Tauragėje veikianti įmonė slėpė mokesčius
Įkelta:
2023-08-29
Nuotrauka
automobiliai
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl automobilių prekybos – vieni pardavėjai neįtraukia dalies pajamų, kiti nurodo ženkliai mažesnes kainas.

Pirmadienį policija gavo informacijos, kad vyras, gimęs 1995 m., parduodamas automobilį „BMW“, suklastojo automobilio pirkimo-pardavimo sutartį, joje nurodydamas ženkliai mažesnę automobilio pardavimo kainą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Taip pat gauta informacija, kad Tauragės mieste veikianti įmonė į apskaitą neįtraukia dalies pajamų, gautų už automobilių pardavimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingos finansinės apskaitos tvarkymo ir organizavimo.

„Kad nepakenkti ikiteisminio tyrimo eigai, policijos pareigūnai šių atvejų nekomentuos“, – teigė Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė.

Taip pat į Tauragės apskrities policiją kreipėsi ir dėl smurto. Pirmadienį, Šiaulių mieste, važiuojant automobiliu „Seat Leon“, vyras, gimęs 1986 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1998 m.

Pasak L. Banienės, įvykio dalyviai buvo blaivūs. Jie yra artimi šeimos nariai.

„Apie šį įvykį buvo informuoti medikai“, – informavo policijos atstovė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija dalijasi, kad rugsėjo 29 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo kontrolę.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento paros įvykių suvestinėje pranešama apie rastą sprogmenį.
Nuotrauka
poli
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-28
Trečiadienį, rugsėjo 27 d., Pagėgių savivaldybėje, ugdymo įstaigų teritorijose ir kitose jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu siekė nustatyti asmenis rūkančius ar turinčius su savimi tabako gaminių, ar elektroninių cigarečių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.