Nuo kelio nuvažiavo AUDI (papildyta)
Įkelta:
2022-11-22
Nuotrauka
avarija audi
Nuotraukos autorius:
Tauragės žinių nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingo atsargumo ir tinkamo greičio pasirinkimo.

Šįryt važiuojantieji kelyje Sartininkai–Meldikviršiai, netoli Požerūnų kaimo,  matė nuo kelio į griovį nuvažiavusį AUDI automobilį. Kiek ilgai automobilis griovyje – neaišku, mat apie šį eismo įvykį pareigūnams pranešta nebuvo. Ant automobilio nebuvo ir valstybinių numerių. 

– Pastebėjus bet kokį kelių eismo taisyklių pažeidimą ar svarstant, kad žmogui eismo įvykyje kažkas negero galėjo nutikti vairuotojui – visada skambinkite pagalbos telefonu. Tokiais atvejais, kai nežinote, ką daryti, visada skambinkite 112, – kaip reikėtų elgtis pastebėjus bet kokį eismo įvykį, informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.

Pasak jos, pareigūnai į šį įvykį sureagavo ir nustatė AUDI vairuotoją.

– Vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, kelio posūkyje nesuvaldė automobilio ir kliudęs kelio ženklą nuvažiavo nuo kelio. Apie įvykį vairuotojas pareigūnams nepranešė ir iš įvykio vietos pasišalino, – teigė L. Banienė.

Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
prieš 1 dieną
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.
Nuotrauka
gaisrine greitoji
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt Tauragėje, Bernotiškės gatvėje užsidegė pastatas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-14
​​​​​​​Tauragės apskrities pareigūnai sulaukė pranešimo dėl keistai manevruojančio automobilio. Įtarta, kad jo vairuotojas gali būti neblaivus.
Nuotrauka
iesko
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-14
Tauragės apskrities policija socialiniame tinkle skelbia, kad Tauragėje, esančiame prekybos centre, asmuo pasiėmė prekių ir pasišalino už jas nesumokėjęs.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-13
Kelių eismo taisyklės numato, kad vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Atrodo, savaime suprantama. Deja, šios taisyklės ne visuomet paisoma. Tai kartais sukelia skaudžių pasekmių. Žalos būna ypač daug, jeigu ne tik viršijamas greitis, bet ir neatsižvelgiama į slidžią kelio dangą. 
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-12
Anksčiau už vagystę ir viešosios tvarkos pažeidimą teistas M. N. šįkart Tauragės apylinkės teismo slenkstį privalėjo peržengti dėl kaltinimų neteisėtai įgijus, gabenus ir laikius nedidelį kiekį narkotinių medžiagų neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti.