2020 Liepos 15 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Verslas

Meras lankėsi „Lidl“ logistikos centre

  • Įkelta: 2016-04-20
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį atidarytas Vokietijos parduotuvių tinklo „Lidl“ logistikos centras. Atidaryme dalyvavo ir Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, norėjęs pabendrauti su parduotuvių tinklo vadovybe apie verslo sąlygas bei kuriamas darbo vietas.

42 tūkst. kvadratinių metrų ploto „Lidl“ logistikos centre Kauno pakraštyje jau nuo vasario darbuojasi vadovaujantis personalas. Iki pat šiol visi tebespėlioja, kada duris atvers pirmosios parduotuvės įvairiuose Lietuvos miestuose, kurių statybos darbai beveik baigti. Neoficialiais duomenimis, pirmosios prekybos vietos turėtų darbą pradėti jau birželio mėnesį. 

Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis vyko į šio centro atidarymo šventę. Kaip informavo mero patarėjas Kęstutis Gabšys, rajono vadovo išvykimo tikslas – pabendrauti su „Lidl“ vadovais apie jų planus Tauragėje, naujų darbo vietų atsiradimą, bei pasiteirauti apie verslo plėtros metu kilusias problemas.

Tauragėje, Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžoje, įsikursiančios parduotuvės „Lidl“ statybos jau baigtos. Iš teritorijos jau išvyko statybiniai kranai, vyksta vidaus apdailos darbai. 

 

„Jūrka“ – tai nauja stiliaus studija ir rūbų nuoma – parduotuve to tikrai nepavadinsi. Laukiamas čia kiekvienas – pasimatuoti, išbandyti, pasitarti, taip pat ir įsigyti. Šeštadienį, savo gimimo dieną, Bažnyčių gatvėje stiliaus studiją atidariusi Jūratė Trijonienė šią vietą vadina namais. Malonus patalpų aromatas, muzika bei išskirtinis interjeras kviečia pasmalsauti.

Tauragės širdyje, miesto centre, klientus kviečia atsinaujinusi parduotuvė „Molupis“. Kepyklos direktorius Matas Pozingis tikina, kad šioje parduotuvėje bus pristatomos kepinių naujovės.

Ilgą laiką Ignė Stasytytė domėjosi menu bei daile, o grįžusi iš Norvegijos Tauragėn ji nusprendė imtis su tuo susijusios, širdžiai artimos veiklos. Mergina „Facebook“ socialiniame tinkle siūlo švenčių dekoravimo paslaugas.

Po kelerius metus trukusių derybų, Kinija patvirtino dokumentus, kurie leis į šią šalį eksportuoti lietuviškus pieno produktus. Produktus ten gabens ir AB „Vilkyškių pieninė“.

Geriausia 2014 metų Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) pripažinta įmonė UAB „Valdymo apskaita“ jungiasi su audito ir verslo apskaitos kompanija UAB „Added Value“. Po sandorio įmonė teiks dar aukštesnės kokybės buhalterines paslaugas.

Žvejybos tinklų gamybos milžinė UAB „Egersund Net“ plečia veiklą Tauragėje. Per pastaruosius metus išsiplėtė bendrovės teritorija, iškilo nauji gamybiniai pastatai. Iš viso norvegiško kapitalo įmonėje dirba 280 žmonių. „Tinklų gamybos rinkoje šiuo metu labai didelė konkurencija dėl Kinijos gamintojų. Kasdien turime stengtis dirbti geriau ir geriau, antraip mūsų čia nebus“, – „Tauragės žinioms“ teigė įmonės vadovas Anders Myklebust, 13 metų dirbantis ir gyvenantis Tauragėje. 

Tauragės rajono savivaldybės administracija ir tarptautinė kompanija „Hesburger“ sukirto rankomis. Greito maisto restoranas įsikurs vietoj dabartinės savivaldybėje esančios valgyklos. 

Spręsdami, kam patikėti savo finansus, vis daugiau tauragiškių renkasi Šiaulių banką. Šį didžiausią lietuviško kapitalo dalį turintį banką vertina ne tik lietuviai – jis sulaukia ir tarptautinio pripažinimo. Įtakingo Didžiosios Britanijos dienraščio „The Financial Times“ leidžiamas žurnalas „The Banker“ Šiaulių banką išrinko geriausiu 2015 m. banku Lietuvoje.

Stoties gatvėje, kur kebabinių verslą vystė ne vienas verslininkas, savo laimę nusprendė išbandyti tauragiškė Sandra Lešinskytė. 7 metus kebabinėse dirbusi mergina tikisi, kad nauji skoniai ir galimybė ramiai prisėsti prie staliuko pritrauks alkanus lankytojus.

Tauragėje yra viena vieta, kurioje nuo tapetų pasirinkimo gausos apsisuka galva. „Tapetų pasaulis“ – jau 4 metus mūsų mieste veikianti specializuota parduotuvė, nuolat atnaujinanti itališkų ir vokiškų kolekcijų asortimentą, prieš Velykas pradžiugins tauragiškius nuolaidomis.

