Tauragės apskrities policijos įvykių suvestinėje: smurtas, neblaivūs asmenys bei vagystė
Įkelta:
2022-07-04
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja savaitgalį sulaukusi informacijos net apie 3 smurto atvejus.

Liepos 3-iąją sodyboje, Pagėgių savivaldybėje, Kriokiškių kaime, pažįstamas asmuo sužalojo 62-ejų metų vyrą. Vyras pristatytas į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną, apie 4 val. namuose, Šilalės rajone, Paežerio kaime, vyras, gimęs 1975 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1943 m. Moteris pristatyta į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymas savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Gegužės mėnesio pabaigoje, namuose, Šilalės rajone, Sauslaukio kaime, vyras, gimęs 1985 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1981 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymas savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Pranešta ir apie savaitgalį neblaivius prie vairo sėdusius asmenis.

Liepos 2-ąją apie 19.35 val. Pagėgių savivaldybėje, Pakamonių kaime, sustabdytas automobilis „Toyota Yaris“, kurį vairavo neblaivus (2,20 prom.) vyras, gimęs 1993 m. Vairuojama transporto priemonė neįregistruota Lietuvoje nustatyta tvarka, neapdrausta transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu bei neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Vairuotojas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Liepos 1 d. apie 22.58 val. Šilalės rajone, Košių I kaime, sustabdytas motociklas ,,DEALIM”, kurį vairavo neblaivus (2,34 prom.) vyras, gimęs 1985 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Šeštadienį policijai pranešta, kad iš automobilio buvo pavogti pinigai.

Liepos 2-ąją apie 12 val. turguje, Tauragėje, Veterinarijos g., nepažįstamas asmuo iš moters, gimusios 1962 m., automobilio „Renault Trafic“ pavogė pinigus. Nuostolis 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 14 valandų
Tauragės apylinkės teisme šią vasarą nestinga bylų, susijusių su smurtu. Iš jų matyti, kad dažniausiai žmonės nukenčia ne nuo nepažįstamų užpuolikų tamsiuose užkampiuose, o nuo tų, su kuriais matosi bene dažniausiai, – šeimos narių. 
Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.