2020 Liepos 15 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

„Luna optika“ persikėlė į centrą

  • Įkelta: 2016-05-12
Autoriaus nuotrauka

Ketverius metus veikiantis optikos centras „Luna optika“ praėjusią savaitę persikėlė į Respublikos gatvėje buvusio „Akvariumo“ patalpas. Pasak vadovės Rūtos Stasytienės, gegužės mėnesį čia atvykusiems klientams bus suteikiama iki 50 procentų nuolaida.

Iš gyvenamųjų namų mikrorajono į centrą persikėlusi „Luna optika“ tikisi dar gausesnio klientų skaičiaus.

– Dirbame ketverius metus, sekasi gerai, tačiau dabar įsikūrėme klientams patogesnėje vietoje, – teigė R. Stasytienė.

„Luna optika“, kaip įprasta, bus prekiaujama akinių rėmeliais, lęšiais, kontaktiniais lęšiais, akiniais nuo saulės, įvairiomis optikos priežiūros priemonėmis. Kartą per savaitę į optikos centrą atvyksta gydytojas iš Klaipėdos.

„Luna optika“ yra pasirašiusi sutartį su ligonių kasomis. Pacientai, turintys regos sutrikimų, šeimos gydytojo siuntimu čia konsultuojami nemokamai. Čia taip pat vykdomi profilaktiniai patikrinimai vaikams prieš pradedant lankyti mokyklą ar vaikų darželį. 

– Atliekame tokią pat patikrą, kaip poliklinikoje. Tik pas mus nereikės laukti eilėse, – teigė optometristė R. Stasytienė.

„Luna optika“ patalpose yra visa reikalinga optometrinė įranga. Nustatomas regėjimo aštrumas, matuojamas akispūdis – laiku diagnozuojamos glaukomos užuomazgos. 
Kauno medicinos universitete studijas baigusi R. Stasytienė sako, jog ne tik vyresni žmonės yra „Luna optika“ klientai. Daugėja vaikų, turinčių regėjimo sutrikimų.

Optikos centre klientai ras šimtų formų rėmelių, o gegužės mėnesį perkantiems saulės akinius bus suteikiama 50 proc. nuolaida. Įprastiems akinių rėmeliams – 30 proc., žinomų prekės ženklų, kaip „Tom Ford“, „Diesel“, „Roberto Cavalli“, „Cloe“ – 20 proc. nuolaida. 

 

 

Gedimino gatvėje esančiame 23 numeriu pažymėtame name įsikūrė ginklų parduotuvė „Oksalis“. Anot jos vadovo, daugelis klysta manydami, kad ten prekiaujama tik ginklais – šaltai žiemai galima įsigyti kokybišką termoizoliacinę (sulaikančią šilumą) aprangą, vasarą – apsaugos priemones nuo įkyrių uodų ar virtuvėje pasitarnausiantį peilį.

2011 metais, suradus būdą, kaip suremontuoti vamzdynus naudojant vamzdžių sandariklius, įmonės „Trelleborg“ veikla sparčiai išsiplėtė. Tauragės industriniame parke (TIP) esančios dabartinės gamyklos patalpos tapo per ankštos, todėl visai šalia gamyklos įmonė ruošia naują, 2000 kvadratinių metrų ploto pastatą. 

Ketvirtadienį atidarytas Vokietijos parduotuvių tinklo „Lidl“ logistikos centras. Atidaryme dalyvavo ir Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, norėjęs pabendrauti su parduotuvių tinklo vadovybe apie verslo sąlygas bei kuriamas darbo vietas.

„Jūrka“ – tai nauja stiliaus studija ir rūbų nuoma – parduotuve to tikrai nepavadinsi. Laukiamas čia kiekvienas – pasimatuoti, išbandyti, pasitarti, taip pat ir įsigyti. Šeštadienį, savo gimimo dieną, Bažnyčių gatvėje stiliaus studiją atidariusi Jūratė Trijonienė šią vietą vadina namais. Malonus patalpų aromatas, muzika bei išskirtinis interjeras kviečia pasmalsauti.

Tauragės širdyje, miesto centre, klientus kviečia atsinaujinusi parduotuvė „Molupis“. Kepyklos direktorius Matas Pozingis tikina, kad šioje parduotuvėje bus pristatomos kepinių naujovės.

Ilgą laiką Ignė Stasytytė domėjosi menu bei daile, o grįžusi iš Norvegijos Tauragėn ji nusprendė imtis su tuo susijusios, širdžiai artimos veiklos. Mergina „Facebook“ socialiniame tinkle siūlo švenčių dekoravimo paslaugas.

Po kelerius metus trukusių derybų, Kinija patvirtino dokumentus, kurie leis į šią šalį eksportuoti lietuviškus pieno produktus. Produktus ten gabens ir AB „Vilkyškių pieninė“.

Geriausia 2014 metų Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) pripažinta įmonė UAB „Valdymo apskaita“ jungiasi su audito ir verslo apskaitos kompanija UAB „Added Value“. Po sandorio įmonė teiks dar aukštesnės kokybės buhalterines paslaugas.

