2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Skelbia parduodantys verslą

  • Įkelta: 2017-08-16

Daivos Kybartienės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragiškių pamėgta kavinė-užkandinė „Ponas koldūnas“, įsikūrusi autobusų stotyje, uždaryta. Ant maitinimo įstaigos durų kabantis lapelis informuoja, kad užkandinė dirbs nuo rugsėjo 1 dienos.

„Ponas koldūnas“ liepos pabaigoje savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje dalijosi verslo pasiūlymu. Buvo skelbiama, kad kavinė parduodama, o po kelių dienų pasirodė informacija, kad  „Ponas koldūnas“ iki rugsėjo 1 dienos atostogaus. Šį faktą byloja ir ant maitinimo įstaigos durų  kabantis lapelis. Sužinoti tikrųjų kavinės savininkų planų nepavyko, mat maitinimo įstaigos vadovė  išvykusi į užsienį, o su žiniasklaida bendrauti atsisakė.  

Klientų pamėgtoje kavinėje „Ponas koldūnas“ buvo galima paskanauti ne tik kelių rūšių koldūnų, bet ir paragauti sriubos, cepelinų, žuvies, mėsos kepsnių, kugelio ir kitų patiekalų. Prieš tai šioje vietoje veikė kavinė „Vėjelis“, kuri, nesugebėjusi įsitvirtinti rinkoje, užsidarė.

Rekvizitai.lt duomenimis, liepos mėnesį UAB „Ponas koldūnas“ dirbo 5 apdraustieji asmenys, įmonė įsiskolinimų neturi. Pagal pateiktus duomenis, bendrovės apyvarta 2016 metais siekė nuo 20 iki 30 tūkst. Eur.

Prezidento gatvėje, 50 numeriu pažymėtame name, greitu metu duris atvers modernus, europietiškos virtuvės restoranas „Prezidento 50“. Šiuo metu dėliojami paskutiniai  akcentai – renkama darbuotojų komanda, atliekami baigiamieji remonto darbai, derinamas meniu.

Nuo šiandien picerija „Star Pizza“ lankytojų laukia naujoje vietoje – Bažnyčių gatvėje, 20 numeriu pažymėtame name. Kavinėje bus galima įsigyti ant akmens keptų mėsos didkepsnių.

Viena didžiausių kepyklų Vakarų Lietuvoje „Molupis ir ko“ atsisako nuosavų parduotuvių tinklo. Kaip pranešama, nuo šiol 14 parduotuvių valdys mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, 2 – UAB „Šilutės prekyba“ ir 4 – V. Vilkiaus įmonė. Už gautas investicijas bendrovė ruošiasi atnaujinti jau prekyboje esančią produkciją.

Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems ten triūsusiems asmenims.