2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Į autoservisą investuos virš 600 tūkstančių eurų

  • Įkelta: 2017-07-26
Pramonės gatvėje kaip ant mielių kyla UAB „Ginara autoservisas“. Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pramonės gatvėje, didelėje 70 arų teritorijoje, kyla galingas 1000 kv. m ploto pastatas. Jame rudenį įsikurs UAB „Ginara autoservisas“.

Bendrovės vadovas Remigijus Mickus „Tauragės žinioms“ teigė, kad tauragiškiams gerai žinomas „Ginara autoservisas“ Pramonės gatvėje 28A veikia nuomojamose patalpose, todėl nuspręsta įsigyti sklypą ir pasistatyti nuosavas dirbtuves.

– Įsigijau sklypą ir pavasarį pradėjome statyti paslaugų paskirties pastatą. Statybos darbus vykdo UAB „AVA statyba“. Rudenį iš nuomojamų patalpų persikelsime į nuosavas, erdvias 1000 kv. m patalpas. Naujoje vietoje vykdysime tą pačią veiklą – remontuosime įvairų transportą, vilkikus. Naujos bus ne tik pastato sienos, bet ir autoserviso įranga. Teks pasisamdyti ir dar du papildomus darbuotojus. Nemokančius apmokysime, – paaiškino bendrovės vadovas R. Mickus.

Pašnekovas atskleidė, kad statybų darbai bendrovei atsieis 622 tūkstančius eurų.

Rekvizitai.lt duomenimis, įmonės metinė apyvarta viršija 500 tūkst. Eur. „Ginaros“ autoservise šiuo metu dirba 15 darbuotojų.

Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems ten triūsusiems asmenims.

Kaip pradėti verslą? (2)
  • Įkelta: 2017-07-21

Norint sukurti nuosavą verslą neužtenka tik geros idėjos ir ambicijų. Turint aiškų tikslą, konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, ieškant informacijos ir kovojant už idėją, verslo kūrimas gali tapti nauja pradžia, galimybėmis ir patyrimais. 

Salone „Grožis jums“, įsikūrusiame Dariaus ir Girėno gatvės 20-tuoju numeriu pažymėtame name dirbanti plaukų stilistė Laura Zaleckienė savo klientus nusprendė palepinti netradiciniu būdu. Moteris surengė vyrų šukuosenų fotosesiją, kuria norėta parodyti, jog ir vyriški kirpimai gali būti madingi, be to, ir vyresnio amžiaus vyrai gali būti modeliais ir išreikšti save per stilių.

Antradienį įvyko Tauragės rajono savivaldybės organizuojamas verslo idėjų konkursas BIG IDEA. Šeši idėjų kupini tauragiškiai komisijai pristatė verslo modelius, kurie sukurtų naujas darbo vietas ir atneštų pelną.