Iš kalėjimo – į pareigūnų glėbį
Įkelta:
2023-01-20
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi „Tauragės žinių“ nuotrauka

Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.

Bylos duomenimis, praėjusių metų lapkričio 18-ąją, apie 21 val., R. V. savo bute, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, tyčia kumščiais sudavė lovoje gulėjusiai sugyventinei į veidą, o kai ši atsistojo ir norėjo pabėgti, parvertė ją ant lovos, kumščiais sudavė jai smūgius į galvą, iš viso į veidą ir galvą sudavė apie 6 kartus, spyrė į galvą ir į nugarą. Taip nukentėjusiajai sukeltas fizinis skausmas ir nežymus sveikatos sutrikdymas.

Nukentėjusioji pareigūnams teigė, kad tą dieną iš įkalinimo įstaigos grįžęs į namus jos sugyventinis R. V. iš pradžių buvo blaivus. Tačiau pora išėjo į svečius, grįžo abu išgėrę alkoholio. Anot jos, namuose tarp jų prasidėjo žodinis konfliktas, nes sugyventinis ėmė jai priekaištauti dėl kito vyro, prikaišiojo, kad ši su juo leido laiką. Konflikto metu jie jau abu gulėjo lovoje ir R. V. ją pradėjo mušti. Moteris pasakojo pakilusi iš lovos, bandžiusi pasišalinti iš buto, bet vyriškis ją sulaikė, parvertė ant lovos ir sudavė daug smūgių  į galvos sritį, po to jis pradėjo ją spardyti kojomis, spyrė į nugarą, į galvą. Nukentėjusioji tuo metu bandė rankomis dengtis galvą. Sumuštoji ėmė kraujuoti. Vyras sustojo smurtauti, apsiramino. Nukentėjusioji teigė, kad išvalė nuo grindų kraują ir jie po įvykusių muštynių kartu atsigulė atgal į lovą ir abu užmigo. Po kelių valandų, paryčiais, į duris pabeldė policija. Pareigūnus iškvietė kaimynai. Moteris atidarė duris. Ji policijai tikino melavusi, kad susižalojo pati, nieko nenorėjo jiems pasakoti. Kitos dienos vakarą, kalbėjo nukentėjusioji, ji nuėjo pas draugą M. D., norėjo pas jį likti nakvoti, bet jis, pamatęs sumušimus, iš karto iškvietė policiją. Kartu atvyko ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Moteris su jais nuvyko į Šilalės ligoninės priėmimo skyrių. Ji sakė, kad sugyventinis savo veiksmais sukėlė fizinį skausmą, bet dėl patirto fizinio smurto jam neturi jokių pretenzijų.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas. 

Įtariamasis R. V. ikiteisminio tyrimo metu nurodė kaltę pripažįstantis. Vyras sakė, kad taip pasielgė tik todėl, kad buvo apgirtęs, jam kilo pavydas, jog kai jo nebuvo namuose, esą sugyventinė galėjo miegoti su kitais vyrais. R. V. sakė, kad blaivus jis taip niekada nesielgia.

R. V. pripažintas kaltu. Teisėja Elena Simonavičienė nusprendė nuteisti vyrą laisvės atėmimu 1 (vieneriems) metams, bet kadangi šis kaltės neneigė, bausmės vykdymas sutrumpintas 8 iki mėnesių. 

 

Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-30
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-29
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-28
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-17
Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine.