Vagišių sugundė neužrakintas automobilis
Įkelta:
2023-03-30
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.

Nukentėjusioji automobilio savininkė pasakojo, kad 2022 m. rugsėjo 30-ąją, maždaug 15.20 val., nuvyko pasiimti sūnaus iš darželio. Moteris pastatė automobilį prie darželio vartelių ir nuėjo automobilio neužrakinusi. Ant galinės sėdynės buvo palikta jos kuprinė, kurioje buvo piniginė su dokumentais: asmens tapatybės kortele, „Swedbank“ banko kortele, vairuotojo pažymėjimu ir įvairiomis nuolaidų kortelėmis. 

Grįžusi su sūnumi į namus iš pradžių nukentėjusioji nieko įtartino nepastebėjo. Tačiau vakare prisijungusi prie „Smart ID“  programėles ji pamatė, jog kortele buvo atsiskaityta 3 kartus, iš viso išleista 47,44 Eur. Apžiūrėjusi kuprinę moteris pasigedo piniginės, kurioje ir buvo banko kortelė. Supratusi, jog ją pavogė, ji užblokavo kortelę, kreipėsi į pareigūnus.

Programėlėje išliko informacija, kad pinigai nuskaityti parduotuvėje Pagėgiuose. 

Pareigūnai peržiūrėjo parduotuvės vaizdo įrašus ir pamatė, kaip vyriškis tris kartus už perkamas prekes atsiskaito mokėjimo kortele. Taip buvo nustatytas vagišius. 

Kaltinamasis T. B savo kaltę dėl nusikalstamos veikos visiškai pripažino. Jis aiškino, kad vagystę įvykdė, kai atėjo į darželį pasiimti sugyventinės dukros. Vyras atvirai pasakojo, kad pastebėjęs, jog iš automobilio išlipusi moteris transporto priemonės neužrakino ir nuėjo, atidarė galines dešinės pusės keleivio dureles ir ant sėdynės pamatė kuprinę, o joje – piniginę. Grįžęs namo jis apžiūrėjo piniginės turinį, rado banko kortelę. Pamatęs, jog ja galima atsiskaityti bekontakčiu būdu, vyriškis su sugyventinės vaikais nuėjo į parduotuvę, nusipirko alaus. Po to jis vėl grįžo į parduotuvės salę ir pradėjo rinktis prekių – saldainių, cigarečių, alaus. Kitą dieną jis užkūręs krosnį pavogtus daiktus sudeginti. Vagišius pasiliko tik vieną parduotuvės nuolaidų kortelę. 

Kaip kalbėjo pats T. B., praėjusių metų spalio 2 d. į jo namus atvyko policijos pareigūnai. Nuolaidų kortelę kaltinamasis atidavė. Teisme jis teigė, kad labai gailisi dėl savo nusikaltimo ir daugiau taip nesielgs. Jis sakė, kad norėtų atlyginti žalą nukentėjusiajai, bet neturi pakankamai pinigų.  

Už neteisėtą disponavimą elektronine mokėjimo priemone ir jos duomenų panaudojimą T. B. buvo paskirtas 30 parų areštas. Nukentėjusiajai jis įpareigotas atlyginti 100 eurų žalą. 

 

Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.
Nuotrauka
taryba
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-05-17
Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus vyriausioji prokurorė, įvertinusi viešoje erdvėje paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2023-05-16
Pirmadienį pareigūnai sulaukė 69-erių vyro pareiškimo, kad gegužės 12-ąją, maždaug 11.10 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Šlaito gatvėje, Tauragėje, nepažįstamas vyras sukėlė jam fizinį skausmą.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2023-05-15
Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia teismo. Generalinės prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl pelnymosi iš kitų asmenų prostitucijos, plėšimų, viešosios tvarkos pažeidimų, fizinio skausmo sukėlimo ir kitų nusikaltimų pareikšti 26, įtariama, organizuota grupe veikusiems asmenims. Pranešime spaudai skelbiama, kad seksualines paslaugas sutikusios teikti merginos buvo apgyvendintos ir Tauragėje.