2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Šv. Velykas pasitinka atsinaujinę „Senukai“

  • Įkelta: 2017-04-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Jau vienuoliką metų galimybę kurti jaukius namus tauragiškiams teikia puikiai pažįstamas ir pasitikėjimą užsitarnavęs prekybos centras „Senukai“ (Gedimino g. 44), dar visai neseniai kruopščiai atnaujinęs prekybos centro erdvę, ekspozicijas ir siūlomų prekių asortimentą. „Senukų“ kolektyvas sveikina tauragiškius su šv. Velykomis ir kviečia rinktis iš patogiau išdėstytų prekių gausos namams, darbui ir laisvalaikiui. Prekybos centro direktorius Tadas Alijošius žada, jog nuo šiol pirkėjai džiaugsis ne tik nauju, moderniu, ryškiu prekių asortimentu, bet ir sutaupytu laiku.

Ilgametė patirtis ir platus asortimentas

I. Alijošienės PKF Agava jau septyniolika metų atstovauja didžiausią Lietuvoje statybos, remonto ir buities prekių tinklą „Kesko Senukai“, o naujame šiuolaikiškame prekybos centre dirba jau daugiau kaip dešimtmetį. Prekybos centras „Senukai“ siūlo platų prekių asortimentą statybininkams, įmonėms, tiek  privatiems klientams, nusprendusiems statyti savo namus ar kitaip juos atnaujinti.

Pasak įmonės vadovo Tado Alijošiaus, visada buvo siekiama, kad „Senukai“ tauragiškiams asocijuotųsi ne tik su darbu, bet ir su laisvalaikiu. Taigi, nors įprasta čia rasti įvairiausių statybinių medžiagų, įrankių, autoprekių, pirkėjai lankosi „Senukuose“ ne tik tuomet, kai reikia kažką suremontuoti. Strategiškai patogioje vietoje įkurtame prekybos centre visad galima rasti  ne tik apdailos, santechnikos, apšvietimo ir instaliacijos, bet ir  buities, laisvalaikio, sporto prekių, bei elektronikos ir buitinės technikos. Nepamirštami ir tauragiškiai, puoselėjantys sodus, patys auginantys natūralias daržoves ir vaisius, todėl prekybos centre siūlomas platus sodo daržo sodo technikos ir kitų sodo priežiūrai reikalingų prekių pasirinkimas. „Senukų“ privalumas – didžiulis prekių asortimentas, o neradus norimos prekės parduotuvėje, ją visada galima užsisakyti.

Įmonės darbuotojų komanda  nuolatos dairosi naujų įdėjų, kurios būtų reikalingos ir  patiktų Tauragės miesto  gyventojams ir svečiams, tobulina prekių asortimentą, prekių išdėstymą, aptarnavimo kokybę. Taip pat prekybos centras visada pradžiugina savo klientus akcijomis, kai už patrauklią kainą galima įsigyti kokybišką prekę, čia galioja nuolaidų kortelės, galima pirkti išsimokėtinai, įsigyti dovanų čekių.

Kaitą lemia klientų poreikiai

T. Alijošiaus teigimu, svarbu tai, kad per vienuoliką metų pasikeitė ne tik pats miestas, bet ir žmonių poreikiai bei skonis. Nors „Senukų“ prekių asortimentas buvo kruopščiai atnaujinamas kasmet, šįkart pasirūpinta gerokai didesnėmis permainomis. Atrandantys naujus pomėgius klientai skatina ir parduotuvės personalą  greitai reaguoti į pokyčius.

Atsižvelgus į miestiečių poreikius, parinktas tendencijas atitinkantis prekių asortimentas, taip pat jų suskirstymas, skirta daug dėmesio malonesniam salių apšvietimui. Prekių išdėstymas pakeistas neatsitiktinai – parduotuvė suskirstyta zonomis, kad dominančias prekes žmonės galėtų rasti patogiau ir greičiau.

– Mes ir patys tauragiškiai, todėl žinome, kuo gyvena šio miesto žmonės, kaip yra linkę leisti laisvalaikį ar kaip puošia ir rūpinasi savo ūkiu. Skyriams teikėme išties didžiulį dėmesį – siekiame, kad „Senukuose“ apsilankęs klientas greitai rastų tai, ko ieško, o apsipirkimo patirtis būtų kuo malonesnė, – akcentavo vadovas.

