Smurtavęs prieš moteris vyras spruko iš namų
Įkelta:
2023-02-01
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policijai pranešta apie smurtą artimoje aplinkoje.

Vakar, apie 19.50 val., namuose, Tauragės rajono Žygaičių miestelyje, konflikto metu 60 metų vyras sukėlė fizinį skausmą 57-erių ir 36-erių moterims.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo artimam giminaičiui.

Kaip teigė policijos atstovė, nukentėjusios moterys įvykio metu buvo blaivios. Smurtautojas iki atvykstant policijos pareigūnams iš įvykio vietos pasišalino. Asmenys yra artimi šeimos nariai. Tarp asmenų kilo žodinis konfliktas.

Tą pačią dieną, apie 13 val., iš 87-erių moters namų Tauragės rajono Batakių kaime dingo – 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Pasak L. Banienės, apie šį atvejį policijos pareigūnams pranešė nukentėjusios moters kaimynė. Moteris tuo metu buvo išėjusi iš namų, tačiau spėjo pastebėti, kad į jos namus buvo užsukę nepažįstami asmenys. Po jų apsilankymo moteris pasigedo pinigų.

Pirmadienio rytą Tauragės apskrities policijai pranešta apie rastą žmogaus kūną. 6.59 val., namuose, Tauragės rajono Skaudvilės seniūnijos Pužų kaime, rastas 61-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Pasak L. Banienės, apie mirusį asmenį pranešė šeimos narys.

O Šilutės rajone pranešta apie 38-erių vyrą, vengusį atlikti baudžiamojo poveikio priemonę – draudimą vairuoti kelių transporto priemones. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

– 2022 m. balandžio 7-ąją vyrui skirta baudžiamojo poveikio priemonė – draudimas naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones 2 metams. Tačiau šių metų sausio 20-ąją, apie 7.43 val., vyras vairavo transporto priemonę, sukėlė eismo įvykį ir iš jo pasišalino, – teigė policijos atstovė.

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 4 valandas
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 23 valandas
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.