2018 Balandžio 21 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Hesburger“ planuojama atidaryti jau balandžio pirmoje pusėje

  • Įkelta: 2017-03-31
Autorės nuotrauka
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Jau greit duris lankytojams planuoja atverti garsusis greito maisto restoranas „Hesburger“  su „drive-in“ paslauga. Suomių bendrovės atstovai patvirtino, kad atidarymas planuojamas jau balandį.

Pasak didžiausio greitojo maisto restoranų tinklo Baltijos šalyse ir Suomijoje

„Hesburger“ Plėtros ir rinkodaros vadovės Baltijos šalims Ievos Salmela, šiuo metu Tauragėje statomame „Hesburger“ restorane vyksta intensyvūs baigiamieji įrengimo darbai. Tikimasi, kad juos pavyks užbaigti jau pirmoje balandžio pusėje.

– Kai tik restoranas bus užbaigtas ir pradės savo veiklą, su džiaugsmu apie tai pranešime ir pakviesime visus tauragiškius mėgautis kokybiškais „Hesburger“ patiekalais. Planuojame pateikti platų meniu, taip pat ir naujovę, kurią savo lankytojams pristatėme šių metų pradžioje. Tai – specialus pusryčių meniu, kurį sudaro kelių rūšių sumuštiniai, bulvių paplotėliai ir jogurtas su uogomis. Šią naujieną pasiūlysime ir tauragiškiams, tad jie galės pradėti dieną mūsų restorane užsukę sočių ir sveikų pusryčių. Taip pat džiaugiamės, kad  ratuotiems tauragiškiams galėsime teikti „drive-in“ paslaugą, – laiške „Tauragės žinioms“ rašė Plėtros ir rinkodaros vadovė Baltijos šalims I. Salmela.

Naujasis restoranas Tauragėje bus įrengtas pagal Suomijoje sukurtą aplinkai draugišką koncepciją – kasų meniu, produktų meniu, reklaminiai plakatai bei visa kita informacija klientams restorano viduje ir „drive-in“ dalyje yra pateikiama skaitmeniniuose ekranuose, popierius šiam tikslui nebus naudojamas.

Primename, kad restoranas pastatytas nugriovus seną, negyvenamą pastatą Dariaus ir Girėno gatvėje, prie baldų prekybos įmonės „Kristensen and Kristensen“. Sklypo ruoša ir statybos pradėtos dar praėjusių metų pavasarį, „Hesburger“ teritorija sudaro 2771 kv. m.

Vakar įvyko Tauragės apskrities verslo asociacijos (TAVA) visuotinis ataskaitinis susirinkimas bei pirmininko ir tarybos narių rinkimai. Naująja TAVA pirmininke vienbalsiai išrinkta AB „Šiaulių bankas“ Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Giedrė Stulginskienė, pakeitusi dvejus metus organizacijai vadovavusį UAB „Televizijos komunikacijos“ direktorių Vilmantą Liorančą.

Pasaulinė vamzdžių sandariklių gamybos lyderė „Trelleborg“ didina gamybos apimtis Lietuvoje. Antradienį Tauragėje įmonė atidarė antrą vamzdynų atnaujinimo gaminių gamyklą, kurioje jau dirba virš dvidešimt žmonių. „Siekdami patenkinti vis didėjantį pasaulinį vamzdynų atnaujinimo gaminių poreikį, plečiame savo asortimentą ir pajėgumus. Vamzdynų atnaujinimo gaminių gamybą pradėjome 2011 m., tad jau „išaugome“ savo senąsias patalpas“, – pažymi „Trelleborg“ vamzdžių sandariklių gamybos verslo srities prezidentas Billas Hagenbergas.

Dar prieš gerą savaitę šviežių agurkų kvapu viliojusios žuvies prekių parduotuvės priverstos nuvilti pirkėjus – stintų Tauragėje nė su žiburiu nerasi. Esą šiuo metu stintų žvejai pagauna mažai, nes tikrasis jų sezonas dar neprasidėjo.

Respublikos gatvėje nesėkmingai veikusią „Jo Jo“ burgerinę keičia naujas rinkos dalyvis. Trečiadienį čia veikti pradės gastro pub‘as „Old Grill“, siūlantis mėgautis išskirtinių biurgerių bei brandintos jautienos skoniu.

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo paskelbtos sparčiausiai augusios smulkiojo ir vidutinio verslo bendrovės Lietuvoje. Tauragės apskrityje šiemet pagrindinį „Gazelė 2016“ įvertimą gavo Viešvilėje dirbanti medienos apdirbimo įmonė „Viešvė“.