Žvejybos tinklų gamybos milžinė UAB „Egersund Net“ plečia veiklą Tauragėje. Per pastaruosius metus išsiplėtė bendrovės teritorija, iškilo nauji gamybiniai pastatai. Iš viso norvegiško kapitalo įmonėje dirba 280 žmonių. „Tinklų gamybos rinkoje šiuo metu labai didelė konkurencija dėl Kinijos gamintojų. Kasdien turime stengtis dirbti geriau ir geriau, antraip mūsų čia nebus“, – „Tauragės žinioms“ teigė įmonės vadovas Anders Myklebust, 13 metų dirbantis ir gyvenantis Tauragėje. 

Tauragės rajono savivaldybės administracija ir tarptautinė kompanija „Hesburger“ sukirto rankomis. Greito maisto restoranas įsikurs vietoj dabartinės savivaldybėje esančios valgyklos. 

Spręsdami, kam patikėti savo finansus, vis daugiau tauragiškių renkasi Šiaulių banką. Šį didžiausią lietuviško kapitalo dalį turintį banką vertina ne tik lietuviai – jis sulaukia ir tarptautinio pripažinimo. Įtakingo Didžiosios Britanijos dienraščio „The Financial Times“ leidžiamas žurnalas „The Banker“ Šiaulių banką išrinko geriausiu 2015 m. banku Lietuvoje.

Stoties gatvėje, kur kebabinių verslą vystė ne vienas verslininkas, savo laimę nusprendė išbandyti tauragiškė Sandra Lešinskytė. 7 metus kebabinėse dirbusi mergina tikisi, kad nauji skoniai ir galimybė ramiai prisėsti prie staliuko pritrauks alkanus lankytojus.

Tauragėje yra viena vieta, kurioje nuo tapetų pasirinkimo gausos apsisuka galva. „Tapetų pasaulis“ – jau 4 metus mūsų mieste veikianti specializuota parduotuvė, nuolat atnaujinanti itališkų ir vokiškų kolekcijų asortimentą, prieš Velykas pradžiugins tauragiškius nuolaidomis.

Labai norėjusi sukurti sau darbo vietą, Daiva Zdanavičienė įsteigė vaikų priežiūros studiją „Katukas & ko“. Čia mamos galės saugiai palikti vaikus visai dienai ar kelioms valandoms.

Tauragės rajono savivaldybė investuos daugiau nei 181 tūkst. Eur dujų atšakos nutiesimui iki AB „Vilkyškių pieninė“, tai yra užmokės dalį prisijungimo prie dujų trasos mokesčio.

Kovo pabaigoje Respublikos gatvėje atsidarys draugiška šeimai kavinė „JoJo Burger“. Jauki erdvė vaikų žaidimams, staliukai norintiems čia pat prisėsti ir skanauti užkandžių, nuostabūs mėsainiai ir greitas aptarnavimas – visa tai verslo įkūrėjos, sesės Jūratė ir Ingrida, žada savo klientams.

Vilniuje vykusioje Lietuvos eksporto prizų teikimo ceremonijoje garbingu apdovanojimu buvo įvertinta UAB „Klasmann-Deilmann Šilutė“. Ši „Klasmann Deilmann“ grupės įmonė gamina substratus pramoninei šiltnamininkystei.

Vakar Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su danų įmone „Litdania“. Tauragės rajono savivaldybė ir danų įmonė ketina bendradarbiauti vystant ekonominį augimą bei įgyvendinant įvairius nacionalinius ir tarptautinius projektus. 

Grindų lentų gamintoja „F. B. Production“ 2015 metų laikraščio „Verslo žinios“ „Gazelės“ apdovanojimuose buvo pripažinta sparčiausiai Tauragės regione augančia įmone. Per praėjusius metus įmonė pagamino 550 tūkst. kv. m produkcijos, kuri iškeliavo į 36 pasaulio valstybes.

Antradienį Tauragės rajono savivaldybėje turėję vykti verslo pusryčiai su Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų atstovais neįvyko. Verslininkai iniciatyvos neparodė. Tačiau delegacija susitiko su rajono meru Sigitu Mičiuliu, jo pavaduotoja Aušrine Norkiene bei Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariu Antanu Stankumi, kuris yra ir Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų tarybos narys.

Prieš keturis mėnesius atsidaręs muzikos klubas „Rūsys“ tapo Tauragės naktinio gyvenimo pramogų centru. Savaitgaliais čia susirenka daugiau nei 150 žmonių, kurie saugiai gali mėgautis žinomų Lietuvos atlikėjų koncertais.

Tauragės miesto centre įsikūręs gėlių salonas „Orchidėja“ skaičiuoja 13 veiklos metus. Populiarią gėlių parduotuvę iš verslininkės Ernos Apavičienės lapkritį įsigijo telšiškė Salomėja Galkauskienė.

Didžiuosius Lietuvos miestus užkariavęs kepinių tinklas „101 kepyklėlė“ šią savaitę duris atvėrė ir Tauragės gyventojams. Buvusio banko „Snoras“ patalpas išsinuomoję kauniečiai keps ir pardavinės karštas bandeles, kibinus, pyragus.

Uždarė remontui
  • Įkelta: 2016-02-10

Tauragiškių mėgstama parduotuvė miesto centre, Vytauto gatvėje, kurioje prekiaujama mėsos gaminiais, „Žemaitijos pieno“ produktais ir „Molupio“ produkcija ir kitomis prekėmis, laikinai uždaryta.

Lietuvoje, o taip pat ir Tauragėje besikuriantis prekybos tinklas „Lidl“ intensyviai ieško darbuotojų. Neoficialiais duomenimis, parduotuvė mūsų mieste duris atvers vasaros pradžioje.