2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Vyrų šukuosenos – išskirtiniu stiliumi

  • Įkelta: 2017-06-09
Reginos Vaičaitienės nuotrauka

Salone „Grožis jums“, įsikūrusiame Dariaus ir Girėno gatvės 20-tuoju numeriu pažymėtame name dirbanti plaukų stilistė Laura Zaleckienė savo klientus nusprendė palepinti netradiciniu būdu. Moteris surengė vyrų šukuosenų fotosesiją, kuria norėta parodyti, jog ir vyriški kirpimai gali būti madingi, be to, ir vyresnio amžiaus vyrai gali būti modeliais ir išreikšti save per stilių.

Fotosesija vyko Tauragės traukinių stotyje, vėliau fotostudijoje, kur L. Zaleckienės sukurtas šukuosenas įamžino fotografė Vaiva Norvilaitė. Modelių grimu pasirūpino Loreta Kivilienė. Plaukų stilistės teigimu, pasiruošimas fotosesijai truko apie mėnesį. Joje dalyvavo trys skirtingo amžiaus modeliai vyrai – 30, 40 ir 50-ies metų. Įdomu tai, kad šių vyrų profesijos – visiškai nesusijusios su modelių darbu, todėl jiems patiems ši patirtis, anot Lauros Z., buvo iššūkis. Vyresnius modelius stilistė sakė pasirinkusi dėl to, kad parodytų, jog amžius – ne riba save išskirtinai pateikti, pristatyti visuomenei kitokiu, nei pilka masė. Moteris akcentavo, jog įdomus gali būti ne tik jaunimas. Savo sukurtus kirpimus ir šukuosenas Laura derino prie pasirinktų modelių stiliaus ir pageidavimų, ieškota, kas labiausiai tinka kiekvienam pagal amžių ir norus.

– Tiesiog atėjo toks laikas, kai reikia savo kūrybą parodyti viešai – pristatyti darbų kolekciją. Idėja buvo pademonstruoti šiuolaikines šukuosenas, nes klasika niekam nebeįdomi. Siekiu įkvėpti savo klientus, nes vyrai taip pat nori išskirtinumo, individualumo, kitaip save pateikti, savęs ieškoti. Šukuosenos buvo stilizuotos, nereiškia, kad su tomis pačiomis siūlau eiti į gatvę. Tiesiog norėjau parodyti, kad į plaukų stilių galima įnešti naujo vėjo, – mintimis apie projektą dalijosi L. Zaleckienė.

Įvaizdžio dizaino studijas baigianti stilistė savo kūrybiškumą ir meistriškumą teigė ugdanti nuolat, stebinti naujausias tendencijas tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, juolab, kad šiais laikais labai daug informacijos prieinama internete. Semtis patirties iš geriausių meistrų padeda ir dalyvavimas įvairiuose seminaruose. Sudėjus iš įvairių šaltinių gaunamas žinias, pasak Lauros Z., belieka įjungti fantaziją ir mėgautis rezultatais.

L. Zaleckienė teigė besidžiaugianti, jog jos klientai vyrai nuolat drąsėja, nori šiuolaikinių kirpimų, kažko įdomaus, susikurti išskirtinį stilių.

Įgyvendinti sumanymą Laurai padėjo Tauragės verslininkai. UAB „R-Sportas“ skolino fotosesijai drabužius, UAB „Solregis“ – akinius, aksesuarus – parduotuvė „Kampas“. 

Antradienį įvyko Tauragės rajono savivaldybės organizuojamas verslo idėjų konkursas BIG IDEA. Šeši idėjų kupini tauragiškiai komisijai pristatė verslo modelius, kurie sukurtų naujas darbo vietas ir atneštų pelną.

Bažnyčių gatvės 20 numeriu pažymėtame name verda darbas – griaunamos sienos, ruošiamos patalpos maitinimo įstaigai. Po remonto čia iš Vytauto gatvės persikels picerija „Star pizza“.

Šilalės gatvėje, kur plyti nuosavų namų kvartalas, jau šiemet turėtų iškilti automobilių ir motociklų savitarnos plovykla „H2auto“. Esą tai bus išskirtinio dizaino ir modernių technologijų automobilių plovykla, kuri vienu metu galės aptarnauti 5 automobilius.

Tauragės industriniame parke (TIP) įsikūrusioje švedų kapitalo bendrovėje UAB „Mega Teknik“ svečiavosi vykdantysis direktorius ir bendrasavininkas Niclas Pedersen. Švedas su Tauragės rajono savivaldybės administracijos atstovais aptarė galimas verslo plėtros galimybes.