Miško fabrike svaigalus gaminusių bei juos realizavusių asmenų laukia teisiamųjų suolas
Įkelta:
2022-11-18
Nuotrauka
teismas
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 7 asmenys kaltinami naminės degtinės gaminimu, laikymu, įgijimu, gabenimu bei realizavimu.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai. Tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Mindaugas Stonkus.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų kovo mėnesį Šilalės bei Šilutės rajonuose policijos pareigūnai sustabdė 62 m. moterį ir 63 m. vyrą, kurie savo automobiliuose gabeno, manoma, neteisėtai įsigytos namų gamybos degtinės. Atliktų patikrinimų metu pareigūnai pas minėtus asmenis rado po 150 litrų gabenamų nelegalių alkoholinių gėrimų.

Balandžio mėnesį Šilalėje sulaikyti dar trys iš vien veikę asmenys, kurie automobilyje gabeno 80 litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų. Įtariama, kad svaigalų 32 m., 60 m. ir 67 m. vyrai įsigijo iš dar kovo mėnesį teisėsaugos pareigūnams įkliuvusios 62 m. moters.

Tęsiant tyrimą, buvo atlikta daug neviešo pobūdžio veiksmų ir Šilutės rajone, Pjaulokių kaime esančiame miške, buvo aptiktas naminės degtinės fabrikas. Jame teisėsaugininkai gegužę sulaikė 35 m. šilutiškį ir tokio paties amžiaus palangiškį. Turimais duomenimis, minėtame miško fabrike abu kaltinamieji gegužės mėnesį per kelias dienas pagamino 580 litrų namų gamybos degtinės bei iš 2360 litrų raugo, skirto šio gėrimo gamybai, kėsinosi pagaminti dar 204 litrų naminės degtinės.

Šio tyrimo metu iš viso rasta ir paimta 960 litrų naminės degtinės.

Tyrimui vadovaujančio prokuroro M. Stonkaus nutarimu trims kaltinamiesiems skirtas laikinas nuosavybės teisės apribojimas lengviesiems automobiliams, kuriais galimai buvo gabenti neteisėtai įsigyti svaigalai.

Du 35-erių metų vyrai teisme privalės atsakyti dėl neteisėto alkoholinių gėrimų gamybos, turint tikslą jį realizuoti bei pasikėsinimo pagaminti šių svaigalų. 62 m. Šilalės rajono gyventojai pareikšti kaltinimai dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų įsigijimo, gabenimo bei realizavimo. Dar keturi vyrai kaltinami neteisėtu naminės degtinės įsigijimu, turint tikslą ją realizuoti bei jos gabenimu.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmams.

Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-29
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-28
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.
Nuotrauka
akistata
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-17
Vienas neapgalvotas poelgis gali kainuoti itin brangiai – ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai. Štai vienas nepažįstamam vyriškiui suduotas smūgis anksčiau jau teistam Tauragėje gyvenančiam vadybininkui D. V. kainavo per 4,4 tūkst. eurų. Tauragės apylinkės teismas praėjusių metų gruodį priėmė nuosprendį, kuriuo jis buvo pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo. 
Nuotrauka
KOMISARIATAS
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Tauragėje gyvenantis, anksčiau už smurtinius nusikaltimus jau teistas V. M. Tauragės apylinkės teisme vėl atsidūrė dėl savo poelgio rugsėjo pradžioje, kai girtaudamas susikivirčijo su sugyventine. 
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-15
Net 9 kartus teistas J. G. anksčiau jau prarado teisę vairuoti – buvo sulaikytas prie vairo neblaivus. Tačiau, kaip sakoma, automobilis važiuoja ir be teisių. Tad ir šių metų vasarą vyras vėl sėdo prie vairo girtas ir be teisės vairuoti. Pilietiško žmogaus pranešimas policijai atvedė J. G. į Tauragės apylinkės teismą.
Nuotrauka
kastuvai
Įkelta:
2023-01-14
Šiais metais už nesunkų sveikatos sutrikdymą, anksčiau – už fizinio skausmo sukėlimą teistas S. D. vėl „prisidirbo“. Recidyvistas puolė kastuvu ir sužalojo kaimyną, kadangi šis nedavė alkoholio. Norėjęs pamokyti pažįstamą vyriškis atsidūrė belangėje. Tauragės apylinkės teisme trečiąkart teisiamas nusikaltėlis aiškino, kad tai nukentėjusysis jį puolė. Tačiau viską paneigė įvykį mačiusi liudininkė.