Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus.
Liudytoja D. S. ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams pasakojo, kad name, priklausančiame kaltinamajam, gyvenanti kartu su sutuoktiniu. Pastato savininkas leido jiems čia apsigyventi, tačiau kilo konfliktas dėl D. S. kalės atsivestų šuniukų. Moteris teigė, kad gegužės 17-ąją iš darbo grįžęs kaltinamasis V. N. vartojo alkoholinius gėrimus, o išgėręs jai priekaištavo dėl to, jog ši laiko šuniukus. Kitą dieną apie 12 val. nuėjusi prie voljero liudytoja pamatė, kad jis atidarytas, voljere buvusi būda apversta, šuniukų nebėra.
Apie 13 val. į namus sugrįžo V. N. ir pasakė, kad šuniukų moteris gali nebeieškoti, nes jų nebėra gyvų. Dėl gyvūnų žūties byloje civilinio ieškinio moteris nereiškė, atsisakė būti pripažinta nukentėjusiąja ir nurodė jokių pretenzijų kaltinamajam neturinti.
Keturis pasmaugtus šuniukus namo kieme ant žemės rado D. S. sutuoktinis A. V., kuris juos sumetė į plastikinį maišelį, nunešė į netoliese esantį vandens telkinį ir ten įmetė. Vyras sakė taip pasielgęs, nes nenorėjęs, kad jie būtų akivaizdžiai matomi.
Gegužės 24-ąją atvykę pareigūnai apklausė V. N., kuris pats iš vandens telkinio ištraukė ir laisva valia policijai atidavė keturis negyvus šuniukus.
Įtariamasis ikiteisminio tyrimo metu paaiškino, kad pavasarį gyvūnų savininkė mėgino ieškoti, kam atiduoti šuniukus, dėl to rašė skelbimą, tačiau šuniukų niekas nenorėjo.
Vyras tikino, kad „kažkada kalbant“ su D. S., ši jam pasakė, jog pati nebežino, ką su tais šuniukais daryti bei kur juos padėti. Įtariamasis tikino supratęs, jog šuniukai yra nereikalingi, todėl gegužės 18-ąją nuo pat ankstyvo ryto išgėręs degtinės ir būdamas stipriai apgirtęs jis nuėjo į kieme esantį voljerą, ten pasigavo keturis šuniukus. Voljere buvęs penktas šuniukas pabėgo, taigi liko gyvas. Vyras sakė, kad gyvūnų blaivus nebūtų žudęs, dėl to, kad pasmaugė šuniukus, labai gailisi.
Prokuroras Mindaugas Stonkus kaltinamajam prašė skirti 3 tūkst. eurų baudą. Kadangi baudžiamoji byla išnagrinėta supaprastinto proceso tvarka – baigta teismo baudžiamuoju įsakymu, o kaltinamasis V. N. prisipažino kaltu, – teisėja Jurga Jasmontienė bausmę sumažino vienu trečdaliu ir skyrė galutinę 2 tūkst. eurų baudą.
Gegužės 8 d., Kauno Nacionaliniame dramos teatre įvyko iškilminga Sveikatos apsaugos ministerijos organizuota Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimų ceremonija. Renginys subūrė šalies medicinos bendruomenę pagerbti ilgamečius profesionalus, kurių atsidavimas ir darbštumas palieka neišdildomą pėdsaką Lietuvos sveikato
Gegužės 7d. Tauragės rajono savivaldybėje vyko Tauragės ir Marijampolės regionų atvejo vadybininkų renginys „Atvejo vadybos metodo organizavimo metinių rezultatų apžvalga. Pirmųjų metų patirtys“, sutelkęs gausų dalyvių būrį iš įvairių šalies savivaldybių. Renginio metu dalyviai dalijosi patirtimis, iššūkiais
Jau 38-ąjį kartą visoje Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija parduotuvėse prasideda šį penktadienį nuo 15 val. ir tęsis šeštadienį nuo 10 iki 19 val. Šiemet ji vyks 438 prekybos vietose, 78 miestuose ir miesteliuose, o paramą rinks ne tik iniciatyvos organizatorius „Maisto bankas“, bet i
Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo ir nužudymo pareikšti 36-erių Tauragės gyventojui. Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo perseki
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja, kad nors šildymo sezonas oficialiai pasibaigė, esant nepalankioms oro sąlygoms (žemai oro temperatūrai, drėgmei ar komforto stokai), yra galimybė laikinai pratęsti šildymo tiekimą. Ką daryti, norint pratęsti šildymą?1. Prašymas administratoriui, surinkus gyventojų sutikimą
Vilniuje gegužės 21-22 dienomis vyksiančioje tarptautinėje Sacharovo konferencijoje pranešimą skaitysiantis filosofas iš Prancūzijos Michel Eltchaninoff sako: „Putinas įsitikinęs, kad Rusija yra imperija. Jis pats sakė, kad imperijos sienos „kvėpuoja“ – tai reiškia, kad jas galima keisti, galima „ž
Kiekvieną pavasarį pradėjus žydėti medžiams ir augalams, žiedadulkių koncentracija ore ženkliai išauga, sukeldama alergines reakcijas jautriems asmenims. Ši problema kamuoja nemenką šalies gyventojų dalį – kone trečdalis jų (30 proc.) kasmet patiria įvairaus intensyvumo alerginius simptomus, rodo „Lietuvos draudimo"
Prie mikrofono - Rimgaudas Gruzdys, vienas organizatorių ir VšĮ „APK Motorsport“ direktorius. Kalbamės apie unikalų renginį Tauragėje – „Asfalto ir purvo nuotykis: Tauragės pavasaris 2025“. Kalbino Arūnas Graželiūnas. https://open.spotify.com/episode/0PxOiEnxRJUYIYBxicrjED Gegužės 10 dieną, še&sca
Kalbamės su Tauragės kultrūos centro dailininke, edukatore Areta Didžioniene. Pokalbis sukosi apie... meną – tokį neaprėpiamą, tokį begalinį, įvairų ir nenuspėjamą. https://open.spotify.com/episode/4OUP3Ies07Z29SJDn9Pen4 Kalbino Arūnas Graželiūnas. Tauragės kultūros centro nuotr.
Penktadienį, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje žurnalistas ir knygų autorius Dovydas Pancerovas pristatė savo knygą „Pragaro vartai“.Prieš susitikimą bibliotekoje Dovydas Pancerovas apsilankė Tauragės radijo studijoje. Kalbėjomės apie romaną „Pragaro vartai“
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sėkmingai demaskavo narkotinių medžiagų platintojus bei pirkėjus. Kratų metu pareigūnai aptiko ir paėmė narkotinių bei psichotropinių medžiagų, taip pat grynųjų pinigų, įtariama, gautų iš nusikalstamos veikos. Balandžio 30 d. apie 17.40 val. Tauragėje, Bernotiškės gatvė
Tauragės rajono savivaldybė žengia dar vieną svarbų žingsnį siekiant klimato neutralumo – mūsų savivaldybei suteiktas Europos Sąjungos Klimato neutralumo misijos (EU Mission Label) ženklas. Šis įvertinimas patvirtina ambicingus klimato veiksmų planus ir atveria naujas galimybes investicijoms bei tarptautiniam bendradarbiavimui. Taura