2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Degalinės keičia veidą

  • Įkelta: 2017-06-01
Autorės nuotrauka
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Didžiausio degalinių tinklo Lietuvoje valdytoja bendrovė „Viada LT“ keičia prekinį ženklą. Iškabos pradėtos keisti ir Tauragėje.

Šiomis dienomis intensyvūs darbai vyksta vienoje iš bendrovės degalinių, esančių Dariaus ir Girėno gatvėje 138 A. Jau nuimtos senosios „Baltic Petroleum“ iškabos. Vietoj jų greit atsiras nauja iškaba VIADA.

Ateityje pavadinimą keis ir „Lukoil“ degalinė, esanti Pramonės gatvėje, kuri irgi vadinsis VIADA.

Planuojama, kad prekės ženklo pakeitimas ir atnaujinimas vidutiniškai užtruks apie kelias savaites. „Viada LT“  generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Bacevičius „Tauragės žinioms“ teigė, kad klientai ir įmonės darbuotojai nepatirs jokių pasikeitimų, įmonės kodas, sutartys, lojalumo nuolaidos klientams, kortelės išlieka tos pačios. Bendrovė ir toliau siūlys klientams tokias pat kokybiškas paslaugas ir produktus.

– Praėjusiais metais UAB „Viada LT“ nemažai investicijų skyrė renovacijai: daugumoje „Lukoil“ bei „Viada“ degalinių atnaujintos kavos zonos, įrengtos krosnelės šviežiems kepiniams ruošti, įdiegti atsiskaitymo savitarnos terminalai, atidarytos naujos plovyklos, taip pat pritaikytos technologinės naujovės, leidžiančios atsiskaityti mobiliuoju telefonu. Šiais metais, įgyvendinant įmonės planus, prioritetu išlieka 113 degalinių pavadinimų bei prekinio ženklo keitimas į VIADA prekinį ženklą, – teigė V. Bacevičius. 

Bažnyčių gatvės 20 numeriu pažymėtame name verda darbas – griaunamos sienos, ruošiamos patalpos maitinimo įstaigai. Po remonto čia iš Vytauto gatvės persikels picerija „Star pizza“.

Šilalės gatvėje, kur plyti nuosavų namų kvartalas, jau šiemet turėtų iškilti automobilių ir motociklų savitarnos plovykla „H2auto“. Esą tai bus išskirtinio dizaino ir modernių technologijų automobilių plovykla, kuri vienu metu galės aptarnauti 5 automobilius.

Tauragės industriniame parke (TIP) įsikūrusioje švedų kapitalo bendrovėje UAB „Mega Teknik“ svečiavosi vykdantysis direktorius ir bendrasavininkas Niclas Pedersen. Švedas su Tauragės rajono savivaldybės administracijos atstovais aptarė galimas verslo plėtros galimybes.

Vasario mėnesį Respublikos gatvėje atsidaręs „Old Grill“ jau turi savo klientų ratą. Čia renkasi žmonės, kuriems svarbi valgymo kultūra, patiekalų įvairovė ir maisto kokybė, nusimanantys, kas yra gera virtuvė. Pradėdami vasaros sezoną gastropub'o savininkai parengė lankytojams ne vieną staigmeną – nuo kitos savaitės čia bus prekiaujama pilstomu kraftiniu alumi, ant stalų klientai ras stalo žaidimų, keisis meniu, aplinka taps draugiškesnė vaikams, keisis ir maisto patiekimas – atsisakoma medinių lentelių.