos, kur pastatyti automobilį. Turime didelę stovėjimo aikštelę klientams bei jų paliktiems automobiliams,“ – teigė D. Klumbys.

Verslininkas pridūrė, jog autoserviso, parduotuvės ir automobilių plovyklos komplekse maloniai laukiami su didesnėmis ar mažesnėmis automobilių problemomis susidūrę klientai – jas ryžtingai pasiruošę spręsti patyrę meistrai.

Prieš savaitę Vytauto gatvėje, 91 numeriu pažymėtame name duris atvėrė picerija „Kings pica“ . Tauragiškių širdis nauja maitinimo įstaiga bandys užkariauti jau gerai pažįstamais skoniais ir visiškai naujomis, dar niekur neragautomis picomis bei burnoje tirpstančiais šonkauliukais.  

Kasmetiniuose Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamuose apdovanojimuose, kurie atspindi šalies įmonių sėkmingą veiklą, eksporto plėtrą, įvertinta AB „Vilkyškių pieninė“ įmonių grupė. Bendrovės generaliniam direktoriui įteiktas apdovanojimas už sėkmingus praėjusių metų eksporto rezultatus, kurie išaugo 40 proc. 

2013-aisiais įsikūręs Tauragės odontologijos centras (TOC) metų įmonės apdovanojimuose buvo pripažintas geriausia 2017-ųjų paslaugų sektoriaus įmone. Jo vadovas Laurynas Jarutis džiaugiasi gausėjančiu įmonės kolektyvu, inovatyvia įranga, planais persikelti į naujai statomą „Šimtmečio“ verslo centrą bei augančia bendrovės apyvarta, kuri jau keletą pastarųjų metų siekia iki pusės milijono eurų. Geriausios metų įmonės vardą TOC pelnė ne tik už augančius tiesioginės veiklos rodiklius, bet ir už labdaringą veiklą – per pastaruosius metus įmonė mecenavo nemažai Tauragėje vykusių renginių. Odontologas-burnos chirurgas L. Jarutis „Tauragės žinioms“ papasakojo ne tik apie besiplečiantį šeimos verslą, bet ir apie gyvenimo filosofiją, paremtą žmogiškumu, optimizmu ir tradicijų puoselėjimu.

Žiemai parodžius nagus, nuosavų namų savininkai prisiminė jau kiek pamirštą kurą – akmens anglį. Pasak įmonės „Vikuras“  prekybos vadovo Tauragėje Romualdo Stasyčio, per šalčius pardavimai išaugo taip, kad anglies nespėta fasuoti.

Trečiadienį švenčiant Tarptautinę gimtosios kalbos dieną Kultūros ministerijoje apdovanoti gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso laureatai. Iš daugiau nei 11 tūkst. praėjusiais metais įregistruotų įmonių, į gražiausiųjų penkioliktuką pateko dvi tauragiškių valdomos bendrovės.