Nuo šiol – viskas vienoje, šviesioje vietoje

Vienas ryškiausių atnaujinto prekybos centro „Senukai“ pokyčių – intuityvesnis, patogesnis prekių grupių paskirstymas. Nors jauki ir patogi erdvė gali kiekvieną apsipirkimą paversti malonumu, visgi sugaišti laiko dažnai norisi kuo mažiau. Todėl dabar tokios prekės, kaip įrankiai, santechnikos, elektros instaliacijos prekės,  ar autoprekės, bus randamos bendrame skyriuje.

– Tarp šių prekių yra kažkas bendro, tiesa? Galbūt tai, kad jų dažniausiai dairosi vyrai, – juokavo pašnekovas.

Panašiai sugrupuotos ir laisvalaikio, interjero, buities prekės, kad tik užėję žmonės iškart žinotų, kur rasti būtinus daiktus. „Senukus“ dabar puošia ne tik gyvų  gėlių ekspozicijos, bet ir vienoje vietoje išdėstyti indai, buities,  lauko ar vidaus baldai, taip pat šviestuvai. Pastarųjų tikrai įspūdinga įvairovė – šviestuvų skyrius matomas vos įėjus vidun. Formuojant naujus skyrius, nepamiršta pasirūpinti ir aplinkos jaukumu.

– Tikimės, kad pamatę sau patinkančią kėdę, nesunkiai įsivaizduosite ją savo namuose. O ir pačios salės, beje, daug šviesesnės. Viliamės, kad atėję pas mus, iki kito karto atsisveiksite su šypsena, o jūsų namai kaskart taps mielesni ir jaukesni. Šį pavasarį pradėjome prekiauti gyvomis vazoninėmis gėlėmis, todėl kviečiame artėjant šventėms papuošti savo namus ar pradžiuginti savo artimus žmones, – kalbėjo prekybos centro direktorius.

Pasitikdami pavasarį atsinaujinę ir jaukesni, „Senukai“ sveikina tauragiškius su šv. Velykomis:

Kiekvienas pavasaris mums dovanoja atgaivą, gamtos prisikėlimo džiaugsmą, naujo kūrybinio įkvėpimo gūsį. Šv. Velykų proga linkime džiugių kasdienių atradimų, o savo namus ir širdis pripildyti šviesos ir naujų idėjų,  – linkėjo T. Alijošius.

 

Jau greit duris lankytojams planuoja atverti garsusis greito maisto restoranas „Hesburger“  su „drive-in“ paslauga. Suomių bendrovės atstovai patvirtino, kad atidarymas planuojamas jau balandį.

Vakar įvyko Tauragės apskrities verslo asociacijos (TAVA) visuotinis ataskaitinis susirinkimas bei pirmininko ir tarybos narių rinkimai. Naująja TAVA pirmininke vienbalsiai išrinkta AB „Šiaulių bankas“ Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Giedrė Stulginskienė, pakeitusi dvejus metus organizacijai vadovavusį UAB „Televizijos komunikacijos“ direktorių Vilmantą Liorančą.

Pasaulinė vamzdžių sandariklių gamybos lyderė „Trelleborg“ didina gamybos apimtis Lietuvoje. Antradienį Tauragėje įmonė atidarė antrą vamzdynų atnaujinimo gaminių gamyklą, kurioje jau dirba virš dvidešimt žmonių. „Siekdami patenkinti vis didėjantį pasaulinį vamzdynų atnaujinimo gaminių poreikį, plečiame savo asortimentą ir pajėgumus. Vamzdynų atnaujinimo gaminių gamybą pradėjome 2011 m., tad jau „išaugome“ savo senąsias patalpas“, – pažymi „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamybos verslo srities prezidentas Billas Hagenbergas.

Dar prieš gerą savaitę šviežių agurkų kvapu viliojusios žuvies prekių parduotuvės priverstos nuvilti pirkėjus – stintų Tauragėje nė su žiburiu nerasi. Esą šiuo metu stintų žvejai pagauna mažai, nes tikrasis jų sezonas dar neprasidėjo.

Respublikos gatvėje nesėkmingai veikusią „Jo Jo“ burgerinę keičia naujas rinkos dalyvis. Trečiadienį čia veikti pradės gastro pub‘as „Old Grill“, siūlantis mėgautis išskirtinių biurgerių bei brandintos jautienos skoniu.