2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Picerija lankytojų laukia naujoje vietoje

  • Įkelta: 2017-08-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nuo šiandien picerija „Star Pizza“ lankytojų laukia naujoje vietoje – Bažnyčių gatvėje, 20 numeriu pažymėtame name. Kavinėje bus galima įsigyti ant akmens keptų mėsos didkepsnių.

Picerijos savininkas Aivaras Pažereckas pasakojo, kad naujosios patalpos erdvesnės – apie 100 kvadratinių metrų su terasa, kuri ypač įspūdingai, apšviesta deglų, atrodo tamsiu paros metu. Į naujas patalpas persikėlusi picerija klientams pasiūlys ir įvairesnį meniu.

– Tauragiškiams pasiūlysime ne vien picas, bet ir sriubas, salotas, taip pat pristatysime ypatingą naujovę – ant 400 laipsnių įkaitinto akmens keptą jautienos kepsnį (angl. steak). Kepsnį galės išsikepti patys lankytojai. Toks ant akmens keptas „steikas“ naujiena ne tik Tauragėje, bet ir Lietuvoje. Vienu metu ant akmenų bus galima kepti virš trisdešimt steikų. Vaikų džiaugsmui terasoje pastatytas batutas, picerijos viduje taip pat įrengtas vaikų žaidimo kampelis, –naujoves vardijo A. Pažereckas. 

Picerijoje bus prekiaujama ir Tauragės apskrityje gaminamu alumi.

Picerija eilinėmis dienomis lankytojų  laukia nuo 10  iki 23 val. o savaitgaliais nuo 10 iki 24 val. „Star Pizza“ – ne vienintelė verslininko įkurta maitinimo įstaiga Tauragėje. 2014 metų pabaigoje Dariaus ir Girėno gatvėje duris atvėrė užkandinė „Sumuštinių baras“. 

„Tauragės žinių“ albumo nuotraukos

Viena didžiausių kepyklų Vakarų Lietuvoje „Molupis ir ko“ atsisako nuosavų parduotuvių tinklo. Kaip pranešama, nuo šiol 14 parduotuvių valdys mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, 2 – UAB „Šilutės prekyba“ ir 4 – V. Vilkiaus įmonė. Už gautas investicijas bendrovė ruošiasi atnaujinti jau prekyboje esančią produkciją.

Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems ten triūsusiems asmenims.

Kaip pradėti verslą? (2)
  • Įkelta: 2017-07-21

Norint sukurti nuosavą verslą neužtenka tik geros idėjos ir ambicijų. Turint aiškų tikslą, konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, ieškant informacijos ir kovojant už idėją, verslo kūrimas gali tapti nauja pradžia, galimybėmis ir patyrimais. 

Salone „Grožis jums“, įsikūrusiame Dariaus ir Girėno gatvės 20-tuoju numeriu pažymėtame name dirbanti plaukų stilistė Laura Zaleckienė savo klientus nusprendė palepinti netradiciniu būdu. Moteris surengė vyrų šukuosenų fotosesiją, kuria norėta parodyti, jog ir vyriški kirpimai gali būti madingi, be to, ir vyresnio amžiaus vyrai gali būti modeliais ir išreikšti save per stilių.