2018 Gruodžio 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Sužinokite, koks pastatas išdygs vietoje nugriauto prieškario laikų namo

  • Įkelta: 2017-12-30

Romualdo Vaitkaus nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Rugsėjo pabaigoje Vasario 16-osios bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje stovėjęs medinis namas virto griuvėsių krūva. Nuo to laiko sklype vyksta intensyvūs aplinkos tvarkymo ir statybos darbai. Sklypo valdytojai jau skelbia, koks pastatas išdygs nugriautojo vietoje. Projektas pavadintas verslo centru „Šimtmetis“.

Kaip skelbiama specialiai projektui sukurtoje interneto svetainėje simtmeciocentras.lt, planuojama statybos darbų, kuriuos vykdo UAB „Tiksli statyba“, pabaiga – 2018 m. III ketvirtis. Tačiau jau dabar siūloma nuomotis komercinės paskirties patalpas – nuo 126 kv. m iki 320 kv. m, o dėl galimybės išsinuomoti mažesnes patalpas kviečiama kreiptis nurodytais kontaktais).

„Šiame itin energetiškai efektyviame pastate galime pasiūlyti išsinuomoti komercinės paskirties patalpas. Patogi vieta mieste, didelė automobilių parkavimo aikštelė bei klasika dvelkiantis pastato fasadas tinkamai reprezentuos Jūsų verslą,“ – svetainėje vardijami būsimo pastato privalumai.

Pateikiamas ir patalpų planas bei projekto vizualizacija. Kviečiame žvilgtelėti į ateityje miesto pastatų ansamblį papildysiančio statinio viziją. Plačiau apie būsimą verslo centrą – penktadienio laikraštyje.

Verslo centro „Šimtmetis“ vizualizacija 

 

Atsižvelgiant į savivaldybių ir valstybės institucijų metinius pasiekimus kuriant verslui palankią aplinką, VšĮ „Versli Lietuva“ kiekvienais metais kviečia Lietuvos valstybes ir savivaldybių institucijas į renginį „Institucijų apdovanojimai“. 

UAB Tauragės šilumos tinklai centralizuoto šilumos tiekimo (CŠT) sistemoje didelė dalis šilumos tiekimo tinklų yra seni, nusidėvėję, juose patiriami dideli šilumos energijos nuostoliai, sąlygojantys didesnes šilumos gamybos sąnaudas. Norint pagerinti jų patikimumą, būtina atlikti šilumos tiekimo tinklų plėtros darbus. Šiuo tikslu numatoma įgyvendinti investicijų projektą, pasinaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama, kurio metus bus paklota 1685 metrai naujų šilumos tiekimo trasų, sujungiant hidrauliškai atskiras CŠT sistemas ir prijungiant naujus vartotojus. 

Mažosiose savivaldybėse įsikūrusiems verslininkams vietos rinkoje neretai tampa per ankšta. Tai ypač aktualu įmonėms, gaminančioms nišinius produktus. Sėkmingų pavyzdžių, kaip įmonės išauga ir suklesti atrasdamos užsienio pirkėjų, yra ir Tauragėje. 

Šiauliečiai džiaugiasi atradę verslo strategiją, kuri leido ne tik padidinti darbo našumą, bet ir sumažinti įmonėje sunaudojamų žaliavų kiekį. „Metų pradžioje priimtas sprendimas pasinaudoti Europos Sąjungos (ES) investicine priemone „Eco-inovacijos LT+“ buvo visapusiškai naudingas bendrovės ateičiai – tapome ne tik „draugiški“ aplinkai, bet ir technologiškai inovatyvesni, taip pat išaugo įmonės produktų paklausa“, – sako bendrovės „Putokšnis“ administracijos vadovė Dovilė Šteimantienė.

Prasidėjo konferencija jaunam verslui
  • Įkelta: 2017-11-17

Šiandien vyksta dar viena verslo konferencija Tauragėje. Į praktinę diskusiją pasisemti žinių kviečiami pradedantieji ar tik besirengiantys kurti įmones smulkieji verslininkai. Renginio organizatorius Andrius Laucius džiaugiasi, jog pavyko prisikviesti žinomą nekilnojamojo turto rinkos analitiką, tauragiškį Arnoldą Antanavičių. Ekspertai papasakos, kaip išnaudoti rinkodaros priemones, taip pat apie nekilnojamojo turto rinkos sąveiką su verslu bei apie galimybes pasinaudoti įvairiomis verslo rėmimo priemonėmis.