Labai norėjusi sukurti sau darbo vietą, Daiva Zdanavičienė įsteigė vaikų priežiūros studiją „Katukas & ko“. Čia mamos galės saugiai palikti vaikus visai dienai ar kelioms valandoms.

Tauragės rajono savivaldybė investuos daugiau nei 181 tūkst. Eur dujų atšakos nutiesimui iki AB „Vilkyškių pieninė“, tai yra užmokės dalį prisijungimo prie dujų trasos mokesčio.

Kovo pabaigoje Respublikos gatvėje atsidarys draugiška šeimai kavinė „JoJo Burger“. Jauki erdvė vaikų žaidimams, staliukai norintiems čia pat prisėsti ir skanauti užkandžių, nuostabūs mėsainiai ir greitas aptarnavimas – visa tai verslo įkūrėjos, sesės Jūratė ir Ingrida, žada savo klientams.

Vilniuje vykusioje Lietuvos eksporto prizų teikimo ceremonijoje garbingu apdovanojimu buvo įvertinta UAB „Klasmann-Deilmann Šilutė“. Ši „Klasmann Deilmann“ grupės įmonė gamina substratus pramoninei šiltnamininkystei.

Vakar Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su danų įmone „Litdania“. Tauragės rajono savivaldybė ir danų įmonė ketina bendradarbiauti vystant ekonominį augimą bei įgyvendinant įvairius nacionalinius ir tarptautinius projektus. 

Grindų lentų gamintoja „F. B. Production“ 2015 metų laikraščio „Verslo žinios“ „Gazelės“ apdovanojimuose buvo pripažinta sparčiausiai Tauragės regione augančia įmone. Per praėjusius metus įmonė pagamino 550 tūkst. kv. m produkcijos, kuri iškeliavo į 36 pasaulio valstybes.

Antradienį Tauragės rajono savivaldybėje turėję vykti verslo pusryčiai su Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų atstovais neįvyko. Verslininkai iniciatyvos neparodė. Tačiau delegacija susitiko su rajono meru Sigitu Mičiuliu, jo pavaduotoja Aušrine Norkiene bei Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariu Antanu Stankumi, kuris yra ir Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų tarybos narys.

Prieš keturis mėnesius atsidaręs muzikos klubas „Rūsys“ tapo Tauragės naktinio gyvenimo pramogų centru. Savaitgaliais čia susirenka daugiau nei 150 žmonių, kurie saugiai gali mėgautis žinomų Lietuvos atlikėjų koncertais.

Tauragės miesto centre įsikūręs gėlių salonas „Orchidėja“ skaičiuoja 13 veiklos metus. Populiarią gėlių parduotuvę iš verslininkės Ernos Apavičienės lapkritį įsigijo telšiškė Salomėja Galkauskienė.

Didžiuosius Lietuvos miestus užkariavęs kepinių tinklas „101 kepyklėlė“ šią savaitę duris atvėrė ir Tauragės gyventojams. Buvusio banko „Snoras“ patalpas išsinuomoję kauniečiai keps ir pardavinės karštas bandeles, kibinus, pyragus.

Uždarė remontui
  • Įkelta: 2016-02-10

Tauragiškių mėgstama parduotuvė miesto centre, Vytauto gatvėje, kurioje prekiaujama mėsos gaminiais, „Žemaitijos pieno“ produktais ir „Molupio“ produkcija ir kitomis prekėmis, laikinai uždaryta.

Lietuvoje, o taip pat ir Tauragėje besikuriantis prekybos tinklas „Lidl“ intensyviai ieško darbuotojų. Neoficialiais duomenimis, parduotuvė mūsų mieste duris atvers vasaros pradžioje.

Nuo praėjusio pirmadienio sušius skanauja ir šilutiškiai – sausio 25-ąją Šilutėje duris atvėrė „Sušių studija“. Besiplečiantis tauragiškių verslas, panašu, ir ten bus populiarus.

Tauragės rajono savivaldybės kontroliuojama uždaroji akcinė bendrovė „Dunokai“ savo akcininkų susirinkime pritarė sprendimui parduoti dalį savo įmonės pastatų – kelis garažus ir 500 kv. m ploto angarą dukterinei Danijos kapitalo įmonei UAB „Netmark“. Bendra sandorio vertė siekia 260 tūkst. eurų. Po pastatais esanti žemė (0,8 ha) yra valstybės nuosavybėje ir toliau bus nuomojama.

Tauragės industrinio parko (TIP) steigėjas Antanas Stankus tvirtina, kad praėjusieji, 2015-ieji metai, TIP veikiančioms įmonėms buvo sėkmingi. Dauguma bendrovių didino darbuotojų skaičių, gamybinius plotus ir pajėgumus. A. Stankaus teigimu, be aštuonių gamybinių įmonių, dar kelios čia nuomojasi komercines ir sandėliavimo patalpas, be to, TIP vadovai derisi su naujais investuotojais iš Skandinavijos, kurie įsikurti Tauragėje planuoja jau šiais metais.