Pasieniečiai išbrokavo tauragiškio Airijoje pirktą vairuotojo pažymėjimą
Įkelta:
2023-06-09
Nuotrauka
vsat
Nuotraukos autorius:
VSAT archyvo nuotrauka

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė reisu iš Airijos atskridusį lietuvį, turėjusį, įtariama, suklastotą lietuvišką vairuotojo pažymėjimą. Dokumentų patikros metu keleivis vengė akių kontakto su jį stebėjusiu VSAT pareigūnu.

Kauno oro uoste dirbę VSAT pareigūnai tikrino reisu iš Dublino atskridusių asmenų dokumentus. Kontrolės metu pasieniečiams įtarimų sukėlė vienas 40-ies keleivis, gyvenantis Tauragės rajone. Bendraudamas su patikrą vykdžiusiu VSAT pareigūnu, vyras akivaizdžiai jaudinosi, vengė akių kontakto. Patikrą vykdę pasieniečiai paprašė vyro pateikti daugiau asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Pasieniečių nuojauta neapgavo: tauragiškio pateiktas neva jo vardu Lietuvoje išduotas vairuotojo pažymėjimas – greičiausiai klastotė.

  

VSAT pareigūnai keleivį sulaikė ir atvesdino į Kauno oro uosto pasienio kontrolės punkto patalpas. Tauragiškis pasieniečiams paaiškino, kad dokumentą įsigijo už 500 eurų Airijoje iš nepažįstamų žmonių.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo juo Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Paskyrus kardomąsias priemones – dokumentų paėmimą ir rašytinį pasižadėjimą neišvykti – Tauragės rajono gyventojas buvo paleistas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorė.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).