2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Bankrutuoja „Old Grill“ burgerinė?

  • Įkelta: 2017-07-24
Autorės nuotrauka

Prieš penkis mėnesius su trenksmu dirbti pradėjęs „Old Grill“ burgerių restoranas šiuo metu uždarytas. Iš socialinio tinklo „Facebook“ dingo ir šio restorano puslapis, kuriame buvo patiekiami dienos pietų pasiūlymai ir aprašomos maisto naujienos. Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi šios maitinimo įstaigos darbuotoja, kuri teigė, jog „Old Grill“ ne tik tyliai užsidarė, bet ir neišmoka atlyginimo už birželio mėnesį keturiems ten triūsusiems asmenims.

„Old Grill“ vadovui Vaidui Baršauskui priklausė restoranas ne tik Tauragėje, bet ir Kaune. Ten veikusi burgerinė šiuo metu taip pat uždaryta. Direktoriaus asmeninis telefonas išjungtas, jam prisiskambinti „Tauragės žinių“ žurnalistei nepavyko.

Tauragėje vadybininku dirbęs Indrius Palubeckas, paklaustas apie įmonės veiklą, nevyniojo žodžių į vatą:

– Buvau tik restorano vadybininkas, tačiau jau kuris laikas nebedirbu. Negaliu jums suteikti tikslios informacijos, pats visiškai nieko nežinau, – tikino vyras.

Restorano darbuotoja (vardas ir pavardė redakcijai žinoma) „Tauragės žinioms“ teigė, kad visas kolektyvas laukia atlygio už darbo mėnesį, tačiau jokios informacijos iš vadovo negavo.

– Šiuo metu mūsų kolektyvui neišmokėtos algos už birželio mėnesį. Kiekvieno iš mūsų sumos skirtingos: 870, 337, 180 ir 300 eurų. Negana to, pagrindinis vadovas, Vaidas Baršauskas, išsivežė mūsų medicinines knygeles su higienos pažymėjimais į Kauną, o dabar nebekelia ragelio. Nežinome, ar tikrai atgausime savo uždirbtus pinigus. Restorano virtuvės darbui vadovavęs Augustinas taip pat neteikia jokios informacijos, todėl nebežinome ką daryti, – skundėsi moteris.

Įmonė, kuriai priklausė restoranai „Old Grill“, įregistruota bendrovės „Kerla“ pavadinimu. Rekvizitai.lt duomenimis, jos skola „Sodrai“ siekia 563 eurus.

„Tauragės žinios“ primena, kad „Old Grill“ – ne pirmoji maitinimo įstaiga, kuriai nesisekė įsitvirtinti šioje vietoje Respublikos gatvėje. Pernai tose pačiose patalpose buvo įrengta „JO JO“ burgerinė, kuri užvėrė duris po keturių mėnesių veiklos.

Kaip pradėti verslą? (2)
  • Įkelta: 2017-07-21

Norint sukurti nuosavą verslą neužtenka tik geros idėjos ir ambicijų. Turint aiškų tikslą, konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, ieškant informacijos ir kovojant už idėją, verslo kūrimas gali tapti nauja pradžia, galimybėmis ir patyrimais. 

Salone „Grožis jums“, įsikūrusiame Dariaus ir Girėno gatvės 20-tuoju numeriu pažymėtame name dirbanti plaukų stilistė Laura Zaleckienė savo klientus nusprendė palepinti netradiciniu būdu. Moteris surengė vyrų šukuosenų fotosesiją, kuria norėta parodyti, jog ir vyriški kirpimai gali būti madingi, be to, ir vyresnio amžiaus vyrai gali būti modeliais ir išreikšti save per stilių.

Antradienį įvyko Tauragės rajono savivaldybės organizuojamas verslo idėjų konkursas BIG IDEA. Šeši idėjų kupini tauragiškiai komisijai pristatė verslo modelius, kurie sukurtų naujas darbo vietas ir atneštų pelną.

Bažnyčių gatvės 20 numeriu pažymėtame name verda darbas – griaunamos sienos, ruošiamos patalpos maitinimo įstaigai. Po remonto čia iš Vytauto gatvės persikels picerija „Star pizza“.