2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Vietoje keramikos gamyklos – logistikos bazė

  • Įkelta: 2016-12-21
Autorės nuotrauka

Daugiau nei prieš metus keramikos gamyklą parduoti nusprendė tuometiniai jos savininkai – Varėnos rajone įsikūrusi septynių įmonių grupė UAB „Simpras Group“. Jie didžiuosiuose internetiniuose skelbimų tinklalapiuose ieškojo pirkėjų ir siūlė įvairius pirkimo variantus, už gamyklą prašė daugiau nei vieno milijono eurų. Pagaliau paieškas vainikavo sėkmė – buvusi keramikos gamykla turi naują šeimininką.

Tauragės keramikos gamyklą nusipirko verslininkas Vytautas Norvaišas. Jam priklausančios  akcinės bendrovės „Vm Wood“  specializacija – mediena ir jos gaminiai. Rekvizitai.lt duomenimis, įmonėje dirba 11 darbuotojų, deklaruota metų apyvarta siekia beveik du milijonus eurų.

 – Taip, aš ją nusipirkau, esu naujas gamyklos savininkas, – atviravo Vytautas N. – Mes planuojame atstatyti šią gamyklą, tačiau jos sienos nebus plytinės, nebus tokios, kaip dabar. Čia bus įkurta didžiulė sandėliavimo ir logistikos bazė. Ateities vizijoje – su mediena susijusi gamyba. Sumokėjau tiek, kiek prašė – nusiderėti man nepavyko.

Anot V. Norvaišo, jis sieks įgyvendinti ambicingus savo planus.

Priminsime, kad keramikos pastatų kompleksą sudaro administracinės, buitinės, gamybinės, sandėliavimo ir kitos paskirties patalpos, stovinčios žemės sklype, kuris yra nuomojamas iš valstybės. Sovietmečiu gamykla buvo garsi ir turtinga: jai priklausė trylika pirčių, šeši baseinai, profilaktoriumas, sporto ir šokių salės, laisvalaikio klubas, kavinė, ketveri poilsio namai.

Šiame komplekse esančias patalpas, primenančias griuvėsius, galima pritaikyti gamybai, sandėliavimui ar kitai veiklai, kadangi čia yra visos komunikacijos.

„Tauragės keramika“ trejus metus vykdė AB „Panevėžio statybos trestas“ užsakymą ir gamino plytas Vilniuje statomiems Valdovų rūmams. Užbaigus šiuos darbus, gamyba buvo galutinai sustabdyta, o įrenginiai – sukrauti į sandėlius. Keletą metų įmonės teritorijoje buvo prekiaujama įvairių bendrovių statybinėmis medžiagomis, renovacijos darbai nevyko.

Reklama: ferrybookings.lt

Reklama: ingstad.lt

„Laukinio slėnio“ įkūrėjai Beatričė ir Donatas tauragiškius jau daugiau nei metus džiugina šviežiomis sultimis ir salotomis bare bei sveiku maistu krautuvėlėje. Veržli ir vietoje nenustygstanti pora tvirtai tiki savo idėja – padėti žmonėms rūpintis savo kūnu, mintimis ir sveikiau maitintis. Šios minties lydimi jaunieji verslininkai neseniai pristatė naują „Laukinio slėnio“ desertą – žaliavalgišką tortą, kuris sulaukia palankių klientų įvertinimų.

Rugsėjį net 17 Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų darželinukams paruošė malonią staigmeną. Prie įėjimų į darželius įrengė neįprastos akiai konstrukcijos batų šepečius. Jau antrą mėnesį šios įstaigos dalyvauja savotiškame eksperimente – diegia vaikams švarių batų kultūrą bei stebi, kaip šią naujovę priima suaugusieji ir įstaigų darbuotojai.

VšĮ „Versli Lietuva“ Tauragės verslininkus sukvietė į renginį „Plėtros kryptis – eksportas“. Pagrindinis šio renginio tikslas – paskatinti įmones eksportuoti, pristatyti „Verslios Lietuvos“ eksporto skatinimo priemones, suteikti reikiamų žinių įmonėms, kurios užsiima savo prekių ar paslaugų eksportu į užsienio rinkas bei pasidalinti verslo sėkmės istorijomis.

Prieš savaitę 20-ąjį gimtadienį atšventęs Kasparas Navickas po Vokietijoje vykusių varžybų džiaugėsi rankose laikomu įspūdingu trofėjumi. Tauragiškis Europos ralio kroso čempionate, „Super 1600“ klasėje, iškovojo trečiąją vietą.

Birželio mėnesį Tauragėje atsidarė naujas baldų salonas, įsikūręs adresu K. Jauniaus g. 57 (II a.). Įmonė „Baldigna“ atstovauja didelį korpusinių baldų fabriką, kuris gamina aukštos kokybės, modernaus dizaino spinteles, komodas, stalus ir kitus baldus už prieinamą kainą.