2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Lidl“ kainų statistika: kas antra prekė – pigesnė nei 1 euras

  • Įkelta: 2017-02-06
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antrąjį prekybos Lietuvoje pusmetį įpusėjantismažmenininkas „Lidl“ apibendrina kainų statistiką – atlikta analizė parodė, kad šiuo metu net 50% nuolatinio„Lidl“ parduotuvių asortimento, kurį sudaro maisto produktai, buitinė chemija, kosmetika ir buities reikmenys, t. y. kas antros prekės kaina yra žemesnė nei 1 euras.

Nuolatiniam „Lidl“ asortimentui, kuriame yra apie 1600 prekių, nepriklauso vaisių ir daržovių kategorija bei maisto ir ne maisto prekių specialūs pasiūlymai, kurių prekėmis parduotuvėse prekiaujama ribotą laikotarpį ribotu kiekiu.Tačiau šiemet kiekvieną ketvirtadienį „Lidl“ savo pirkėjams siūlo ir kaskart naujos sudėties vadinamuosius šviežiąjį bei šaunųjį prekių penketus visai savaitei – jų galima įsigyti specialiomis kainomis.

Prekybos tinklas siekia, kad jo prekių pasiūla išsiskirtų palankiu kainos ir kokybės santykiu bei patrauklumu įvairių skonių pirkėjams. Šiemet „Lidl turgelyje“ pasirodė sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose užauginti vaisiai ir daržovės, žymimi „Biotrend“ ženklu. Nuo šiandien, sausio 30 d., „Lidl“ parduotuvėse „Prancūzų savaite“ startuoja vadinamųjų teminių maisto savaičių ciklas. „Lidl“ reguliariai kvies skanauti skirtingų regionų gastronominiu paveldu tapusių delikatesinių gaminių bei šių kraštų virtuvėms būdingų maisto produktų, kurių galima įsigyti tik šio prekybos tinklo parduotuvėse.

Rinkos naujokas „Lidl“ netruko pelnyti Lietuvos pirkėjų pasitikėjimą. Pernai gruodį Lietuvos vartotojų organizacijų aljanso užsakymu „Spinter tyrimų“ atliktos apklausos duomenimis, 44 proc. respondentų mano, kad „Lidl“ atėjimas į Lietuvos rinką bei tolesnė šio tinklo plėtra – daugiausia naudos Lietuvos vartotojams suteikęs praėjusių metų įvykis.

– Šiuo metu „Lidl“ parduotuvėse visoje šalyje atliekamepirkėjų apklausą. Jos tikslas – iš pirmų lūpų išgirsti įspūdžius ir pageidavimus, reikalingus tobulinantmūsų prekybos tinklo veiklą, – teigė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė. – Įsiklausome į savo pirkėjų nuomonę bei siekiame atitikti jų lūkesčius.

Visoje Lietuvoje veikia 23 „Lidl“ parduotuvės: aštuonios – Vilniuje, trys – Kaune, dvi – Klaipėdoje, po vieną – Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje ir Panevėžyje. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22val. Šiemet prekybos tinklas aktyviai tęs plėtrą šalyje.

UAB „Lidl Lietuva“, viena iš pirmaujančių tarptautinių bendrovių, siūlo stabilias darbo vietas, suteikia plačias profesinio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas ir konkurencingą atlygį.Aktyviai besiplečianti įmonė nuolat ieško motyvuotų darbuotojų. Visi besidomintieji kviečiami lankytis UAB „Lidl Lietuva“ interneto svetainėje www.lidl.lt, kur reguliariai atnaujinami darbo skelbimai.

Trečiadienį iš ryto tauragiškiai pastebėjo pasikeitusį telekomunikacijų bendrovės pavadinimą iš šviečiančią naują iškabą. Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje esantis „Teo“ ir „Omnitel“ įmonių aptarnavimo skyrius vadinsis „Telia“.

Norvegų kapitalo įmonė „Egersund Net“ Tauragėje skaičiuoja 14 veiklos metus. Pramoninės žvejybos tinklų gamybos milžinė pernai išplėtė gamybines patalpas, praplėtė produktų spektrą. Trijuose pastatuose išsidėsčiusiose 10 tūkst. kv. m ploto patalpose šiuo metu dirba 256 darbuotojai. Vykdantysis direktorius Anders Myklebust teigia, jog Norvegijos žmonės nedžiūgauja, kad šis koncernas plečiasi Tauragėje. Esą jie praranda darbo vietas, o darbštūs tauragiškiai kokybišku darbu spėjo užsitarnauti skandinavų darbdavių pasitikėjimą. Vis dažniau „Egersund Net“ darbuotojai siunčiami dirbti į Norvegiją, kurioje laukia ne tik nauja patirtis, bet ir gerokai didesnis uždarbis.  

Cheminės apsaugos priemones gaminanti UAB „Ansell Protective Solutions Lithuania“ tris metus dalyvaus projekte, kuris suteiks galimybę kurti dar saugesnius ir išmanesnius darbo drabužius. Tauragiškių tikslas – kartu su moksliniais partneriais, 3D skenerio pagalba patobulinti gaminio konstrukciją ir pagaminti naujus prototipus, kurie bus patogesni galutiniam vartotojui.

Nuo antradienio duris užvėrė prekybos tinklo „Čia Market“ parduotuvė, esanti Bažnyčių gatvėje. Bendrovės atstovės teigimu, po remonto darbų prekyba bus atnaujinta modernesnėse patalpose, su papildytu prekių asortimentu.

Naujuosius metus populiaru pradėti su pažadų sau sąrašu: daugiau laiko skirti artimiesiems, gaminti ir gyventi sveikiau, išmokti naujų dalykų... Prekybos tinklas „Lidl“ nuo pirmųjų 2017 metų dienų skuba į pagalbą visiems, kurie į savo prioritetų sąrašą yra įtraukę geriausią kokybės, šviežumo ir kainos santykį apsiperkant, maistingą bei sveikatai palankią mitybą ir rūpestingą savo bei šeimos valgiaraščio planavimą.